Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Pepis21 napisał:

O cię c..j. Jeżeli biegnie na ciebie dwójka rywali a ty nie masz lewej nogi aby z pierwszej zagrać do gościa po prawej to nie stoisz jak kołek i nie czekasz aż gała do ciebie doleci tylko dobiegasz do niej i wykopujesz jak najdalej od własnej bramki (tzw. Szybki karaibski futbol). A ten się w kiwki bawi. Ehh... Fabian przemyśl jeszcze raz decyzję i wróc.

Nawrt jak by wrócił to i tak tego dzbana Szczęsnego sousa wstawia do składu więc wtd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna ta grupa, taka na 0-0-6 1:23 :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za różnica, od kogo będzie w papę, przynajmniej ciekawi rywale przyjadą, Podobną grupę można trafić i w LM przy dobrym losowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Cardi napisał:

Cos tam że Spartakiem powalczą:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Cos tam że Spartakiem powalczą:) 

Stąd ten jeden gol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cristiano wraca do United Panowie, jaram się w c*** :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra opcja, na pewno lepsza niż granie w City. Czyli United pozyskało po jednym topowym grajku do obrony, pomocy i ataku. Mam nadzieję, że powalczą z City o mistrza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, fluber napisał:

Real, Szachtar i inter znów razem. Wiadomo było ze Milan trafi do grupy śmierci, trochę fajnych meczów się szykuje

Czy Shachtar już kiedyś nie trafił ma Real? Mam wrażenie że co sezon grają razem i nawet w FMie zawsze u mnie trafiali na siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krystyna już oficjalnie, jaranko w opór ❤️ 

34 minuty temu, cvbe napisał:

Czy Shachtar już kiedyś nie trafił ma Real? Mam wrażenie że co sezon grają razem i nawet w FMie zawsze u mnie trafiali na siebie :D

Rok temu była prawie taka sama grupa. Brakło tylko Gladbach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Cardi napisał:

Krystyna już oficjalnie, jaranko w opór ❤️ 

Rok temu była prawie taka sama grupa. Brakło tylko Gladbach.

Bardziej chodziło mi o to czy kiedykolwiek zdarzyło im się NIE grać z Realem, ale faktycznie fatalnie to napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już myślałem, że United na dobre wychodzi na prostą, to ściągnęli 36 latka, którego posiadanie wymusza określony styl gry (patrz Portugalia na Euro). Natomiast rozumiem transfer pod względem marketingowo-sentymentalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

i takich ludzi nam trzeba, nie ma Lukaku nie ma Hakimiego ....życie czasem słone czasem deszcz  już widzę co by Conte sapał...

Edytowane przez rahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Cardi napisał:

Ile to już razy słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Cardi napisał:

Z Realem, Borussią i Sportingiem tez tak chyba miało być.

Grupa jest bardzo ciężka, ale ze Spartakiem powinni powalczyć o 3 miejsce, patrząc na niezłą grę Legii ze Slavią i Dinamem oraz wyeliminowanie Rubina przez Raków. Natomiast z Napoli i Leicesterem może coś się uda wywalczyć jeśli rywale nie wystawią najmocniejszych składów, lub po prostu zagrają na pół gwizdka  co wcale nie jest wykluczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Qbajag napisał:

Ile to już razy słyszałem :)

4 godziny temu, The Game 85 napisał:

Z Realem, Borussią i Sportingiem tez tak chyba miało być.

Z Realem i Borussią mieli przynajmniej 11 graczy do pierwszego składu, obecnie mają szyjącego Czesława. Mioduski powinien mu odpalić z kasy za awans, bo zrobił go nie dzięki, a pomimo prezesowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Cardi napisał:

Z Realem i Borussią mieli przynajmniej 11 graczy do pierwszego składu, obecnie mają szyjącego Czesława. Mioduski powinien mu odpalić z kasy za awans, bo zrobił go nie dzięki, a pomimo prezesowi.

Czy ja wiem? Tam kopczyński wtedy nie grał w środku pola w Legii? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, fluber napisał:

Czy ja wiem? Tam kopczyński wtedy nie grał w środku pola w Legii? 

Nie wiem, wiem że teraz na kilku pozycjach Legia nie ma zawodnika i musi łatać dziury. Tak nie wygląda drużyna na puchary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie mają krótką pamięć. Legia do LM wchodziła w 100 razy gorszym stylu ledwo przechodząc Dundalk. Po losowaniu wszyscy typowali 6 porażek i bilans bramkowy 0-50. Wrócimy do tematu w grudniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Cardi napisał:

Z całym szacunkiem do Michniewicza to póki co wcale nie uważam, że on tak wiele znaczy.   Wyjściowy skład Legii jest dość mocny  i jeśli są braki to bardziej jeśli chodzi o rezerwowych. Zresztą wtedy w LM to też były problemy kadrowe, pierwszy mecz z Borussia to całkiem nowy blok obronny Czerwiński - Dąbrowski( tuż po awansie odszedł Lewczuk, a na początku eliminacji Duda) , Vadis bez formy na początku sezonu i dopiero z czasem się rozegrał.  Przecież tam Besnik Hasi bez przekładania meczów zostawił Legię bodajże w strefie spadkowej i z 10 punktową stratą do lidera (mieli chyba 9 punktów w 9 meczach).

Natomiast co do tych 11 piłkarzy pierwszego składu to w meczu z Borussią oprócz całkiem nowej pary środkowych obrońców ( Dąbrowski i Czerwiński grali 2 czy 3 mecz w Legii) zagrali też takie tuzy jak Langil czy Kazaiszvili, także Radović który wtedy wszedł z ławki grał 2 mecz w Legii. W sumie to już nie pamiętam czemu ale nie zagrali wtedy Pazdan, Kucharczyk, Rzeźniczak, Hlousek (on akurat pauzował za kartki).

Winą Mioduskiego jest na pewno sprzedaż w takim momencie i w takiej cenie Juranovicia (Ale podobnie było 5 lat temu), więc teraz to Michniewicz ma dużo lepszą sytuację niż była wtedy. Do tego jest szansa że ci nowi gracze w trakcie fazy grupowej osiągną optymalna formę (podobnie jak Vadis). Z resztą  podobnie jak wtedy ostatni mecz może decydować o awansie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kto wie czemu w Premier League znieśli 5 zmian w meczu dla danej drużyny? 

Edytowane przez marzec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi