Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ptak napisał:

Co zrobią? Zibi i reputacja? Lato był jełopem ale nie był tak zadufanym byciem jak ryży.

powoli się to na szczęście sypie ale dla wielu jest jeszcze prezesem  tysiąclecia, wybitnym piłkarzem i nie mniej świetnym mangerem związku,  gościem co posprzątał wizerunkowy syf po Lacie i który dzięki charyzmie potrafi każdego przekonać do swojej racji. Ma dużo szczęścia ze jest Lewy i pudruje trupa bo on sam niewiele zrobił zeby polska piłka poszła naprzód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thiago Alcantara z Bayernu oficjalnie w Liverpool FC. Moim zdaniem zajebisty ruch, zakupiony za niewielkie pieniądze ok 30mln, świetny środkowy pomocnik. Uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji. Miał duży wpływ na sukces Bayernu w Lidze Mistrzów, dobrze czyta grę, fajnie rozgrywa. Jestem mega zadowolony z tego transferu. Konkurencja dla Kevina de Bruyne w Premier League. Do tego Liverpool jest bliski pozyskania Diogo Joty z Wilków. Zbroimy się na sezon :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wróbel napisał:

Thiago Alcantara z Bayernu oficjalnie w Liverpool FC. Moim zdaniem zajebisty ruch, zakupiony za niewielkie pieniądze ok 30mln, świetny środkowy pomocnik. Uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji. Miał duży wpływ na sukces Bayernu w Lidze Mistrzów, dobrze czyta grę, fajnie rozgrywa. Jestem mega zadowolony z tego transferu. Konkurencja dla Kevina de Bruyne w Premier League. Do tego Liverpool jest bliski pozyskania Diogo Joty z Wilków. Zbroimy się na sezon :D 

Zaskoczyli trochę, ale oczywiście pozytywnie :D

Paul Joyce pisał, że 20mln funtów + ew. 5mln w bonusach, więc spoko. Chciałem Sarra (chyba za drogi? 🤔), ale Jota do rotacji też spoko wygląda. Dosyć młody i uniwersalny grajek. Idziemy znowu po swoje w tym sezonie!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zaskoczyli trochę, ale oczywiście pozytywnie :D

Paul Joyce pisał, że 20mln funtów + ew. 5mln w bonusach, więc spoko. Chciałem Sarra (chyba za drogi? 🤔), ale Jota do rotacji też spoko wygląda. Dosyć młody i uniwersalny grajek. Idziemy znowu po swoje w tym sezonie!!! ;)

 

Miałem na myśli ok 30mln Euro ;) Sarr chyba odpada ze względu na niezdolność do gry podczas Pucharu Narodów Afryki, tak jak Sadio, Nady i Mo. Jota poza tym chyba jest wyżej w hierarchii, ma większy wpływ na grę zespołu i może będzie dołączony do transferu ktoś z młodzieży. 

Idziemy po mistrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wróbel napisał:

Miałem na myśli ok 30mln Euro ;) Sarr chyba odpada ze względu na niezdolność do gry podczas Pucharu Narodów Afryki, tak jak Sadio, Nady i Mo. Jota poza tym chyba jest wyżej w hierarchii, ma większy wpływ na grę zespołu i może będzie dołączony do transferu ktoś z młodzieży. 

Idziemy po mistrza :D

No i wywołałeś. Diogo Jota ma przejść do LFC za jakieś 40mln funtów. Mówiło się, że za Sarra Watford chce podobną kwotę, bo jakieś 35-40mln. Ale na czym polega różnica? Tak jak pisałeś, do Wilków przejdzie, któryś z młodych zawodników Liverpoolu, a konkretnie Ki-Jana Hoever za 9mln +4.5mln w bonusach, więc wychodzi na to, że rzeczywista kwota, którą Liverpool wyda na Jote to ok. 30mln. Tak się robi interesy :)

Edit:

D. Jota oficjalnie w The Reds :D

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Götze - gość ma 28 lat a jest bez klubu, niegdyś wielki talent niemieckiej piłki. Sporo pisze się o jego możliwym powrocie do Bayernu, sam nie wiem co o tym myśleć. Gotze już lepszy nie będzie, jego pierwszy pobyt w Monachium nie był jakiś bardzo udany, powrót do Dortmundu także (tak wiem że miał problemy ze zdrowiem), wątpię że nawet wchodząc z ławki coś może jeszcze dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.