Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Nom, tylko że karius zawalił finał a dudek go Liverpoolowi wygrał. 

Takie Bournemouth. Level Boruca. 

Sidorczuka jeszcze brakuje

Fluber przecież to był zupełny fuks, 3 do przerwy wpuścił, Milan osiadł na laurach i pewnie otworzyli już szampana w przerwie i sie zemściło- zostałaby pena koncentracja to by było 4:1 i cześć czołem , Dudek był solidnym, niewybitnym bramkarzem, w reprezentacji był pizdowaty, w klubach był dobry, ale tez nigdy nawet soe nie zbliżył do top10 na świecie imo, za to Boruc spokojnie w top10 na świecie sie mieścił w swoim peaku imo.

Oczywiscie to jest tylko rzucone do dyskusji, bo ocena graczy zwykle jest subiektywna, ale no k****, poza dogrywka i karnymi z Milanem ile jesteś w stanie sobie przypomnieć zajebistych (czy choćby świetnych) spotkan Dudka? ile meczów on wybronił czy to w kadrze czy w Liverpoolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a skąd wiesz, ze nie było ofert?

Czyli Artur wolał ciepły kurwidołek w Glasgow zamiast spróbować być wyjaśnionym przez ówczesnych Kirklandów, czyli dobić do poziomu w piłce klubowej, ponad którym o 2 długości był Dudek przez 3 pełne sezony?

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Dudek był solidnym, niewybitnym bramkarzem, w reprezentacji był pizdowaty, w klubach był dobry, ale tez nigdy nawet soe nie zbliżył do top10 na świecie imo, za to Boruc spokojnie w top10 na świecie sie mieścił w swoim peaku imo.

Dudek and fellow goalkeeper Chris Kirkland joined Liverpool in late August 2001. Despite the latter being the more expensive of the two, the former immediately replaced incumbent goalkeeper Sander Westerveld as coach Gérard Houllier's first-choice[7] and, following a first season where his clean sheets and fine performances helped the club finish second in the Premier League behind double-winners Arsenal, he was nominated alongside Oliver Kahn and Gianluigi Buffon for the UEFA Goalkeeper of the Year award.

 

Dobrze, że dodałeś IMO.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Czyli Artur wolał ciepły kurwidołek w Glasgow zamiast spróbować być wyjaśnionym przez ówczesnych Kirklandów, czyli dobić do poziomu w piłce klubowej, ponad którym o 2 długości był Dudek przez 3 pełne sezony?

czyli lepiej wtedy było grać w Celticu niż w Sunderlandzie, Premiershii 00-10 to zupełnie inne czasy niż współczesne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Czyli Artur wolał ciepły kurwidołek w Glasgow zamiast spróbować być wyjaśnionym przez ówczesnych Kirklandów, czyli dobić do poziomu w piłce klubowej, ponad którym o 2 długości był Dudek przez 3 pełne sezony?

Ty mi powiedz, przecież tyle o nim i o innych wiesz

trochę szkoda jednak, że z wikipedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

czyli lepiej wtedy było grać w Celticu niż w Sunderlandzie, Premiershii 00-10 to zupełnie inne czasy niż współczesne

Czyli wybitny Artur mógł wybierać między Sunderlandem a Celticiem, a c***owy Dudek zrobił prawie 4 sezony w bramce Liverpoolu na pełny etat.

Tak mi mów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty mi powiedz, przecież tyle o nim i o innych wiesz

trochę szkoda jednak, że z wikipedii

Lepiej się podpierać wikipedią niż zamykać Dudka w Liverpoolu w słowach [babole, posadził go Kirkland, fart w LM]. 

 

A i jeszcze tym:  

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nawet jak coś popierdoliłem to sens mej wypowiedzi jest ten sam :)

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, u mnie też eot, Czesław spowiedź o czasach Amici zaczął tym jak dostał robotę w Lechu

Nuda jak na wyścigach ślimaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Czyli Artur wolał ciepły kurwidołek w Glasgow zamiast spróbować być wyjaśnionym przez ówczesnych Kirklandów, czyli dobić do poziomu w piłce klubowej, ponad którym o 2 długości był Dudek przez 3 pełne sezony?

Dudek and fellow goalkeeper Chris Kirkland joined Liverpool in late August 2001. Despite the latter being the more expensive of the two, the former immediately replaced incumbent goalkeeper Sander Westerveld as coach Gérard Houllier's first-choice[7] and, following a first season where his clean sheets and fine performances helped the club finish second in the Premier League behind double-winners Arsenal, he was nominated alongside Oliver Kahn and Gianluigi Buffon for the UEFA Goalkeeper of the Year award.

 

Dobrze, że dodałeś IMO.

 

 

3 minuty temu, Cardi napisał:

Czyli wybitny Artur mógł wybierać między Sunderlandem a Celticiem, a c***owy Dudek zrobił prawie 4 sezony w bramce Liverpoolu na pełny etat.

Tak mi mów.

Byku ale gdzie ja pisałem ze Dudek był c***owy xd to byl

solidny grajek zawsze, taki ja wiem, Carlo Cudicini.

Pezeciez Liverpool wtedy z trudem robił top4 Premiership, to nie ten zespół co teraz, oni chyba nawet w tym sezonie w którym wygrali LM by do niej z ligi nie awansowali bo Everton był wyżej, ale zmienili dla nich zasady :)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pezeciez Liverpool wtedy z trudem robił top4 Premiership, to nie ten zespół co teraz, oni chyba nawet w tym sezonie w którym wygrali LM by do niej z ligi nie awansowali bo Everton był wyżej, ale zmienili dla nich zasady :)

Piękne czasy, zespoły z północy Anglii na właściwych miejscach. Nie to co teraz.

Przecież nie będę bronił Liverpoolu jako fan innego zespołu na czerwono. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

czyli lepiej wtedy było grać w Celticu niż w Sunderlandzie, Premiershii 00-10 to zupełnie inne czasy niż współczesne

Przez 6 sezonów gry dudka w Liverpoolu angielskie kluby zrobiły 8 półfinałów ligi Mistrzów. 

Jak Boruc przeszedł do premier League to angielskie kluby nie miały zespołu w ćwierćfinale ligi Mistrzów, w kolejnych dwoch miały po jednym. W ćwierćfinale. Rzeczywiście przepaść. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Lepiej się podpierać wikipedią niż zamykać Dudka w Liverpoolu w słowach [babole, posadził go Kirkland, fart w LM]. 

no tak no, piszę to z głowy i z faktu, że wtedy oglądalo się Dudka jak dziś Lewego, każdy mecz to było wydarzenie, niestety zazwyczaj nie było to nic spektakularnego, a sam Juras robił pod siebie na widok przepoteżnego Diego Forlana

rozmawiamy o najlepszych, Dudek niczym się nie wyróżniał i druga część jego pobytu w LFC była niestety tego konsekwencją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozmawiamy o najlepszych, Dudek niczym się nie wyróżniał i druga część jego pobytu w LFC była niestety tego konsekwencją

Niczym.

01/02 18 czystych kont (#1 z Nigelem Martynem)

02/03 12 (#3, #1 Friedel - 15)

03/04 13 (#5, #1 van der Sar/Lehmann 15)

04/05 już tylko 5 w 24 meczach, zjazd do bazy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.