Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cardi napisał:

Nie są.

Włosi w barażach, Szkocja nas wyprzedziła w tabeli rozstawienia. Sousa będzie miał pecha w losowaniu pewnie

1 minutę temu, Cardi napisał:

To Ty powiedziałeś, że gramy z zespołem lepszym niż Albania, nie będę bronił Twojej tezy.

Tak powiedziałem bo tak wynika z rankingu FIFA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Reszta graczy węgierskich gra w lidze węgierskiej poza jednym z Fenerbahce, jednym z dac dunajskiej stredy i jednym z Omoni Nikozja.

Omonia, Pisa (Serie B), Dunajska Streda x2, Cambuur (Eredivisie), Fenerbahce, Kasimpasa, Philadelphia Union, Nizny Novogrod

Nie licząc tych dwóch z FC Dallas i Mainz, a nie było Szoboszlaia i Gulasciego.

 

4 minuty temu, fluber napisał:

Tak powiedziałem bo tak wynika z rankingu FIFA. 

Zaglądałeś w tabelę el. MŚ? Nie musi być cała, wystarczy nasza grupa.

image.png.b6ee8557176049bad7e63bf1a098067a.png

4 minuty temu, fluber napisał:

Włosi w barażach, Szkocja nas wyprzedziła w tabeli rozstawienia. Sousa będzie miał pecha w losowaniu pewnie

No i jak odpadnie z Włochami to nasi się zepną na mecz, odpadną po walce i zostanie. I niech zostanie, bo Probierza czy innego Czesława to nie zmęczę.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Omonia, Pisa (Serie B), Dunajska Streda x2, Cambuur (Eredivisie), Fenerbahce, Kasimpasa, Philadelphia Union, Nizny Novogrod

Nie licząc tych dwóch z FC Dallas i Mainz, a nie było Szoboszlaia i Gulasciego.

 

No jak policzysz że wszystkimi rezerwowymi. Gdy nasze gwiazdy MLS się do kadry nie łapią. 

Nie było też Orbana chociażby. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No jak policzysz że wszystkimi rezerwowymi. Gdy nasze gwiazdy MLS się do kadry nie łapią. 

Nie było też Orbana chociażby. 

 

Sprawdziłem skład na ten mecz. 

Nie chce mi się przekonywać, Hejtpark będzie ciekawszy.

 

Portugalia, Szwecja, Włochy, Finlandia/Ukraina, Walia/Czechy, Szkocja, Turcja/Norwegia, Rosja, Macedonia Płn i ktoś tam z Ligi Narodów

4 miejsca, nie widzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

No i jak odpadnie z Włochami to nasi się zepną na mecz, odpadną po walce i zostanie. I niech zostanie, bo Probierza czy innego Czesława to nie zmęczę.

Jak będziemy grać z Włochami w Rzymie zamiast z Macedonia w Warszawie to będzie to w 100 procentach wyłączną wina Paulo sousy. 

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

4 miejsca, nie widzę tego.

Trzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kubbas napisał:

Ale tu nigdzie nie mówiłem o tym czy ktoś jest lepszy czy coś 

fluber po prostu jako argumentu wyżej użył że Węgrzy są dziadami, nie są dziadami

W porównaniu do nas są dziadami. 

My w tej chwili mamy najlepszych graczy, przynajmniej w klubie od lat i to okienko się już zamyka. 

Szczęsny w bramce i kilku solidnych bramkarzy jak Drągowski, czy Skorupski. 

W obronie doświadczony glik który swoje lata ma ale jakość daje ogromną, regularnie grajacy w premier League bednarek i regularny w lidze włoskiej Bereszyński, lub dawidowicz też gra w serię a. Walukiewicz do kontuzji tak samo i kędziora - pewniak w lidze Mistrzów. 

Na wahadlach cash - pewniak w villi i frankowski pewniak w lidze francuskiej. 

W środku masa graczy: Klich pewniak w premier League, moder to samo, Krychowiak gwiazda ligi rosyjskiej, Linetty pewniak w serię a, Zieliński gwiazda Napoli. 

No i Lewandowski w ataku. O Miliku z Marsylii czy piątku z herty na ten moment zapomnijmy bo świderski i buksa dają więcej. 

Ja nie pamiętam żebyśmy mieli kiedykolwiek tylu ludzi którzy regularnie grają w top ligach. To nie są czasy gdy gwiazdami repry byli Olisadebe z Panathinaikosu/ Polonii i świerczewski z Bastii czy Żurawski z Wisły/Celticu. To nie są czasy Matusiaka z brozkiem czy innego jelenia. 

To nie są nawet czasy gdy gwiazdami drugiego szeregu kadry byli Grosicki z Pazdanem a pewny plac miał maczynski. 

Tu jest masa graczy otrzaskanych na najwyższym poziomie. Może nie mamy szerokiej kadry jak top światowy ale pierwsza jedenastkę mamy mocarna. Żaden z Węgrów który dziś tam biegał po boisku by się pewnie do naszego składu nie załapał. 

Nie ma się co spuszczać nad trenerem że mamy przebłyski z taka kadra przeciwko takiemu rywalowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary tu nikt nie napisał że są lepsi ty dyskutujesz tutaj sam ze sobą 

Wyskoczyles z argumentem że są arcy słabi i pare osób ci tutaj napisało nie są arcy słabi to jest dobra drużyna 

Nie mieliśmy przebłysków mieliśmy 45 dominujących minut skończonych 3ma kontrami i jednym wolnym 

Pewnie że mamy mocarna kadrę dlatego tak jak pisałem wyżej dyskutujesz sam z sobą nawet nie chce mi się czytać twojego elaboratu o tym gdzie gra cash i Glik bo traktujesz tutaj dyskutujących jako laików w ogóle to rozpisując 

Ale to że mamy mocarna kadrę nie oznacza że w piłce nożnej mocarne kadry w 90 procentach meczy niszczą dobre zespoły po 4 5 do zera 

To jest piłka nożna nie koszykówka gdzie 2010 Celtics zawsze wygrają z 21 Kings 30ma punktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Cardi napisał:

Portugalia, Szwecja, Włochy, Finlandia/Ukraina, Walia/Czechy, Szkocja, Turcja/Norwegia, Rosja, Macedonia Płn i ktoś tam z Ligi Narodów

Walia i Czechy już są pewne baraży. Jedna z 2 miejsca w grupie eliminacyjnej, druga z Ligi Narodów właśnie, z której dojdzie jeszcze Austria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

W porównaniu do nas są dziadami. 

My w tej chwili mamy najlepszych graczy, przynajmniej w klubie od lat i to okienko się już zamyka. 

Szczęsny w bramce i kilku solidnych bramkarzy jak Drągowski, czy Skorupski. 

W obronie doświadczony glik który swoje lata ma ale jakość daje ogromną, regularnie grajacy w premier League bednarek i regularny w lidze włoskiej Bereszyński, lub dawidowicz też gra w serię a. Walukiewicz do kontuzji tak samo i kędziora - pewniak w lidze Mistrzów. 

Na wahadlach cash - pewniak w villi i frankowski pewniak w lidze francuskiej. 

W środku masa graczy: Klich pewniak w premier League, moder to samo, Krychowiak gwiazda ligi rosyjskiej, Linetty pewniak w serię a, Zieliński gwiazda Napoli. 

No i Lewandowski w ataku. O Miliku z Marsylii czy piątku z herty na ten moment zapomnijmy bo świderski i buksa dają więcej. 

Ja nie pamiętam żebyśmy mieli kiedykolwiek tylu ludzi którzy regularnie grają w top ligach. To nie są czasy gdy gwiazdami repry byli Olisadebe z Panathinaikosu/ Polonii i świerczewski z Bastii czy Żurawski z Wisły/Celticu. To nie są czasy Matusiaka z brozkiem czy innego jelenia. 

To nie są nawet czasy gdy gwiazdami drugiego szeregu kadry byli Grosicki z Pazdanem a pewny plac miał maczynski. 

Tu jest masa graczy otrzaskanych na najwyższym poziomie. Może nie mamy szerokiej kadry jak top światowy ale pierwsza jedenastkę mamy mocarna. Żaden z Węgrów który dziś tam biegał po boisku by się pewnie do naszego składu nie załapał. 

Nie ma się co spuszczać nad trenerem że mamy przebłyski z taka kadra przeciwko takiemu rywalowi. 

Panie, co Pan piłeś ?

O Gliku tydzień temu włoskie gazety pisały, że nie pasuje do ligi. Ale nie dlatego, że ją przerasta.

Bednarek w Southampton zbiera bardzo mieszane noty

Sampdoria Bereszyńskiego jest w strefie spadkowej i mają ponad dwie bramki stracone na mecz. 

Najlepiej realnie wygląda Dawidowicz.

Klich nie jest pewniakiem w swoim klubie. 

Moder - 18, 10, 73, 53, 11, 25, 78, 84, 90, 66 takie minuty w klubie gra pewniak Moder. To już Klich był bardziej pewny chociaż ostatnio też nie grał przez formę. 

Linetty zagrał 1 słownie 1 pełny mecz w składzie w tym sezonie. Tak więc kolejny pewniak

Krychowiak i Zieliński ok - ale pierwszy nie grał bo ryzyko było za duże a drugi wszedł na 45 minut.

Wymieniłeś jeszcze napastników - no ale Lewy powiedział trenerowi, że zagra tylko w jednym meczu. A Polska jest w takiej sytuacji, że co Lewy mówi to trenerzy robią. 

Milika i Piątka nie komentuję - na obecną chwilę oni obaj są bardzo bardzo słabi. 

Ale nie możemy zapomnieć o naszych gwiazdach o których Ty jakoś zapomniałeś. 

Tymoteusz Puchacz i ten jeździec bez głowy co nie umie dośrodkowywać Jóźwiak. Najpierw Jóźwiak, skrzydłowy pojawił się w 11 na 17 spotkań z tego zagrał jeden mecz w całości, w tych meczach zrobił 0 asyst - czyli nie tylko w kadrze nie umie dośrodkować.

I Tymek "Wieniawa lover" Puchacz. Facet nie rozegrał ani jednego meczu w klubie. Zero, null.

 

Tak więc tak jak mówiłem, nie liczą się kluby a to czy grasz, jak grasz i ile grasz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sebastian napisał:

Panie, co Pan piłeś ?

Moder - 18, 10, 73, 53, 11, 25, 78, 84, 90, 66 takie minuty w klubie gra pewniak Moder. 

Tak więc tak jak mówiłem, nie liczą się kluby a to czy grasz, jak grasz i ile grasz. 

 

Moder w swoim teamie zagrał w 11/11 meczów. Nie zawsze w pełnym wymiarze ale jednak gra w każdym meczu w premier League. 

Nasi grają sporo w topowych ligach. Taki gummny gra w każdym meczu augsburga a do kadry się nie łapie.

w czasach gdy masz 5 zmian w topowych ligach to pisanie ze Linetty zagrał raz 90 minut jest niepowazne gdy zazwyczaj rotuje sie właśnie pomocnikami i napastnikami. 

Nie mieliśmy na zgrupowaniu lepszych piłkarzy niż na tym w ostatnich 20 latach. 

k****, po drugiej stronie był jeden gracz z top 5 lig w Europie który po 11 meczach Bundesligi ma 209 minut na koncie. 

Kiedy wygrywaliśmy 2:0 z Niemcami za Nawałki to w składzie u nas biegali:

Łukasz szukała, Artur Jędrzejczyk, jakub wawrzyniak, tomasz jodłowiec, Waldemar sobota i Sebastian mila. 

Z ławki z graczy z pola mieliśmy jeszcze do dyspozycji Cionka, Kaczyńskiego, olkowskiego, teodorczyka,  Starzyńskiego, zyre i kucharczyka

My chyba zapomnieliśmy co mieliśmy przez te lata w składzie i nagle z faktu że mamy lepszych piłkarzy wydaje nam się że sousa zrobił jakiś postęp. Sousa nie ma żadnych wyników, ostatnie miejsce w grupie na euro, baraże o włos przed Albania, jeden punkt w dwumeczu z Węgrami. W 9 meczach z rywalami z top 62 rankingu FIFA bez wygranej mając między innymi dwa razy Węgry, Słowację i Islandię jako rywali. 

10 różnych przeciwników w tym roku a my wygraliśmy tylko z Andora, Albania i San Marino. Nikt mi nie wmówi że z brzeczkiem mielibyśmy gorsze wyniki. 

Sousa to katastrofa która jedzie na dwóch mega fartownych remisach z hiszpania ( niewykorzystany karny) i anglia ( wciśnięcie gola w 93 minucie) . I bardziej ofensywnej grze która sprawia że strzelamy trochę więcej goli a tracimy dwa razy tyle. 

Wystarczy się dobrze ubrać, podziękować za pytanie na konferencji i możesz udawać profesjonalistę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Wystarczy się dobrze ubrać, podziękować za pytanie na konferencji i możesz udawać profesjonalistę. 

Wychodzi z nas kompleks - polaczków. Brzęczka mogliśmy jechać bo nie wygląda, ma przedział między zębami , c***ową fryzurę, sepleni się i gduka po angielsku , jakby zremisował z Anglia i Hiszpania to byłby fart i zasługa lewego. Sousa jest niewypałem niestety do tej pory. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, że remis z Anglią był fartem to byłem jechany tutaj ale ja nie o tym a z pytaniem.

Czy my zawsze musimy takie frajerskie gole tracić?

Nie ma meczu w którym przynajmniej jedna szmata by nam nie wpadła i to już nawet coraz mniej jest wina samego Szczęsnego a coraz więcej całego składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepis21 napisał:

Jak pisałem, że remis z Anglią był fartem to byłem jechany tutaj ale ja nie o tym a z pytaniem

I bardzo dobrze że byłeś jechany bo jak można nazwać fartem dobrze zagrany mecz taktycznie z jedną z najlepszych reprezentacji na świecie skończony remisem?

38 minut temu, Koelner napisał:

Wychodzi z nas kompleks - polaczków. Brzęczka mogliśmy jechać bo nie wygląda, ma przedział między zębami , c***ową fryzurę, sepleni się i gduka po angielsku , jakby zremisował z Anglia i Hiszpania to byłby fart i zasługa lewego. Sousa jest niewypałem niestety do tej pory. 

Nie.

Ocenia się zamysł taktyczny i jego realizację a nie czy ktoś jest Polakiem Chińczykiem czy murzynem, Brzęczek. Nie miał żadnego zmysłu w rozegraniu w ataku i nasi panikowali jak tylko byli przy piłce, teraz ci sami zawodnicy odwracają się z piłką i wiedza z której strony wybiega kolega i gdzie się przesunąć po zagraniu do niego

Jedyne co wiedział Brzęczek to jak dać w obronie wszystkich za linią piłki 

Czy wy w ogóle oglądacie te mecze? Rly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

 Czy wy w ogóle oglądacie te mecze? Rly?

Tak ale to nie balet mongolski aby oceniać za styl . Ta kadra wygrała 2xSan Marino 2xAndora i 2xAlbania . Sousa ma gorsze wyniki niż Smuda , Janas , Engel …. Dzisiaj na pierwszej stronie gazety Fakt jakby był to np Probierz byłoby „Wypierdalaj”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.