Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Bo założył koszulkę jakiegoś narkusa pod spód i chciał się nią pochwalić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, matek napisał:

Empatii za grosz. No ale czego się spodziewać po kimś co chwali się swoim awatarem ze lubi gwałciciela *

* aby być zrozumianym szanuje KB jak i Diego za dokonania sportowe a ze nie kolegowałem się z nimi zbytnio to nie oceniam co robili prywatnie. Wpis tylko pokazuje jak może być odbierany twój komentarz @matek

Do niektórych kwestii masz takie betonowe podejście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ignazz napisał:

Empatii za grosz. No ale czego się spodziewać po kimś co chwali się swoim awatarem ze lubi gwałciciela *

* aby być zrozumianym szanuje KB jak i Diego za dokonania sportowe a ze nie kolegowałem się z nimi zbytnio to nie oceniam co robili prywatnie. Wpis tylko pokazuje jak może być odbierany twój komentarz @matek

Do niektórych kwestii masz takie betonowe podejście. 

Kobe nie ma udowodniego gwałtu, gdy Diego akurat jest znanym ćpunem. Analogia nietrafiona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RappaR napisał:

Kobe nie ma udowodniego gwałtu, gdy Diego akurat jest znanym ćpunem. Analogia nietrafiona

To że poszedł na ugodę i sypnął kasą nie znaczy że był niewinny

OJa też długo nie skazali

Zdążył jeszcze zagrać w nagich broniach i kilkunastu talk show

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sami sędziowie mówią, że przepis o kartce za zdjęcie koszulki jest poroniony i należałoby go usunąć no ale skoro jest to muszą się do niego stosować i finito nie ma odstępstw od reguły. Swoją drogą to też trochę romantyczna historia, że Messi zaczynał w Newell's Old Boys (których koszulkę miał na sobie) w momencie gdy Diego kończył tam granie. Z perspektywy czasu można by rzecz, że oto wtedy 34 letni Diego przekazał pałeczkę 6 letniemu Leosiowi.

Co do samego Maradony to nie zaskoczyła mnie informacja o śmierci, Diego od wielu wielu lat uciekał przed kostuchą aż ta go w końcu dopadła. Osobiście nie byłem jego fanem przez te wszystkie afery z nim związane niemniej jednak oddać mu trzeba, że piłkarzem był wielkim choć niskim dzięki czemu tak świetny był w tych swoich rajdach.

Edytowane przez Pepis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, RappaR napisał:

Na sile chciałeś zabrać głos ale ewidentnie nie zrozumiałeś intencji mojego wpisu. Nie chodzi mi o działalność obu panów w sferze pozasportowej i udowadnianie w lewo lub w prawo tylko o fakt oceny moim zdaniem natrafionej postępowania Messiego. Odszedł tak jak wcześniej w koszykówce genialny piłkarz. I jakiekolwiek sankcje są bez sensu a wyczytać można było z wypowiedzi wyżej jeszcze zadowolenie z faktu żółtej. O „poprawieniu” finansowa nie wspominając.  To nie z Messim jest coś nie tak w tym wyjątkowym momencie. I analogia do KB trafiona bo to nie o nich chodzi ( Diego vs KB). 

Był przepis kiedyś o kolorystyce obuwia. To tak jakby na podstawie tamtego przepisu ukarać jakiegoś gracza w nba kara za buty które fetują Mambe. 

Ktoś by miał racje - przepis to przepis ale to nie koszykarz byłby śmieszny. 

A liga dowalilaby jeszcze finansowa. 

Mój wpis dotyczył empatii lub jej braku kolegi wyżej a nie tego ike Diego ćpał a Kobe w dupcie dał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, matek napisał:

Gdyby chciał uczcić narkusa to zrobiłby tak

rf_gety_2381958k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahah klasyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak nie karzmy Messiego ale piłkarza który chce upamiętnić śmierć bliskiej osoby to już tak, tu należy i żadnej empatii. Zasady są dla wszystkich równe (powinny) i każdy ma je przestrzegać nawet jeżeli są bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, RappaR napisał:

Kobe nie ma udowodniego gwałtu, gdy Diego akurat jest znanym ćpunem.

bardziej nawet niż  udowodnienie bądź nie (akurat wcale bym się nie zdziwił gdyby gwałtu nie było a laska by go chciała naciągnąć na kasę, co ostatecznie się jej udało) przeraża mnie jego fatalny gust - laska ponoć, jak przeczytałem tu na forum,  była narkomanką i tego samego dnia bzykała się jeszcze z ilomaś typami.  No chyba, że ktoś wierzy, że Kobe raz tylko jeden w życiu poczuł ciśnienie w krzyżu w pokoju hotelowym w Denver, a tak poza tym to był przykładnym meżem i ojcem.

No ale @matek teraz w każdym poście o Maradonie napisze jaki to on nie był zły i nie nadawał się na role-modela. Spoko, tak samo jak pewnie z 80 - 90% gości ze świata sportu & show-bizu (choć akurat zgadzam się, że Maradona mniej : ) ).

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Vanessa wystosowała swego czasu Kobemu pozew rozwodowy. Oficjalnie z powodu różnic nie do pogodzenia a nieoficjalnie z powodu zdrad, ale o tym chyba wszyscy zapomnieli. Generalnie nie ma się co oszukiwać gracze NBA w większości lubią sobie poruchać na boku.

10 godzin temu, ignazz napisał:

To nie z Messim jest coś nie tak w tym wyjątkowym momencie

Ale to nie oznacza, że coś nie tak jest też z sędzią spotkania. Nie tak jest z przepisem i tak jak pisałem poprzednio nawet sędziowie -słusznie zresztą- mówią, że powinno się go zlikwidować to też mówią to nie od dziś. Z drugiej strony jakby sędzia mu nie dał tej kartki to sam mógłby dostać naganę od obserwatora a może nawet i karę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Rolling Stones wszyscy żyją a Diego umarł. Wniosek, że to sport a nie koks i alkohol szkodzi zdrowiu. 

Jako człowiek (po za poglądami politycznymi) Diego to totalna patologia. Narkotyki, co najmniej dziwne sytuację w sferze seksu, że kontakty z mafią. Ale sportowy geniusz, mój ulubiony piłkarz. 

p.s. zajebiste koszulki Napoli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giroud król, można się rozejść 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kulturka nie ma co 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, rahu napisał:

kulturka nie ma co 

To jest piłka nożna, sport dla plebsu, jakich zachowań oczekujesz ? Tym bardziej, że facet wykłada  jakąś tam  kasę na drużynę a sędziowie raczej jej nie pomagają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko mieszkać w Poznaniu

IMG_20201205_170811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Sebastian napisał:

To jest piłka nożna, sport dla plebsu, jakich zachowań oczekujesz ? Tym bardziej, że facet wykłada  jakąś tam  kasę na drużynę a sędziowie raczej jej nie pomagają :)

narzekanie na sędziów przez typa który kupił u nich awans i został za to prawomocnie skazany  wygląda co najmniej komicznie,   jemu słoma z butów wystaje nie tylko na stadionie 

Byłem na ważnym panelu dyskusyjnym w Nowym Jorku, w zacnej, prestiżowej instytucji. Michała Sołowowa posadzili w tym samym rzędzie z człowiekiem pokroju Królewskiego. Czy może nawet z nim. I Sołowow się wkurzył. Z jednej strony miliarder z potężnymi zasługami, a z drugiej młody człowiek ze startupu. To nie było poważne. I w tym przypadku też nie byłoby to poważne. Z kim ja miałbym się spotykać? Z człowiekiem, który generuje kilkadziesiąt mln złotych straty? - zaczepił Filipiak Królewskiego.

tak ostatnio  rzekł o jednym z właścicieli Wisły ciekawe czy swoim pracownikom mówi chociaż dzień dobry 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, rahu napisał:

narzekanie na sędziów przez typa który kupił u nich awans i został za to prawomocnie skazany  wygląda co najmniej komicznie,   jemu słoma z butów wystaje nie tylko na stadionie 

Byłem na ważnym panelu dyskusyjnym w Nowym Jorku, w zacnej, prestiżowej instytucji. Michała Sołowowa posadzili w tym samym rzędzie z człowiekiem pokroju Królewskiego. Czy może nawet z nim. I Sołowow się wkurzył. Z jednej strony miliarder z potężnymi zasługami, a z drugiej młody człowiek ze startupu. To nie było poważne. I w tym przypadku też nie byłoby to poważne. Z kim ja miałbym się spotykać? Z człowiekiem, który generuje kilkadziesiąt mln złotych straty? - zaczepił Filipiak Królewskiego.

tak ostatnio  rzekł o jednym z właścicieli Wisły ciekawe czy swoim pracownikom mówi chociaż dzień dobry 

Poczytaj o tym jak startowal oraz wspomnienia bylych wspolpracownikow.

Ja studiowalem na AGH / matura 2000r wiec historie o Pani profesorze znam dosc dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest bardzo sprawnym biznesmenem, prawdopodobnie obok CD Projekt, Comarch to jedyna polska firma znana na całym świecie nie wykluczam też ze inna twarz   ale to jak czasami się komunikuje to jest jakiś dramat mógłby wzięć przykład z Cupiała i po prostu pomilczeć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi