Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pepis21 napisał:

Ok, Frustracja Messiego na twarzy idealnie pokazuje, że to było czyste przypadkowe zagranie...

Widzę, że nie dojdziemy do porozumienia w tej kwestii.

Do jakiego porozumienia chcesz dochodzić ? Masz dostęp do ujęcia w slow-motion, które Ci wcześniej wkleił kolega.

Ty chcesz wmówić ludziom, że tu jest jakiś celowy atak na głowę. Pieprzysz coś, że Messi nie trafił i to było celowe uderzenie, a nie odepchnięcie, że zawieszenie to minimum 3 mecze i duża kara finansowa bo inaczej skandal... 

Masz problem z oceną prostego zajścia i co z czego wynikało.

Zawodnik Bilbao zabiegł drogę Messiemu i możliwość wyjścia na pozycję próbując złapać go za koszulkę, Messi po prostu go odepchnął dwoma rękami z impetem, a to, że w ogóle prawa dłoń miała styczność z barkiem/karkiem wynika z tego, że gość upadał jeszcze za nim Messi zaczął pracować rękoma (generalnie tu masz też piękną symulkę Villalibre i łapanie się za twarz xD). Dodaj do tego, że ma obie dłonie otwarte.

 

W dniu 19.01.2021 o 18:36, Pepis21 napisał:

Kara? 2 mecze zawiasów plus 780 euro grzywny z czego sam Messi ma zapłacić tylko 600 euro. Porównajcie to sobie teraz z karą za nic dla Cavaniego. To jest k**** żart a jeszcze Barca chce się odwoływać od tego. Grozi im widmo odejścia Leosia (a tym samym kasy) to teraz będą mu laskę robić byleby został.

Wystarczy przeczytać ten fragment o Leosiu i lasce żeby wiedzieć, że mamy do czynienia z kimś kto Messiego nie lubi. Przy okazji przykro mi z powodu ostatniego wyniku Realu w CDR :) 

Żart to jest, że zabierasz głos w sprawach o, których nie masz pojęcia i porównujesz coś kompletnie ze sobą niepowiązanego.

Zdradzę Ci sekret. Gil Manzano wpisał w raporcie "nadmierne użycie siły". Nic o agresywnym ataku, uderzeniu. Czyli też nie widział tego co ty widzisz. Interesujące. 

 Na pewno dostał 780 euro kary z czego sam zapłaci 600 XD ? Niesłychane. 

W dniu 20.01.2021 o 00:24, Pepis21 napisał:

Karę zawieszeń federacja może regulować w zależności od czynu. Porównanie było pokazaniem jeszcze większej głupoty Anglików w karze dla Cavaniego.

"Federacja" "regulować" xDDD

Pal sześć wszystkie ciała i organy :D komitet do spraw rozgrywek, kodeks RFEF, raport sędziego i obserwatora VAR. Federacja może sobie regulować i c*** :D Tak o sobie regulują. Poszperaj czy federacja w Hiszpanii może sobie coś regulować w przypadku gdy sędzia w raporcie czegoś nie wpisze. Co się wtedy dzieję. Czy regulują czy nie xD

 

Dla ułatwienia zagadki sprawdź ile za to pauzował Ramos jak tak mocno jesteś oburzony i chcesz wyplewić chamstwo z piłki. I przy okazji myknij sobie artykuł 123(oba podpunkty) i czym się różnią to może zrozumiesz skąd się biorą zawieszenia i ilość spotkań.

http://cdn1.sefutbol.com/sites/default/files/pdf/codigo_disciplinario_noviembre_2018.pdf

 

edit.

A za to chamstwo i frustracje ile zawieszenia dałbyś ? Podobne sytuacje prawda ? Tylko tu Messi nie zabiega drogi Ramosowi, a robi odskok w ostatnim momencie na co ten wali go z łokcia i faktycznie trafia w twarz. Wszystko na oczach sędziego. Decyzja ? Żółta kartka.

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten wybór nie powala. Piłkarzem był bardzo dobrym, ale trenerem? Mistrzostwo Szwajcarii i Izraela ale oba ponad 5 lat temu i ze zdecydowanie najlepszymi i najbogatszymi klubami w ich ligach. Nigdzie nie zagrzał miejsca. Bordeaux pod jego ręką grało tragicznie.
Śmierdzi mi Sa Pinto na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ttr napisał:

Wystarczy przeczytać ten fragment o Leosiu i lasce żeby wiedzieć, że mamy do czynienia z kimś kto Messiego nie lubi. Przy okazji przykro mi z powodu ostatniego wyniku Realu w CDR :)

Przestałem po tym czytać, bo od razu widzę, że mam do czynienia z tym typem kibica Barcy, który cokolwiek negatywnego się powie na temat jego ulubieńców to od razu wyjeżdża z Realem tyle tylko, że spudłowałeś jak ostatnio Griezmann karnego, bo jestem kibicem United, więc guzik mnie wynik Realu w CDR obchodzi a to, że Ramos bywa brutalem to nie od dziś wiadomo.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne potwierdzenie: https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/paulo-sousa-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski1

Dla mnie wybór mocno średni, na rynku byli lepsi kandydaci no czy się chce czy nie to tak jak wcześniej Brzęczkowi tak i teraz trzeba dać Sousie szansę a nuż zaskoczy. W każdym razie po Euro będzie nowy prezes (o ile leśne dziadki znowu nie przedłużą sobie kadencji bo "covid") i to będzie jego zmartwienie co dalej.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Sousa był bardzo dobrym piłkarzem, ale patrząc na jego CV, to on więcej niż rok raczej nie pracował. Czy to jest osoba, która zrobi atmosferę, której nie zrobił Brzęczek?

 

Zbigniew Boniek: Pokazał, że jest dobrym trenerem. Miał dobre wyniki. Jest jak pogoda - ta czasem jest lepsza albo słabsza. Dobrego trenera nie zawsze się docenia, gdy ma słabszą drużynę. Kiedy robiłem wywiad środowiskowy gdzie pracował, wszyscy go chwalili. Praca w klubie a reprezentacji to co innego. Wszędzie miał bardzo dobre stosunki z zawodnikami i to działało. Do życia podchodzę optymistycznie. W panu pytaniu jest obawa. Ja mam nadzieję, nie obawę.

 

 

 

w 12 lat trenował 10 klubów i to powiedzmy, nie były to największe kluby. Nie trzeba robić wywiadu, żeby nawet na tej podstawie domyślić się, że z gościem jest coś nie halo. Wygląda na to, że rudy znowu odjebał z wyborem selekcjonera 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Reprezentacja to nie klub, gdzie był poza Bordeaux dobrze zaczynal. Problem się pojawiał w relacjach z właścicielami, wiadomo w klubie chcesz wzmocnień i masz oczekiwania. W reprezentacji nie przyjdzie do Bonka i nie powie daj pan miliony na transfery. Tutaj pracuje na tym co ma. Jestem optymistą, bo z tego co czytałem mocno się nim interesowała swego czasu Benfica i BVB na trenera więc jakas wiedzę musi mieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał:

Zbigniew Boniek: Pokazał, że jest dobrym trenerem. Miał dobre wyniki. Jest jak pogoda - ta czasem jest lepsza albo słabsza. Dobrego trenera nie zawsze się docenia, gdy ma słabszą drużynę. Kiedy robiłem wywiad środowiskowy gdzie pracował, wszyscy go chwalili. Praca w klubie a reprezentacji to co innego. Wszędzie miał bardzo dobre stosunki z zawodnikami i to działało. Do życia podchodzę optymistycznie. W panu pytaniu jest obawa. Ja mam nadzieję, nie obawę.

 

 

ta wypowiedź to jakiś kabaret, ale chyba dobrze odzwierciedla cało sytuację, więc też nie ma się co bulwersować :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, nie kumam co Boniek odjebał. Opcji było sporo a to na serio wygląda tak jakby przed zwolnieniem Brzęczka miał wstępnie klepniętego Souse.

Jeżeli się nie mylę to my najbliższy mecz gramy 22 marca? 2 miechy czasu. Wystarczyło tą konferencję zrobić w poniedziałek, gdy zwalniał Brzęczka. Powiedzieć, że czeka na zgłoszenia powiedzmy tydzień, później dają sobie kilka dni na selekcję spośród zgłoszeń kilku kandydatów i zaproszenie na rozmowy. Poznanie kto ma jaką wiedzę na temat naszych zawodników, jakie pomysły, wreszcie pewnie jedno z kluczowych pytań czyli ile chce zarabiać. I dopiero wtedy podjąć decyzję, która byłaby racjonalna. Nowy selekcjoner miałby jeszcze spokojnie miesiąc na zapoznanie się z aktualną formą zawodników, zdecydować kogo powoła. 

Nie skreślam Sousy, chciałbym uwierzyć że to będzie odpowiednia osoba ale z ostatnich kilku przygód nie może być zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.