Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Krychowiak nie nadaje się do grania w reprezentacyjną piłkę. Facet jak dostaje piłkę to oddaje do najbliższego koniecznie przy tym dotykając ją trzy razy. Porusza się wolno, obraca się wolno, nie dysponuje absolutnie żadnym przyśpieszeniem. Co więcej podaje tak, że wsadza swoich kolegów na minę bo piłka ledwo się toczy. Jest totalnie beznadziejny i nie powinien w tej chwili grać w reprezentacji. Ktokolwiek byle nie on. 

Patrzyłem dziś na niego i moje oczy płakały. I na koniec gość dostaje od Wdowczyka notę 6. 

I proszę niech nigdy nikomu nie wpadnie do głowy pomysł na to aby go coafnąć do obrony. Facet gra pod faul gdy tylko go dotkną. Tym swoim łapaniem piłki gotów nam jeszcze biedy napytać. 

Milik jest bez formy, Grosicki - już wiadomo czemu nie gra - nawet tutaj nie potrafił pojedynku wygrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glik- na takiego przeciwnika jak Andora się nie nadaje, chłop nie potrafi wykonać dłuższego podania do przodu niż na 3 metry. 

Krychowiak- jeśli on jest jedynym z najlepszych zawodników ligi rosyjskiej to, super jest ta liga

Szczęsny-

Rybus-Pewny punkt od kilku dobrych lat

Zieliński- Ma jakąś blokadę psychiczną, przecież typ jest jednym z lepszych graczy w w "dobrej" lidze, listonoszy z Andory to powinien robić na środku jak Zizu Brazylijczyków w 2006 

Jóźwiak- Debesta

Milik, Piątek- Nie ogarniają co się dzieje na boisku

Reprezentacja Polski jest często porównywana do reprezentacji Szwecji z lat 03-12, Lewy-Zlatan, Zieliński-Ljungberg, tu co prawda inne pozycje ale klasa zawodników podobna, wydaje mi się, że bliżej nam jednak do Walijczyków z Ryanem Giggsem, i oczekiwania chyba powinniśmy mieć podobne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens wystawienia 3 środkowych napastników, i z tego najlepszego robić rozgrywającego, który cofa się po piłkę na środek boiska? Na ten moment gra nie wygląda dobrze, wczoraj w zasadzie granie jednego schematu, piłka w środku->podanie na prawą stronę->dośrodkowanie w pole karne. 

Póki co mam wrażenie, że przez tą całkowitą rewolucję w ustawieniu, tu nikt nie wie co ma grać i w jakich sektorach się poruszać (z pewnymi wyjątkami oczywiście). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje, coś co cechowało Kolejorza za późnego Urbana - powolne rozgrywanie piłki w magicznym trójkącie stoperzy - bramkarz oraz brak gry bez pilki i przerzutów rozciągających w szerz boiska. Takie mozolne rozgrywanie od tyłu i spowalnianie niemal każdej akcji fajne było w Barcelonie Guardioli, ale u nas nie ma racji bytu. No i Milik po raz n-ty, kiedy widzę go w kadrze, wygląda mocno średnio. Nie oglądałem Napoli za dużo (LM głównie), ale istnieje podejrzenie, że duet Insignie-Martens go mocno wypromował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

Bez Lewego na Wembley .

I c***, byle nic poważnego i żeby ten rekord goli w lidze machnął. Z Anglikami pod dupie z Lewym czy bez niego, a te problemy z kwarantanną czy teraz pojedyncze przypadki korony w kadrze nie poprawiały atmosfery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, matek napisał:

I c***, byle nic poważnego i żeby ten rekord goli w lidze machnął. Z Anglikami pod dupie z Lewym czy bez niego, a te problemy z kwarantanną czy teraz pojedyncze przypadki korony w kadrze nie poprawiały atmosfery. 

Przecież wiadomo, że to nie jest prawdziwa kontuzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Niby z Lipskiem też ma nie zagrac

Jeśli nie zagra z Lipskiem to wtedy uwierzę, że kontuzja jest prawdziwa. Ale moim zdaniem to wygląda na dogadany temat. Sousa specjalnie wystawia go na Andorę nie wiadomo po co, niestety w meczu z Andorą pech, przytrafia mu się kontuzja i PZPN od razu wydaje komunikat, iż Lewandowski nie zagra z Anglią, tak aby przypadkiem nie musiał do tej Anglii nawet lecieć i spróbować się wykurować na mecz.

Mecz z Lipskiem za 6 dni. Z oficjalnego komunikatu PZPN "Leczenie tego typu kontuzji z reguły trwa od 5 do 10 dni. W związku z tym Robert Lewandowski wróci do klubu, gdzie będzie przechodził dalszą rehabilitację." 

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Czyli że Lewandowski specjalnie udaje kontuzję, żeby nie polecieć na mecz z Anglią, na co zgodził się PZPN, Sousa i on? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, a mam nadzieję, że źle.

Tak dobrze zrozumiałeś. PZPN i Sousa nie będą robili przecież swojej gwieździe pod górkę w klubie, a z Anglią i tak dostaniemy w plecy. Bez Lewego będzie mniej pretensji do Sosuy.
I od razu powiem, że ja nie krytykuję takiego postępowania. Jest ono w miarę logiczne biorąc pod uwagę to, że Lewy lecąc do Anglii pewnie wiele by nie pomógł a ryzykuje złapaniem kontuzji, korony lub jakąś kwarantanną w Niemczech. Po prostu wprost nie można powiedzieć, że Lewego oszczędzamy dla Bayernu, bo ludzie by się wkurzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qbajag napisał:

Tak dobrze zrozumiałeś. PZPN i Sousa nie będą robili przecież swojej gwieździe pod górkę w klubie, a z Anglią i tak dostaniemy w plecy. 

To po co PZPN przez dobry tydzień dosłownie wszystkimi kanałami próbował załatwić Lewandowskiemu zgodę na grę na Wembley, której nie miał ze względu na przepisy dotyczące kwarantanny przy przyjeździe spoza UE w Niemczech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To po co PZPN przez dobry tydzień dosłownie wszystkimi kanałami próbował załatwić Lewandowskiemu zgodę na grę na Wembley, której nie miał ze względu na przepisy dotyczące kwarantanny przy przyjeździe spoza UE w Niemczech?

Może jej nie załatwił. Takie jest po prostu moje zdanie. Zobaczycie, że zagra z Lipskiem. A jak nie zagra z Lipskiem to od razu tutaj napiszę, że się myliłem i miał prawdziwą kontuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.