Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Hah ten rok to pogrzeb mojej resztki pasji do piłki w wydaniu profesjonalnych klubów europejskich.

Cyrk z Lewym i nie przyznaniem zasłuzonego Balona złotego, teraz losowanie LM = parodia. Zachowanie "kibicow" Legii i cala postawa tej druzyny od władz przez graczy.

Na horyzoncie mundial za łapówki w katarze, a i ciagle ustawiane meczyki nie musze was odsylac do forów gdzie ludzie na łamakach kroją drugą pensje. Dno, a polska pilke pzpn to bym zdelegalizowal, majatek przekazal na polska psychiatrie dziecięcą czy inne instytucje z potrzebami. W koncu te barany z footbal cafe nie mialyby o czym pierdo$ic tylko moze wzieliby sie do roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Cardi napisał:

Najgorsze, że te zwierzęta zapewne w to uwierzą i to nie będzie ostatni raz...

Mam nadzieję , że piłkarze (btw nie wiem czemu nazywasz ich zwierzętami) mają jednak trochę oleju w głowie i więcej rozmów "motywacyjnych" nie będą potrzebować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan A. napisał:

Mam nadzieję , że piłkarze (btw nie wiem czemu nazywasz ich zwierzętami) mają jednak trochę oleju w głowie i więcej rozmów "motywacyjnych" nie będą potrzebować.

pewnie się obśliniłeś na samą myśl o takiej "rozmowie motywacyjnej" 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Deltuś napisał:

Rozmowy motywacyjne w pilce nożnej mają długą tradycję. Pracodawca płaci, pracodawca wymaga. Najczęściej to męskie pogadanki. Płaczki niech się przerzuca lepiej na damska siatkowke. 

Kibic to nie pracodawca tak de facto.

Tak jakby fani Audi przyszli do fabryki wjebać pracownikom za słabe wyniki produkcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pan A. napisał:

Mam nadzieję , że piłkarze (btw nie wiem czemu nazywasz ich zwierzętami) mają jednak trochę oleju w głowie i więcej rozmów "motywacyjnych" nie będą potrzebować.

I tu się zgadzamy bo jak mają trochę oleju w głowie to rozwiązą umowy z winy klubu. Klub im będzie musiał wypłacić całośc pieniędzy a oni pójdą do normalnego klubu

Już pomijam ,że Zagłębie jest akurat w większym kryzysie niż Legia nawet. Nie licząc meczu z Wisłu to nie wygrali w lidze od września. Przegrali Pucjar z Arką. Mieli chyba 4 porażki z rzędu i ten wyskok z Wisłą. A z wisłą wygrali bo grali z przewagą zawodnika od 25 bodajże minuty a i tak wygrali w końcówce jak Wisła padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

A czyli pracodawca to może pracownika po mordzie lać. A jak ochroniarz w Biedronce każe maseczkę założyć to już faszyzm. 🤯

czego tu nie rozumiesz? xD

ale bardziej mi się podobało opisywanie jak przeżywa że na niego ludzie krzywo patrzą bo nie nosi maseczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ely3 napisał:

I tu się zgadzamy bo jak mają trochę oleju w głowie to rozwiązą umowy z winy klubu. Klub im będzie musiał wypłacić całośc pieniędzy a oni pójdą do normalnego klubu

Już pomijam ,że Zagłębie jest akurat w większym kryzysie niż Legia nawet. Nie licząc meczu z Wisłu to nie wygrali w lidze od września. Przegrali Pucjar z Arką. Mieli chyba 4 porażki z rzędu i ten wyskok z Wisłą. A z wisłą wygrali bo grali z przewagą zawodnika od 25 bodajże minuty a i tak wygrali w końcówce jak Wisła padła

Czyli uważasz, że jak Ciebie pobiją jak wracasz z pracy to będzie to wina Twojego szefa czy firmy? Jakby to było tak jak w Sportingu na terenie klubowym to wtedy byłyby podstawy winić klub, ale nie w drodze powrotnej z meczu.Rozwiązać kontrakty mogą za porozumieniem stron.

A co do kryzysu to można być w większym niż Legia była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Deltuś napisał:

Kluby z tradycjami to jednak kibice, nie działacze, najemnicy czy sponsorzy. Na Stali podobna sytuacja była kilka miesięcy temu. Prezes nie był na tyle głupi i wydał oświadczenie godzące obie strony. Nie zaryzykował sobie konfliktu z kibicami. Dyrektora sportowego, tak jak chcieli kibice, wywalił. Dla gimbazy z weszło pozostają takie kluby do kibicowania jak Heko Czermno, Groclin, Amica, Wieczysta, Bruk-Bet albo żużel. 

Najemnicy XDDD czyli dalej jesteś w temacie "honor klubu" "w TAKIM klubie to nie przystoi" "klub to my". Poważnie? Szczególnie w gównolidze jak Ekstraklapa, skąd ludzie uciekają do 2. bundesligi, Austrii, Szwajcarii, Grecji, Rosji, Ukrainy czy Łudogorca k**** Razgrad?

 

Rozkminianie, że koleś o zawodzie wykonywanym piłkarz ma odczuwać przywiązanie do kolorów logo swojej firmy to tragikomedia.

10 minut temu, The Game 85 napisał:

Czyli uważasz, że jak Ciebie pobiją jak wracasz z pracy to będzie to wina Twojego szefa czy firmy?

Jeżeli będę wracał firmowym autobusem wyczarterowanym tylko dla pracowników firmy? Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

Najemnicy XDDD czyli dalej jesteś w temacie "honor klubu" "w TAKIM klubie to nie przystoi" "klub to my". Poważnie? Szczególnie w gównolidze jak Ekstraklapa, skąd ludzie uciekają do 2. bundesligi, Austrii, Szwajcarii, Grecji, Rosji, Ukrainy czy Łudogorca k**** Razgrad?

 

Rozkminianie, że koleś o zawodzie wykonywanym piłkarz ma odczuwać przywiązanie do kolorów logo swojej firmy to tragikomedia.

Jeżeli będę wracał firmowym autobusem wyczarterowanym tylko dla pracowników firmy? Tak.

A do do naszej ligi przychodzą z Portugalii, mistrza Wegier, Chorwacji. Król strzelców z ligi Słoweńskiej. Podstawowi gracze z Holandii czy Rumunii. Nasza liga jest gdzieś w połowie europy więc nawet nie chcę wiedzieć co sądzisz o ligach słabszych od naszej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.