Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ptak napisał:

A kto za niego? Nastawić się na puchar Polski i tyle. LE na chwilę obecną jest ważniejsze, bo Legia ma długi które w końcu trzeba spłacić.

p.s. ja żałuję zwolnienia Vuko

Co do następcy to nie wiem kto. Jedyny sensowny wybór czyli Papszun jest raczej mało realny.

Poza tym co da nastawienie się na puchar gdzie 1 mecz decyduje o wszystkim i może trafić się przypadek dzień bramkarza czy nieskuteczność i po ptakach. LE jest ważna, ale bądźmy poważni w normalnych warunkach z Napoli Legia jest bez szans, a decydujący będzie mecz ze Spartakiem, ale dopiero w grudniu. Długi są ale jeszcze większe się zrobią, jeśli za rok tych pucharów nie będzie, a brak mistrzostwa to tylko LK i to bez możliwości wpadki ( mistrz może 2 rundy przegrać a i tak LK będzie) i to wtedy trzeba będzie sprzedawać graczy żeby zasypać dziurę. Zresztą zobaczmy co robią niektórzy odrzuceni przez Michniewicza. Yaksiboeyew gra w LM i strzela gola Realowi na Bernabeu, Gvilia jest ważnym graczem u Papszuna w Rakowie, nawet Szabanov zagrał i Lidze Mistrzów.

Ja akurat Vuko nie żałuję, bo on mimo wszystko dużo więcej przegrał niż wygrał.Jeśli już za kimś tęsknię to za Magierą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał:

Legia ma 2 rozegrane mecze mniej, wiec realnie strata może byc mniejsza.Co nie zmienia faktu, że to już ktorys sezon z rzędu, w którym zaczynają slabo, a potem muszą gonić, bo puchary.

Nawet 2 wygrane co wcale nie jest takie pewne to 9 punktów do Lecha i podobnie do Rakowa jeśli ten swój zaległy wygra. Teraz Legia gra z Piastem, Pogonią i starta może być większa.

Poprzednio zaczynali słabo, ale 6 porażek na 9 meczów w tym 5 w ostatnich 6 to jest katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Game 85 napisał:

Co do następcy to nie wiem kto. Jedyny sensowny wybór czyli Papszun jest raczej mało realne.

 

Ja akurat Vuko nie żałuję, bo on mimo wszystko dużo więcej przegrał niż wygrał.Jeśli już za kimś tęsknię to za Magierą.

Papszun ma 2000000€ odstępnego i chyba nie można trenować 2 różnych drużyn w tej samej klasie rozgrywkowej w jednym sezonie. 

Właśnie z powodu wyników tęsknię za Vuko😁 to jakie gówno grała Legia za jego czasów to miód na moje serce.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, the_secret napisał:

Mam nadzieję, że Zidane nie wpakuje się w prowadzenie United. Okropnie zbudowany zespół

Przecież tam talentu jest na wygranie ligi i minimum półfinał LM.

Jak OGS nie wyleci dzisiaj po takim meczu, to musi mieć kwity na kogoś w klubie. Nie ma innej opcji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał:

ale co im po tym talencie jak on jest ulokowany na skrzydłach jedynie i bramce, nie rozumiesz?

Nie rozumiem.

Maguire i Shaw w kadrze grają o niebo lepiej.

Pogba to samo.

Fred w kadrze dobre recenzje.

Bruno od zeszłego roku nie zapomniał jak grać w piłkę.

 

Nie przekonasz mnie, że United ma trzech gości do grania, bo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.