Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Wróbel napisał:

Miałem na myśli ok 30mln Euro ;) Sarr chyba odpada ze względu na niezdolność do gry podczas Pucharu Narodów Afryki, tak jak Sadio, Nady i Mo. Jota poza tym chyba jest wyżej w hierarchii, ma większy wpływ na grę zespołu i może będzie dołączony do transferu ktoś z młodzieży. 

Idziemy po mistrza :D

No i wywołałeś. Diogo Jota ma przejść do LFC za jakieś 40mln funtów. Mówiło się, że za Sarra Watford chce podobną kwotę, bo jakieś 35-40mln. Ale na czym polega różnica? Tak jak pisałeś, do Wilków przejdzie, któryś z młodych zawodników Liverpoolu, a konkretnie Ki-Jana Hoever za 9mln +4.5mln w bonusach, więc wychodzi na to, że rzeczywista kwota, którą Liverpool wyda na Jote to ok. 30mln. Tak się robi interesy :)

Edit:

D. Jota oficjalnie w The Reds :D

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów bardzo dobry mecz Klicha dla Leeds. Tym razem gol z karnego i asysta. A Leeds póki co wróciło do PL w iście hokejowym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zgrupowania u JB to jednak robią robotę   😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robią, Jóźwiak dziś już z asysta:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gareth Bale wraca do Premier League. Dziś oficjalnie podpisał kontrakt z Tottenhamem, ciekawe jak Jose go wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie

oby nie odpalili Radi  i będzie najlepszy duet pato ever 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario Götze - gość ma 28 lat a jest bez klubu, niegdyś wielki talent niemieckiej piłki. Sporo pisze się o jego możliwym powrocie do Bayernu, sam nie wiem co o tym myśleć. Gotze już lepszy nie będzie, jego pierwszy pobyt w Monachium nie był jakiś bardzo udany, powrót do Dortmundu także (tak wiem że miał problemy ze zdrowiem), wątpię że nawet wchodząc z ławki coś może jeszcze dać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smutny przykład 28 latka którego średnio ktoś chce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakiś link do meczu Lecha? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Tecu napisał:

Macie jakiś link do meczu Lecha? 

strims.world i maniak.tv sprawdź :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do końca meczu jeszcze chwila, ale chyba już powoli mogę @Lucas  gratulować awansu Lecha do kolejnej rundy. Moim zdaniem Lech ma realne szanse by powalczyć o fazę grupową w tym roku. Moja Legia niestety raczej jutro odpada :P:( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest co oglądać. Lech gra jak niepolski zespół.

dlaczego niestety? wy naprawdę kibicujecie wszystkim polskim zespołom w pucharach?

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkim, bez wyjątku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, ptak napisał:

dlaczego niestety? wy naprawdę kibicujecie wszystkim polskim zespołom w pucharach?

Ja tak bez wyjątku stąd moje gratulacje dla Lecha. A niestety, bo jestem kibicem Legii odkąd skończyłem 7 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pięknie dali nie ma co, ten pressing i nastawienie po zdobyciu gola  to coś tak niespotykanego w polskiej piłce że aż nie wierzyłem...tylko pogratulować Lechowi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, ptak napisał:

Oczywiście. Dla chociażby rankingu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Qbajag napisał:

Do końca meczu jeszcze chwila, ale chyba już powoli mogę @Lucas  gratulować awansu Lecha do kolejnej rundy. Moim zdaniem Lech ma realne szanse by powalczyć o fazę grupową w tym roku. Moja Legia niestety raczej jutro odpada :P:( 

Denver wygrywa w G7 z Clippers noc przed Hammarby.

Denver wygrywa G3 z Lakers noc przed Apollonem.

Lech w fazie grupowej, Denver w finale NBA? Widzę to.

No i życzę awansu Legii (jutro to obowiązek) oraz sprawienia sensacji przez Piasta. Naprawdę dramat mamy jako kraj względem współczynników, a to ostatni rok gdzie więcej niż jeden klub walczy o grę w Lidze Europy, więc no ten jeden, a może i dwa w fazie grupowej mieć to byłoby coś.

Co do polskich zespołów to może Legii nie kibicuje i jak przegra to pewnie będzie szydera, ale generalnie to życzę im w Europie dobrze.

A) wspólny współczynnik

B) rywal grający w Europie ma mniej sił na ligę

C) im więcej drużyn w Europie z Ekstraklasy tym większy prestiż całej ligi = większe kwoty transferowe dla wszystkich

Akurat Lech, Legia i inne kluby grające w europejskich pucharach walczą przede wszystkim o swój sukces, ale przy okazji mają też wpływ na niektóre kwestie związane z innymi klubami z naszej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Lucas napisał:

http://ekstraklasa.org/aktualnosci/mecz-lech-poznan-pogon-szczecin-przelozony-14982

Brawo Ekstraklasa, jak mamy budować współczynnik to trzeba tak robić, bo mocniejsze od Ekstraklasy ligi nie mają z tym problemu.

Jak awansują do fazy grupowej to odwołają im rundę jesienną? No bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Lucas napisał:

Denver wygrywa w G7 z Clippers noc przed Hammarby.

Denver wygrywa G3 z Lakers noc przed Apollonem.

Lech w fazie grupowej, Denver w finale NBA? Widzę to.

No i życzę awansu Legii (jutro to obowiązek) oraz sprawienia sensacji przez Piasta. Naprawdę dramat mamy jako kraj względem współczynników, a to ostatni rok gdzie więcej niż jeden klub walczy o grę w Lidze Europy, więc no ten jeden, a może i dwa w fazie grupowej mieć to byłoby coś.

Co do polskich zespołów to może Legii nie kibicuje i jak przegra to pewnie będzie szydera, ale generalnie to życzę im w Europie dobrze.

A) wspólny współczynnik

B) rywal grający w Europie ma mniej sił na ligę

C) im więcej drużyn w Europie z Ekstraklasy tym większy prestiż całej ligi = większe kwoty transferowe dla wszystkich

Akurat Lech, Legia i inne kluby grające w europejskich pucharach walczą przede wszystkim o swój sukces, ale przy okazji mają też wpływ na niektóre kwestie związane z innymi klubami z naszej ligi.

Z tych powodów wkurzały mnie takie przygodne klubiki które olewały z założenia puchary bo albo brak kasy albo brak chęci. To strasznie atakowało te lepsze kluby z topowymi aspiracjami bo te 3-5 pozycji nic nie dawały często aby ten ranking jakiś był 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi