Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Pytanie tylko czy wuja by awansował ? Albo ktoś inny ? Czy byli inni sensownie chętni?

Awansować bezpośrednio to raczej by się i Brzęczkowi nie udało, ale sądzę, że nie odwalił by takiej kaszany grając rezerwami przeciwko Węgrom, gdy była szansa na rozstawienie ,no i może by utrzymał w kadrze Fabiańskiego, bo on często zmieniał bramkarzy, Fabian jak Sousa ogłosił, że Szczęsny jest numerem jeden to zrezygnował z kadry, anie oszukujmy się Wojtek to w tych eliminacjach to nam nie pomagał.

. A co do innych to tylko domysły prasowe chyba, a wtedy akurat np taki Czerczesow był zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dzisiaj w prawdzie futbolu mówił Kolton i Iwanow

Screenshot_2021-11-17-13-57-35-477_com.facebook.katana.jpg

7 minut temu, Koelner napisał:

Jaki styl? Bo Sousa Wam tak opowiedział ? Face et zmienił formacje która kosztuje nas obronę i daje więcej wrzutek ze skrzydła nie oznacza zmiany . Wklejcie jedną akcje z Wegrami gdzie był ten styl . 

Z pamięci rozegranie przez środek potem kombinacyjne na boku przez Casha wyjście do góry piątka i wejście na 2 tempo w jego miejsce Modera gdzie miał setkę tylko przyblokował to obrońca Węgier i strzał poszedł w krótki róg złapał go bramkarz Węgier

17 minut temu, The Game 85 napisał:

No i tutaj się kompletnie nie zgadzamy, bo ja zdecydowanie  wolę awans niż styl. Poza tym nie powiedziałbym, że styl Sousy na Euro był jakiś rewelacyjny.

Czy by był Brzęczek czy Sousa wynik punktowy w grupie by był podobny ale za to styl gry z najlepszymi drużynami by nie był

Idąc w baraże gdzie tak czy inaczej spotkalibyśmy Włochów i Portugalczyków pewnie większe szanse mamy na awans grając jak równy z równym z najlepszymi niż murujac się jak za Brzeczka gdzie tak na prawdę to Lewandowski nie musiałby wychodzić na boisko bo mecze z mocnymi zespołami to nie potrafiliśmy mu stworzyć jednej szansy na bramkę 

Pamięta jeszcze ktoś te sekundy milczenia Lewandowskiego co pogrzebały brzęczka? To sobie przypomnijcie po meczu z kim one były i dlaczego, dlatego że graliśmy gówno w ataku i najlepszy piłkarz na świecie był bezużyteczny, dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kubbas napisał:

 

Z pamięci rozegranie przez środek potem kombinacyjne na boku przez Casha wyjście do góry piątka i wejście na 2 tempo w jego miejsce Modera gdzie miał setkę tylko przyblokował to obrońca Węgier i strzał poszedł w krótki róg złapał go bramkarz Węgier

 

To samo znajdziesz za Brzęczka ( chociażby z Austria czy Izrealem . Odnośnie ciszy Lewego - tak Lewy zwolnił Brzeczka a pokazując jako lider że ma brak szacunku do trenera zdemolował kompletnie zespół . Problem z Brzeczkiem że nie chciał ulec Lewemu ale nie zmienia faktu że mamy gorsze wyniki i jakiś niby wyimaginowany styl widoczny dla optymistów w różowych okularach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

Problem z Brzeczkiem że nie chciał ulec Lewemu ale nie zmienia faktu że mamy gorsze wyniki i jakiś niby wyimaginowany styl widoczny dla optymistów w różowych okularach. 

Problem z Brzęczkiem był taki, że się nadawał do kadry jak ja. A na konferencjach bym sobie pewnie lepiej poradził, bo zamiast "dobrze przesuwaliśmy" po prostu bym powiedział "inny poziom, widzimy gdzie jest cel". 

 

Taktycznie czy ja czy Jerry to byłoby równie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kubbas napisał:

@Koelner jeżeli dla ciebie to jest wyimaginowanie lepszy styl od kadry brzęczka to sorry ale nie znasz się na piłce nożnej 

Sousa wprowadził zupełnie inna odpowiedzialność taktyczna i schematy w kadrze 

Stary , z Albania mieliśmy dwie akcje z czego jednego wpadła bramka , to jest teb styl? inny nie znaczy lepszy czyt skuteczniejszy , na początku wieku wolałem mistrza Pistons niż styl Dallas

28 minut temu, Cardi napisał:

Problem z Brzęczkiem był taki, że się nadawał do kadry jak ja. A na konferencjach bym sobie pewnie lepiej poradził, bo zamiast "dobrze przesuwaliśmy" po prostu bym powiedział "inny poziom, widzimy gdzie jest cel". 

 

Taktycznie czy ja czy Jerry to byłoby równie dobrze. 

Racja , że Brzeczek był pomyłka to wiadomka ale obecnie Sousa to gorsza czekolada w ładniejszym pazłotku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

Stary , z Albania mieliśmy dwie akcje z czego jednego wpadła bramka , to jest teb styl? inny nie znaczy lepszy czyt skuteczniejszy , na początku wieku wolałem mistrza Pistons niż styl Dallas

Racja , że Brzeczek był pomyłka to wiadomka ale obecnie Sousa to gorsza czekolada w ładniejszym pazłotku 

Obejrz mecze Albani w tych eliminacjach, wyjeb trenera Węgier i w sumie Walii, Włochów i Francji 

Węgry 2 razy w czape, Walia 2 razy w czape, Włosi wymęczone 1 0 tak jak my z nimi na wyjeździe, przemocarna Francja 2 0 tylko 

Sousa to najlepszy trener od nawalki bo a dalej jakby szukać to chyba Leo

Tylko z tymi 3ma próbowaliśmy grac w piłkę 

Wierzę że Sousa może z tego jeszcze wyjść bo jest zajebistym fachowcem (swoją drogą jak go zatrudniliśmy pytałem się 3 Portugalczyków co o nim sądzą mówili że dobry fachowiec i jesteśmy w dobrych rękach ) pokazał że potrafimy grać z każdym także wszystko jeszcze nie stracone

Ale jak nie wejdziemy i ten leśny dziadek wyjebie Souse i weźmie jakiegoś gościa do wódeczki to oczekuj że będę się w tym temacie z ciebie naśmiewał jak będziemy murować się w lidze narodów i przy każdym poście będę cię oznaczał @Koelner wtedy może zrozumiesz

Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie bo szkoda tak mocnego pokolenia i czasu Lewego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś styl miały drużyny europy południowej, grały piękny ofensywny futbol i regularnie obrywały. Nauczyli się wyrachowania i obrony, straciły część "piekna" - stały się lepsze.

p.s. Najlepszy był Janas, on robił wyniki Rasiakiem :P

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

To samo dzisiaj w prawdzie futbolu mówił Kolton i Iwanow

Screenshot_2021-11-17-13-57-35-477_com.facebook.katana.jpg

Z pamięci rozegranie przez środek potem kombinacyjne na boku przez Casha wyjście do góry piątka i wejście na 2 tempo w jego miejsce Modera gdzie miał setkę tylko przyblokował to obrońca Węgier i strzał poszedł w krótki róg złapał go bramkarz Węgier

Czy by był Brzęczek czy Sousa wynik punktowy w grupie by był podobny ale za to styl gry z najlepszymi drużynami by nie był

Idąc w baraże gdzie tak czy inaczej spotkalibyśmy Włochów i Portugalczyków pewnie większe szanse mamy na awans grając jak równy z równym z najlepszymi niż murujac się jak za Brzeczka gdzie tak na prawdę to Lewandowski nie musiałby wychodzić na boisko bo mecze z mocnymi zespołami to nie potrafiliśmy mu stworzyć jednej szansy na bramkę 

Pamięta jeszcze ktoś te sekundy milczenia Lewandowskiego co pogrzebały brzęczka? To sobie przypomnijcie po meczu z kim one były i dlaczego, dlatego że graliśmy gówno w ataku i najlepszy piłkarz na świecie był bezużyteczny, dlatego.

A ja uważam, że za Brzęczka mielibyśmy te 3 punkty ze Słowacją. Styl może nie był efektowny, ale zazwyczaj ogrywaliśmy drużyny typu, Austria, Ukraina czy Finlandia. Natomiast za Sousy to są dwa remisy z Anglią i Hiszpanią i dwie wygrane z Albanią, natomiast w reszcie meczów z drużynami o podobnym potencjale wygranych nie było.

Natomiast co do baraży to kolejny raz napiszę być może trafimy na Włochy, Portugalię, ale gdyby nie zawalony mecz z Węgrami to ewentualnie dopiero w drugiej rundzie i być może u siebie, a tak to mamy szanse na nie trafić już w pierwszej i to na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Problem z Brzęczkiem był taki, że

wiedząc, że Lewy, lider reprezentacji, bez którego ta drużyna nie istnieje jest skonfliktowany z Błaszczykowskim, uporczywie powołuje swojego siostrzeńca, mimo że ten jest już starym dziadem bez formy, tylko po to by sobie wyśrubował ilość meczów w reprezentacji. Kompletny brak wyczucia a i profesjonalizmu. Już na wstępie było wiadomo, że dobrze nie będzie. 

44 minuty temu, Kubbas napisał:

Sousa to najlepszy trener od nawalki

Gdyby Nawałka zamiast Błaszczykowskiego i Grosickiego w życiowych formach miał Jóźwiaka i Puchacza to wiele by nie zwojował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ale to o których pozycjach mówimy?  Bo wymieniles 2 z 3 najlepszych graczy tamtej kadry i 2 z naszej których aktualnie nie powinno być w pierwszym składzie. 

Wymieniłem tych, którzy decydują o tym jak funkcjonuje gra skrzydeł obecnie i za Nawałki. O środku nie ma co się rozpisywać bo ja nie pamiętam byśmy kiedykolwiek mieli potencjał na prowadzenie gry środkiem. Mundialu 82 nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, The Game 85 napisał:

Nic dziwnego, że pojawiają się głosy o chęci zwolnienia Sousy. Przecież to on swoimi decyzjami z wczorajszego meczu mocno to wszystko sprowokował. Gdyby nie kombinował ze składem a jednak przegrał, to nie byłoby raczej takich głosów. Jednak potencjalna gra u siebie z Austrią czy Macedonią to nie to samo co ewentualny wyjazd do Włoch czy Portugalii. Zresztą gdzieś wyczytałem, że rozegranie barażu w warszawie to kilkanaście milionów przychodu, którego Sousa swoimi decyzjami praktycznie pozbawił.

Naważył piwa to niech je wypije i ja bym go nie zwalniał, bo szczerze mówiąc nawy trener nic już nie pomoże w kwestii awansu a po odpadnięciu kontrakt Sousy wygaśnie bez konieczności wypłaty odszkodowania.

Ja sądzę, że na Lewandowskiego nie mógł liczyć. 

Ale rzeczywiście zawalił ze składem, o czym dalej napiszę, natomiast przypomnę, że tutaj baraże nie są jednostopniowe i w drugim meczu i tak byśmy mieli przechlapane. 

Wracając zaś do składu to ja widzę trzy duże błędy Sousy. I nie mam pretensji o nie wystawienie Glika, Krychowiaka, Zielińskiego i Lewandowskiego. Błędy są gdzie indziej.

Pierwszy błąd - tragiczny w skutkach - to Tymoteusz Puchacz - po prostu facet nie gra. Nie ma sensu wystawiać zawodnika, który nie wiadomo jak zagra - a tak niestety jest gdy nie ma gry regularnej. 

A drugi błąd - to zostawienie Kozłowskiego w młodzieżówce. Oglądałem oba mecze młodzieżówki - ten z Niemcami i ten z Łotwą - Kozłowski był w nich po prostu rewelacyjny. Grał bardzo dobrze i w zasadzie w każdym posiadaniu piłki szukał okazji do stworzenia groźnej sytuacji. To było to czego nam z Węgrami zabrakło, z całym szacunkiem dla Linettego - ale on kreatorem nigdy nie był. 

Trzeci zaś to Piątek - Piątek zły jest i to nie tylko na początek ale obecnie cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.