Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, RappaR napisał:

Kobe nie ma udowodniego gwałtu, gdy Diego akurat jest znanym ćpunem.

bardziej nawet niż  udowodnienie bądź nie (akurat wcale bym się nie zdziwił gdyby gwałtu nie było a laska by go chciała naciągnąć na kasę, co ostatecznie się jej udało) przeraża mnie jego fatalny gust - laska ponoć, jak przeczytałem tu na forum,  była narkomanką i tego samego dnia bzykała się jeszcze z ilomaś typami.  No chyba, że ktoś wierzy, że Kobe raz tylko jeden w życiu poczuł ciśnienie w krzyżu w pokoju hotelowym w Denver, a tak poza tym to był przykładnym meżem i ojcem.

No ale @matek teraz w każdym poście o Maradonie napisze jaki to on nie był zły i nie nadawał się na role-modela. Spoko, tak samo jak pewnie z 80 - 90% gości ze świata sportu & show-bizu (choć akurat zgadzam się, że Maradona mniej : ) ).

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Vanessa wystosowała swego czasu Kobemu pozew rozwodowy. Oficjalnie z powodu różnic nie do pogodzenia a nieoficjalnie z powodu zdrad, ale o tym chyba wszyscy zapomnieli. Generalnie nie ma się co oszukiwać gracze NBA w większości lubią sobie poruchać na boku.

10 godzin temu, ignazz napisał:

To nie z Messim jest coś nie tak w tym wyjątkowym momencie

Ale to nie oznacza, że coś nie tak jest też z sędzią spotkania. Nie tak jest z przepisem i tak jak pisałem poprzednio nawet sędziowie -słusznie zresztą- mówią, że powinno się go zlikwidować to też mówią to nie od dziś. Z drugiej strony jakby sędzia mu nie dał tej kartki to sam mógłby dostać naganę od obserwatora a może nawet i karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rolling Stones wszyscy żyją a Diego umarł. Wniosek, że to sport a nie koks i alkohol szkodzi zdrowiu. 

Jako człowiek (po za poglądami politycznymi) Diego to totalna patologia. Narkotyki, co najmniej dziwne sytuację w sferze seksu, że kontakty z mafią. Ale sportowy geniusz, mój ulubiony piłkarz. 

p.s. zajebiste koszulki Napoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał:

To jest piłka nożna, sport dla plebsu, jakich zachowań oczekujesz ? Tym bardziej, że facet wykłada  jakąś tam  kasę na drużynę a sędziowie raczej jej nie pomagają :)

narzekanie na sędziów przez typa który kupił u nich awans i został za to prawomocnie skazany  wygląda co najmniej komicznie,   jemu słoma z butów wystaje nie tylko na stadionie 

Byłem na ważnym panelu dyskusyjnym w Nowym Jorku, w zacnej, prestiżowej instytucji. Michała Sołowowa posadzili w tym samym rzędzie z człowiekiem pokroju Królewskiego. Czy może nawet z nim. I Sołowow się wkurzył. Z jednej strony miliarder z potężnymi zasługami, a z drugiej młody człowiek ze startupu. To nie było poważne. I w tym przypadku też nie byłoby to poważne. Z kim ja miałbym się spotykać? Z człowiekiem, który generuje kilkadziesiąt mln złotych straty? - zaczepił Filipiak Królewskiego.

tak ostatnio  rzekł o jednym z właścicieli Wisły ciekawe czy swoim pracownikom mówi chociaż dzień dobry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rahu napisał:

narzekanie na sędziów przez typa który kupił u nich awans i został za to prawomocnie skazany  wygląda co najmniej komicznie,   jemu słoma z butów wystaje nie tylko na stadionie 

Byłem na ważnym panelu dyskusyjnym w Nowym Jorku, w zacnej, prestiżowej instytucji. Michała Sołowowa posadzili w tym samym rzędzie z człowiekiem pokroju Królewskiego. Czy może nawet z nim. I Sołowow się wkurzył. Z jednej strony miliarder z potężnymi zasługami, a z drugiej młody człowiek ze startupu. To nie było poważne. I w tym przypadku też nie byłoby to poważne. Z kim ja miałbym się spotykać? Z człowiekiem, który generuje kilkadziesiąt mln złotych straty? - zaczepił Filipiak Królewskiego.

tak ostatnio  rzekł o jednym z właścicieli Wisły ciekawe czy swoim pracownikom mówi chociaż dzień dobry 

Poczytaj o tym jak startowal oraz wspomnienia bylych wspolpracownikow.

Ja studiowalem na AGH / matura 2000r wiec historie o Pani profesorze znam dosc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo sprawnym biznesmenem, prawdopodobnie obok CD Projekt, Comarch to jedyna polska firma znana na całym świecie nie wykluczam też ze inna twarz   ale to jak czasami się komunikuje to jest jakiś dramat mógłby wzięć przykład z Cupiała i po prostu pomilczeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rahu napisał:

jest bardzo sprawnym biznesmenem, prawdopodobnie obok CD Projekt, Comarch to jedyna polska firma znana na całym świecie nie wykluczam też ze inna twarz   ale to jak czasami się komunikuje to jest jakiś dramat mógłby wzięć przykład z Cupiała i po prostu pomilczeć 

Bez przesady że Comarch jest znany. Na warunki polskie powiedzmy duża firma, ale na zachodzie mikroprzedsiębiorstwo.

Prędzej Orlen czy Allegro jak już 

Taki cinkciarz jest sponsorem Bullsów nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Bez przesady że Comarch jest znany. Na warunki polskie powiedzmy duża firma, ale na zachodzie mikroprzedsiębiorstwo.

[.....] 

Taki cinkciarz jest sponsorem Bullsów nawet

tzn jeśli mowa jest byciu znanym przez przypadkowego Johnny Doe na ulicy to może można jakoś te spółki porównywać, ale biznesowo to zupełnie inna liga (i to Comrach jest w tej wyższej). Taka już specyfika firm działąjących w sektorze B2B że ich fame na mieście jest niski, ale uwierz mi - Comarch jest znany tam gdzie chce być znany. No i, last but not least, jakich kryteriów by nie użyć, to nazywanie go mikroprzedsiębiorstwem to grube nieporozumienie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Son! 
 

Koreanczyk pierwszy raz, od dołączenia do Spurs, strzela 10 goli szybciej od Kane’a.

Co ciekawe, Harry wyrównał rekord Metsyta Ozila w najszybssym zaliczeniu 10 asyst w sezonie (Ozil sezon 15/16).

Posoba mi się tegoroczny Tottenham, Jose Mourinho robi robotę i podoba mi się podział ról Kane/Son:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wc*** się ciesze  z tego co Spurs robią w ostaniem czasie, po tym co Mou zrobił z Interem zawsze będę miał do niego sentyment ale tez i  szacunek także  mam nadzieje ze w tym roku mimo dosyć prostej i oszczędnej piłki na przekór wszystkim sceptykom że Żoze się skończył mistrzem będzie  Tottenham

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie dzisiejsze losowanie? Jedna z łatwiejszych grup jakie można było wylosować, choć pewnie i tak będziemy grać w barażach, a tam będzie ciężko o awans z taką grą jak teraz. Ale w sumie baraże dopiero w marcu 2022 więc wiele się może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qbajag napisał:

Jak oceniacie dzisiejsze losowanie? Jedna z łatwiejszych grup jakie można było wylosować, choć pewnie i tak będziemy grać w barażach, a tam będzie ciężko o awans z taką grą jak teraz. Ale w sumie baraże dopiero w marcu 2022 więc wiele się może zmienić.

Szkoda ostatnich lat kariery Lewego na to  żebyśmy mieli za trenera kogoś kto nie daje rady. Nie mam żadnych pretensji do Brzęczka. To może jest jest dobry trener. Z tym, że na czołówkę 2 ligi lub ogon ekstraklasy. Niestety nie na reprezentację.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sebastian napisał:

Szkoda ostatnich lat kariery Lewego na to  żebyśmy mieli za trenera kogoś kto nie daje rady. Nie mam żadnych pretensji do Brzęczka. To może jest jest dobry trener. Z tym, że na czołówkę 2 ligi lub ogon ekstraklasy. Niestety nie na reprezentację.  

Jeżeli Lewy ma grać tak jak w ostatnich kilku spotkaniach gdzie macha łapami do sędziego i przeciwników oraz jest irytujący to lepiej dla jego "legendy" by zrezygnował z gry dla reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.