Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Brugia na razie lepsza niż PSG, de ketelare wygląda jakby miał być w przyszłości drugim Lewandowskim a dlaczego Noah lang nie gra w premier League to nie mam pojęcia. 

PSG może mieć potężne problemy z mocnymi rywalami że względu na obronę, Messi Neymar i Mbappe prawie się nie angażują w defensywę, przy pressingu PSG ma problemy z wyprowadzeniem piłki i grają długim podaniem a że z przodu nikt nie umie zgrać piłki głowa to właściwie są skazani na indywidualna gre swoich gwiazd. Parę akcji wypracowali ale współpracy między nimi to za dużej nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Brugia na razie lepsza niż PSG, de ketelare wygląda jakby miał być w przyszłości drugim Lewandowskim a dlaczego Noah lang nie gra w premier League to nie mam pojęcia. 

PSG może mieć potężne problemy z mocnymi rywalami że względu na obronę, Messi Neymar i Mbappe prawie się nie angażują w defensywę, przy pressingu PSG ma problemy z wyprowadzeniem piłki i grają długim podaniem a że z przodu nikt nie umie zgrać piłki głowa to właściwie są skazani na indywidualna gre swoich gwiazd. Parę akcji wypracowali ale współpracy między nimi to za dużej nie ma. 

Co do obrony to racja, ale jeśli chodzi o współpracę w ataku to trzeba trochę poczekać, żeby oceniać. To dla nich chyba pierwszy wspólny mecz, a i treningów też było niewiele przez przerwę reprezentacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał:

Co do obrony to racja, ale jeśli chodzi o współpracę w ataku to trzeba trochę poczekać, żeby oceniać. To dla nich chyba pierwszy wspólny mecz, a i treningów też było niewiele przez przerwę reprezentacyjną.

Tego czasu dużo mieć nie będą. Na razie Mbappe schodzi z kontuzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Brugia na razie lepsza niż PSG, de ketelare wygląda jakby miał być w przyszłości drugim Lewandowskim a dlaczego Noah lang nie gra w premier League to nie mam pojęcia. 

PSG może mieć potężne problemy z mocnymi rywalami że względu na obronę, Messi Neymar i Mbappe prawie się nie angażują w defensywę, przy pressingu PSG ma problemy z wyprowadzeniem piłki i grają długim podaniem a że z przodu nikt nie umie zgrać piłki głowa to właściwie są skazani na indywidualna gre swoich gwiazd. Parę akcji wypracowali ale współpracy między nimi to za dużej nie ma. 

Barcelona Bis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Deltuś napisał:

Boruc......a reszty tych kastratitow kompletnie nie znam. 

Jaki jest sens takiego modern football? 

Za dwa lata z tego składu pozostanie góra trzech piłkarzy. :)  Za to pojawi się w składzie jakiś wicekról strzelców ligi węgierskiej, gwiazdor spadkowicza z drugiej ligi hiszpańskiej, młody i perspektywiczny 25-latek z Podbeskidzia, no i jakiś były reprezentant Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

W sezonach 09/10 i 10/11 inter robił w lidze więcej punktów bez sneijdera niż z nim. 

09/10 (łącznie Inter miał 82 pkt):

Z Sneijderem - 56 pkt

Bez Sneijdera - 26pkt

10/11 (przy czym liczę tylko do 06.12.10, ponieważ w tym dniu ogłoszono trójkę finalistów ZP w której nie znalazł się Wesley)

Z - 19 pkt

Bez - 7pkt

7 godzin temu, airmax napisał:

To ja się domyślam skąd te pretensje płynęły, w końcu pierwszy raz w historii cała trójka nominowanych była z jednego klubu, niektórym to się nie podobało

Wiem, że jesteś kibicem Barcy, ale to nie było tak też do końca. Po prostu wygrał ten, który najmniej zasługiwał. Było też sporo głosów, że Villa został za mało doceniony, będąc dopiero ósmy na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 to nawet sam Messi był zdziwiony, że dostał Złotą Piłkę. Z Iniestą i Xavim był ten problem, że byli nierozłączni, no i ciężko było określić, który z nich był lepszy. Sneider faktycznie był najlepszym wyborem, nawet uwzględniając, że trochę tych meczów w Serie A opuścił.

Jednak największy skandal to Złota Piłka dla Ronaldo w 2002 roku. Przecież on na wiosnę prawie nie grał w Interze, a na jesieni uzbierał chyba z 5 bramek dla Realu. Wygląda więc na to, że ZP dostał za sam Mundial. Żeby było śmieszniej to najlepszym graczem Mundialu został wybrany nie Ronaldo, tylko Oliver Kahn. 

Złota Piłka dla Cannavaro w 2006 roku również wygląda nieco kuriozalnie skoro Juve pozbawiono ostatecznie mistrzostwa Włoch. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Brugia na razie lepsza niż PSG, de ketelare wygląda jakby miał być w przyszłości drugim Lewandowskim a dlaczego Noah lang nie gra w premier League to nie mam pojęcia. 

PSG może mieć potężne problemy z mocnymi rywalami że względu na obronę, Messi Neymar i Mbappe prawie się nie angażują w defensywę, przy pressingu PSG ma problemy z wyprowadzeniem piłki i grają długim podaniem a że z przodu nikt nie umie zgrać piłki głowa to właściwie są skazani na indywidualna gre swoich gwiazd. Parę akcji wypracowali ale współpracy między nimi to za dużej nie ma. 

Zlepek indywidualności…czekam czy za rok nie skuszą Zizou by był mentorem jak w Realu…wielkie ego, wielki piłkarz wiec sporo zawodników podchodzilibyśmy do swoich obowiązków inaczej. Gdzieś czytałem lub słuchałem ze z tym potencjałem ludzkim to oni powinni grać z wahadłowym i trójka stoperów bo niestety ale maja 3 gości w ataku co raczej nie bronią. Przybycie Messiego dyskwalifikuje z automatu tez granie Di Maria w pomocy w mocnych meczach w Europie. Poche ma ciężka robotę do zrobienia i mnie lekko dziwi ze to główny faworyt do LM bo nie są nawet ekipa która ma największy potencjał ofensywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Wykonywał rzut wolny i teoretycznie chciał kopnąć piłkę a tamten podszedł i odkopał ją i tak wyszło. 

Nie bronię Lansbury'go, ale Manninga tam nie powinno być. 

Warto jednak szerzej popatrzeć na sytuację. 

Zajebał mu z Kazimierza, tu nawet obiektyw szerokokątny nie broni sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Zajebał mu z Kazimierza, tu nawet obiektyw szerokokątny nie broni sędziego.

Jesteś pewien, że go widział? Wykonywał rzut wolny, był skoncentrowany na piłce, wziął zamach a w tym momencie Manning ją odkopał i był w miejscu piłki. Manning nie miał prawa tam być i zrobił to z premedytacją i za to jest oczywista kartka. 

Wygląda ostro, ale szczegóły mają znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.