Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, airmax napisał:

Po raz pierwszy od sezonu 04/05 w ćwierćfinałach nie będzie Messiego i/lub Ronaldo, kończy się pewna piękna epoka w piłce 

Z tego co pamiętam to Ronaldo już w zeszłym sezonie nie awansował do ćwierćfinału. A co do końca epoki to faktycznie ich czas powoli się kończy i nastaje czas nowych bohaterów Mbappe i Haalanda i ich rywalizacja też może być podobna do rywalizacji Messiego z Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał:

Po raz pierwszy od sezonu 04/05 w ćwierćfinałach nie będzie Messiego i/lub Ronaldo, kończy się pewna piękna epoka w piłce 

Godzinę temu, The Game 85 napisał:

Z tego co pamiętam to Ronaldo już w zeszłym sezonie nie awansował do ćwierćfinału.

Dobrze pamiętasz, a ponadto Ronaldo nie było w ćwierćfinale w sezonach 2005/06 i 2009/10, a Messiego w sezonie 2006/07.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kily napisał:

Dobrze pamiętasz, a ponadto Ronaldo nie było w ćwierćfinale w sezonach 2005/06 i 2009/10, a Messiego w sezonie 2006/07.

Tak dawnych sezonów to już nie pamiętam zbyt dobrze. Zresztą domyślam się , że koledze chodziło o to że ich obu w tym sezonie zabraknie, ale formalnie Messi jeszcze nie odpadł, a wiadomo, że PSG (zresztą podobnie jak Barcelona) ma dość niechlubną historię z odpadaniem po wysokich wygranych w 1 meczu, więc jakaś tam szansa jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, airmax napisał:

Po raz pierwszy od sezonu 04/05 w ćwierćfinałach nie będzie Messiego i/lub Ronaldo, kończy się pewna piękna epoka w piłce 

Kiedy ostatni raz nie było zarówno Cristiano Ronaldo i Messiego w 1/4 Ligi Mistrzów:

Zidane wciąż grał

Polska walczyła o awans na mundial 2006

Ronaldinho był najlepszym piłkarzem na świecie

,,Galacticos” istnieli

Jerzy Dudek był zwycięzcą Ligi Mistrzów (ostatniej edycji)

AC Milan był potężny

quevas podobnie jak dziś pierdolil same glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Kiedy ostatni raz nie było zarówno Cristiano Ronaldo i Messiego w 1/4 Ligi Mistrzów:

Zidane wciąż grał

Polska walczyła o awans na mundial 2006

Ronaldinho był najlepszym piłkarzem na świecie

,,Galacticos” istnieli

Jerzy Dudek był zwycięzcą Ligi Mistrzów (ostatniej edycji)

AC Milan był potężny

quevas podobnie jak dziś pierdolil same glupoty.

Tak patrząc na to to ten okres dominacji to piękny chyba tylko dla kibiców Barcelony i Realów a dla mnie to słaby okres . Dużo bardziej wolałem pojedynki liverpoolow , milanow czy manu w finałach . Barcelona u szczytu i te ich zagrywki typu Busguets i kłótnie , wymuszanie fauli było zawsze słabe . Najlepsze okresy są gdzie wygrywa angielska , jest walka , dynamiczne mecze , dużo biegania . Bye bye latino football 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

Najlepsze okresy są gdzie wygrywa angielska , jest walka , dynamiczne mecze , dużo biegania

 

Ostatni angielski finał był tak waleczny, dynamiczny, że można było zasnąć 😛 

 

38 minut temu, Koelner napisał:

Tak patrząc na to to ten okres dominacji to piękny chyba tylko dla kibiców Barcelony i Realów

Jeszcze Bayern trzeba dodać, 4 finały z czego 2 wygrane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, airmax napisał:

 

Ostatni angielski finał był tak waleczny, dynamiczny, że można było zasnąć 😛 

 

Jeszcze Bayern trzeba dodać, 4 finały z czego 2 wygrane 

A Włoski? Chyba najgorszy finał ever. No ale jak niektórzy wolą drwali i murowanie bramki to nic nie poradzisz. A swoją drogą Barcelona w latach 2006-2015 w 4 finałach 3 razy pokonała angielskie kluby. Rozumiem, że te finały nie były ciekawe tylko dlatego, że Anglicy nie wygrali? :) Ciekawszy był za to nudny mecz Manu-Chelsea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Koelner napisał:

Linetty naprawdę jest taki słaby , że Sousa też go nie chce ?

Jest po covidzie, wczoraj chyba zagral z 40min wiec tu jeszcze jestem w stanie zrozumieć.

Natomiast dziwi mnie brak Kedziory. Kogo on chce wystawic za Beresia gdyby się cos wydarzyło (tfu)?

Nie kumam pozostawienia obu graczy z Pogoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Chyba nie będzie gry na 4 obrońców wstępnie.

Bereszynski to wstepnie wahadlowy lub po ( zależy czy w systemie z 4 obroncami czy 3so i 2 wahadłowych). Jeżeli cos sie wydarzy w trakcie spotkania to kogo z powołanych widzisz w jego miejsce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Braveheart22 napisał:

Piątkowski też zaczynał w Rakowie na wahadle 

January pisał o Beresiu jako półprawym środkowym obrońcy (gdzie rozumiem to jako formację z półlewym środkowym obrońcą, środkowym obrońcą i pśo Bereś), gdzie pozostają miejsca na lewym i prawym wahadle.

Co do Piątkowskiego czy Dawidowicza. Rozumiałbym takie ruchy przy braku innego prawego obrońcy niż Bereszyński ale mamy zdrowego Tomka. I tu jest zdziwienie że są dalej Kozłowski czy Kowalczyk (których obecność na szerokiej liście odbierałem na zasadzie: panowie, obserwuję was i doceniam wasze dotychczasowe występy). Jak najbardziej ogarniam czemu jest Augustyniak czy Świderski (wreszcie) tak nie kumam obecności tej dwójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

January pisał o Beresiu jako półprawym środkowym obrońcy (gdzie rozumiem to jako formację z półlewym środkowym obrońcą, środkowym obrońcą i pśo Bereś), gdzie pozostają miejsca na lewym i prawym wahadle.

Co do Piątkowskiego czy Dawidowicza. Rozumiałbym takie ruchy przy braku innego prawego obrońcy niż Bereszyński ale mamy zdrowego Tomka. I tu jest zdziwienie że są dalej Kozłowski czy Kowalczyk (których obecność na szerokiej liście odbierałem na zasadzie: panowie, obserwuję was i doceniam wasze dotychczasowe występy). Jak najbardziej ogarniam czemu jest Augustyniak czy Świderski (wreszcie) tak nie kumam obecności tej dwójki. 

Tłumaczył , że są młodzi i pasują do jego koncepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kolader napisał:

January pisał o Beresiu jako półprawym środkowym obrońcy (gdzie rozumiem to jako formację z półlewym środkowym obrońcą, środkowym obrońcą i pśo Bereś), gdzie pozostają miejsca na lewym i prawym wahadle.

Co do Piątkowskiego czy Dawidowicza. Rozumiałbym takie ruchy przy braku innego prawego obrońcy niż Bereszyński ale mamy zdrowego Tomka. I tu jest zdziwienie że są dalej Kozłowski czy Kowalczyk (których obecność na szerokiej liście odbierałem na zasadzie: panowie, obserwuję was i doceniam wasze dotychczasowe występy). Jak najbardziej ogarniam czemu jest Augustyniak czy Świderski (wreszcie) tak nie kumam obecności tej dwójki. 

Ja myślę, że Bereszyński będzie grał na prawym wahadle. Realnie  nie mamy żadnego skrzydłowego w formie, będziemy więc raczej zamykać skrzydła i kreować coś środkiem. 

Na tak zwany wszelki wypadek jest Grosicki na 45 minut na skrzydło. Szymański też może tam zagrać.

Tych dwóch o których piszesz zagra pewnie z Andorą. Taka nagroda za postępy.

A i na koniec: Dziękuję za to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by wcale nie zdziwiło jakby ten Kozłowski z Pogoni był rozpatrywany jako prawy wahadłowy. Wprawdzie widziałem go w akcji łącznie 90minut w trakcie jednego z najc***owszych meczów jakie pamietam bez podziału na ligi (Pogoń vs Lech) ale to co się rzuciło przy nim w oczy to ze jest lepszy w obronie niż ataku, wiec jakby Sousa chciał mieć docelowo dwa motorki (i jednak grać symetrycznie) to może właśnie wrzuci Kozłowskiego na prawe wahadło na jakaś Andore 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.