Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, shevcu napisał:

Za Albę chciałbym widzieć Gaye z Valencii.

Po necie chyba ostatnio krążyły wypowiedzi Gayi, że nie chce nigdzie odchodzić z Valencii, także tylko sytuacja, że klub chciałby go koniecznie sprzedać sprawi że będzie dostępny (coś jak Parejo do Villareal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

Za Albę chciałbym widzieć Gaye z Valencii. Słabo mi się robi jak widze info ze interesują się Angelino. Nie ten profil gracza. Busi może  usiąść na ławie. Nie mam złudzeń De Jong będzie kluczowy dla Koemana ipowinien wrócić tam gdzie czuje się najlepiej a to pozycja Busiego.
 

Policzek w stronę Messiego ze to koniec przywilejów, odejścia Susreza i Rakiety i chyba Vidala to wbrew wszystkiemu dobre decyzje bo były nieuniknione i ten zespół potrzebuje mocnego resetu. Dodatkowo ten Pjanic może przez dwa sezony w środku pola coś tam dać i się przydać.

osobiście Uważam ze jeżeli ktoś wyłoży 100 mln za Messiego to trzeba go puścić. To małżeństwo nie ma sensu dla obu stron po tym co się stało. Wbrew wszystkiemu jednak mocne stanowisko ze nie puścimy Ciebie od tak, stanowisko LaLiga  pokazują ze Messi trafia w końcu na rywala w negocjacjach I ze to nie będzie mecz do jednej bramki. Czy skorzysta z prawa webstera? Chyba powinien ale pozostawi to większy smród niż po Figo, ale jego pozostanie na kolejny sezon i odejście za rok za friko uważam za najgorsze co się może tutaj wydarzyć.

 

Gaya z Garcią to elegancki zastrzyk obrony dla Barcy, aczkolwiek to chyba marzenia fanów.

Messiego nigdzie nie puszczą, teraz pewnie zostanie i pojdzie za darmo.

Ja wolałbym by puścili go i budowali od nowa co i tak będą musieli budować. Postawić od początku na Griezzmana i sprawdzić Coutinho jak oni będą wygladać na pozycji Messiego. Teraz to bedzie takie pudrowanie i przetrzymywanie tego co i tak ma się zdarzyć na za rok.

No chyba że przebudowa wypali już teraz i Messi dogada sie z trenerem a po sezonie stwierdzi ze podpisze nowy kontrakt z nowym zarządem i może Xavim jako nowy trenerer ale to zrobienia rozpierduchy i czystki w szatni to Koeman lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mial niby odejść jak się nie da? 

Nie chce isc na wojnę sądowa co przed chwilą powiedział. Wtedy tak, to by było prawdziwe szambo. Ale widać zaczyna iść na wojnę z Bartomeu bo nigdy czegos takiego nie gadał jak teraz. 

Zobaczymy jak to się skończy może się ten patałach nie utrzyma na stołku do marcowych wyborów.

Wkrótce ma być jakiś obszerny wywiad do tego się będzie można jakoś odnieść.

Juz coś tam jest.

"I believed that the club needed more young players, new players and I thought my time in Barcelona was over. I felt very sorry because I always said that I wanted to finish my career here. ?It was a very difficult year, I suffered a lot in training, in games and in the dressing room. Everything became very difficult for me and there came a time when I considered looking for new ambitions."

Szkoda ze mecze bez publiczności w najbliższym czasie bo na bank były by białe chusteczki na CN w stronę Bartomeu i standing ovation dla Leo. 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marzec napisał:

A jak mial niby odejść jak się nie da? 

Nie chce isc na wojnę sądowa co przed chwilą powiedział. Wtedy tak, to by było prawdziwe szambo. Ale widać zaczyna iść na wojnę z Bartomeu bo nigdy czegos takiego nie gadał jak teraz. 

Zobaczymy jak to się skończy może się ten patałach nie utrzyma na stołku do marcowych wyborów.

Wkrótce ma być jakiś obszerny wywiad do tego się będzie można jakoś odnieść. 

Szkoda ze mecze bez publiczności w najbliższym czasie bo na bank były by białe chusteczki na CN w stronę Bartomeu i standing ovation dla Leo. 

Uwierz mi, że choć w Barcelonie wszyscy mają dość Bartolomeu, to Messi szybciej gwizdy usłyszy niż standing ovation za swoje zachowanie. Bo bardzo dużo kibiców uważa, że Messi napluł im w twarz.

W dniu 2.09.2020 o 16:07, shevcu napisał:

Barcelona z dnia na dzień kompromituje się coraz bardziej... Rakitic odchodzi za frytki, Vidal zaraz odejdzie za friko, a Suwreza to puszcza ale musza dogadać warunki z nim bo jak go zwolnią to mu wypłaca 21 mln z tytułu zerwania kontraktu. Jeszcze tylko brakuje by Leo był w klubie kokosa przez cały kolejny sezon i odszedł za darmo...
 

nie chce się wierzyć ze takie mózgi tam pracują...

Płacone są horrendalnie wysokie pensje. To oczywiście wina nieudolnego zarządu. Ale akurat w tej chwili decyzja by nawet za frytki, ale kilka graczy przepłacanych się pozbyć jest akurat słuszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qbajag napisał:

Messi szybciej gwizdy usłyszy niż standing ovation za swoje zachowanie. Bo bardzo dużo kibiców uważa, że Messi napluł im w twarz.

 

Nie prawda.

Nikt na niego nie gwizdnie.

Zresztą zaraz po tym jak oglosil ze odchodzi ludzie w Katalonii wyszli na ulice i krzyczeli dimision.

On cała kariere , kazdy wywiad choc bylo ich bardzo malo, mowil ze tu chce skonczyc a jak odejdzie to tylko do Newells.

Teraz ma przewagę , bo zostaje i ma rok kontraktu.

Jak klub nie chce stracic pieniedzy ktore przynosi od lat i chce go pozegnac godnie tak jak to powinno miec miejsce, to powinni sie mocno przejąc. 

Czyli zarząd powinien sie natychmiast podac do dymisji.

Ale Bartomeu to cep bez szkoły ktory bezczelnie kłamie i pewnie bedzie kłamał do końca.

Wybory marcowe moga ale nie muszą sprawic że Leo zostanie w Barcie jeszcze ze 3-4 lata i potem albo skonczy albo NOB.

 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marzec napisał:

A jak mial niby odejść jak się nie da? 

Nie chce isc na wojnę sądowa co przed chwilą powiedział. Wtedy tak, to by było prawdziwe szambo. Ale widać zaczyna iść na wojnę z Bartomeu bo nigdy czegos takiego nie gadał jak teraz. 

Zobaczymy jak to się skończy może się ten patałach nie utrzyma na stołku do marcowych wyborów.

Wkrótce ma być jakiś obszerny wywiad do tego się będzie można jakoś odnieść.

Juz coś tam jest.

"I believed that the club needed more young players, new players and I thought my time in Barcelona was over. I felt very sorry because I always said that I wanted to finish my career here. ?It was a very difficult year, I suffered a lot in training, in games and in the dressing room. Everything became very difficult for me and there came a time when I considered looking for new ambitions."

Szkoda ze mecze bez publiczności w najbliższym czasie bo na bank były by białe chusteczki na CN w stronę Bartomeu i standing ovation dla Leo. 

Przecież rozmowa ojca Messiego była nie o tym czy Messi zostaje tylko za ile. A akurat w budżecie na przyszły sezon pojawiło się trochę wolnej kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, marzec napisał:

Nie prawda.

Nikt na niego nie gwizdnie.

Zresztą zaraz po tym jak oglosil ze odchodzi ludzie w Katalonii wyszli na ulice i krzyczeli dimision.

On cała kariere , kazdy wywiad choc bylo ich bardzo malo, mowil ze tu chce skonczyc a jak odejdzie to tylko do Newells.

Teraz ma przewagę , bo zostaje i ma rok kontraktu.

Jak klub nie chce stracic pieniedzy ktore przynosi od lat i chce go pozegnac godnie tak jak to powinno miec miejsce, to powinni sie mocno przejąc. 

Czyli zarząd powinien sie natychmiast podac do dymisji.

Ale Bartomeu to cep bez szkoły ktory bezczelnie kłamie i pewnie bedzie kłamał do końca.

Wybory marcowe moga ale nie muszą sprawic że Leo zostanie w Barcie jeszcze ze 3-4 lata i potem albo skonczy albo NOB.

 

Zgadzam się, że Bartolomeu to zło i powinien odejść jak najszybciej. Ale nie zmieni to faktu, iż wielu kibiców w Barcelonie czuje się oszukanych przez Messiego. Ale oczywiście grupy kibiców Messiego zawsze będą w Barcelonie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni pozwolić mu odejść. Teraz zostanie tylko niesmak, a po sezonie i tak odejdzie. Barcelona w ostatnich latach tak bardzo straciła na wizerunku, że teraz zajmie im trochę czasu, aby ten wizerunek odbudować. Takimi decyzjami (bo tu przecież chodzi o klauzulę i sprawę w sądzie, gdyby poszli na ugodę to Messi już by był piłkarzem City) strzelają sobie w stopę i niszczą atmosferę w zespole. Żeby nie było, uważam że Messi również nie zachował się z klasą... ale dał jasno do zrozumienia, że chce opuścić Barcelonę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eF. napisał:

Powinni pozwolić mu odejść. Teraz zostanie tylko niesmak, a po sezonie i tak odejdzie. Barcelona w ostatnich latach tak bardzo straciła na wizerunku, że teraz zajmie im trochę czasu, aby ten wizerunek odbudować. Takimi decyzjami (bo tu przecież chodzi o klauzulę i sprawę w sądzie, gdyby poszli na ugodę to Messi już by był piłkarzem City) strzelają sobie w stopę i niszczą atmosferę w zespole. Żeby nie było, uważam że Messi również nie zachował się z klasą... ale dał jasno do zrozumienia, że chce opuścić Barcelonę. 

Zgadzam się, że powinni pozwolić mu odejść. Ale nie za darmo jak chciał Messi. A sam Messi na wizerunku stracił nie mniej niż Barcelona.
I jeszcze jedna kwestia. Messi teraz twierdzi, że cały sezon chciał odejść z Barcelony. To czemu wcześniej nie aktywował klauzuli (przed 10 czerwca) o rozwiązaniu kontraktu? Albo czemu nie próbował tej klauzuli przedłużyć gdy okazało się, że sezon potrwa do sierpnia?

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qbajag napisał:

Zgadzam się, że powinni pozwolić mu odejść. Ale nie za darmo jak chciał Messi. A sam Messi na wizerunku stracił nie mniej niż Barcelona.
I jeszcze jedna kwestia. Messi teraz twierdzi, że cały sezon chciał odejść z Barcelony. To czemu wcześniej nie aktywował klauzuli (przed 10 czerwca) o rozwiązaniu kontraktu? Albo czemu nie próbował tej klauzuli przedłużyć gdy okazało się, że sezon potrwa do sierpnia?

Nie ma co ślepo wierzyć w słowa Argentyńczyka, szczególnie kiedy ten obsmarował prezydenta jak największą szmatę, heh. Nie powinien tak robić, nawet jeśli Bartomeu popełnił sporo błędów, bo ten nadal jest jego pierdolonym SZEFEM. On się stawia ponad klub, takie mam wrażenie, a to już jest bardzo niebezpieczne. Czemu Ronaldo z każdego klubu potrafił odejść z klasą? Z United czy z Realu? Bo tę klasę posiada, a Messi to chyba taki duży dzieciak. I co teraz? Będzie grał na fochu i wyczekiwał czerwca? Patowa sytuacja. Nie zazdroszczę fanom Barcy.

A to nie miało być przypadkiem tak, że za Messiego dostaliby kogoś w wymianie? Np. Mahrez, Bernardo czy Jesus? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo to akurat z Realu uciekł obrażony na cały świat. On vs. Klub Perez to długa historia. Mniejsza o to. Nie spędził 20 lat w jednym klubie bezsensu porownanie i nie potrzebnie ruszany temat. 

Nigdy nie było żadnych ofert za Messiego. Te Jesusy Mahrezy to wymysły prasy nic innego. Jak 95 % spraw z tego cyrku. 

Jedyne co jest prawdziwe i szczerze to ten jego wywiad z przed chwili. 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

Messi to jest ścierwo pierwszej ligi, nie wiem jak można mu kibicować 🙃 tyle szamba się wylało, i zostaje :D

Napiszesz coś więcej ? Jakieś argumenty ? Czy tak po prostu sobie zwyzywałeś bo mam nieodparte wrażenie, że twoja wiedza w sytuacji odejścia Messiego i tego co dzieję się w Barcelonie na poziomie zarządzania klubem jest bliska zeru.

 

Ostatnio jakiś mod dał mi pkt ostrzeżeń za rzekome obrażanie i pisał, że nie będzie tolerowane na tym forum obrażanie innych userów czy graczy więc jak ? Supermoderator dostanie banika ? Czy miziamy się i udajemy, że jest okej ?

 

Godzinę temu, eF. napisał:

Czemu Ronaldo z każdego klubu potrafił odejść z klasą? Z United czy z Realu? Bo tę klasę posiada, a Messi to chyba taki duży dzieciak.

No i mamy niepotrzebne porównanko z Ronaldo i ten tekst "bo ma klasę" ❤️ Zrób research w jakich okolicznościach Ronaldo odszedł z Realu, w jakich przedłużał kontrakty i jak układały się relacje na linii Mendes i CR - Floro Perez. Ronaldo ma klasę xDDD Szczególnie jak publicznie strzelał do kolegów i mówił, że gdyby koledzy byli na jego poziomie to zespół by wygrywał. Tak to był ten moment klasy.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

^

Sugerujesz, że jedyne co jest szczere w tej całej gównianej sprawie to wywiad Messiego, w którym robi z siebie ofiarę? Ok.😎

nie robi z siebie ofiary, ofiara od lat jest Barotmeu.

Messi go pieknie dzis zaatakowal publicznie, zrobil to 1 raz w karierze.

Zawsze był z klubem i w tym wywiadzie dalej to podtrzymuje. Atakuje natomiast najwiekszego dziada jaki w tym klubie jest i za to ma ogromny szacun kibicow.

Bartomeu jakis czas temu rzekł ze rozwazy dymisję jesli Leo powie ze prezydent jest problemem, ten własnie to zrobił. zobaczymy co zrobi ten frajer ktory np. zaorał La Masie bo ostatnim pilkarzem ktory wyszedl z tej szkolki jest tak naprawde Busquets a bylo to 13 lat temu. La Masia a wlasciwie jej brak, to najwiekszy skandal jaki jest w Barcelonie.

Byc moze socios nie pozwolą temu szczurowi do marca trzymac sie stołka pyknie votum i go wywioza na sybir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ttr napisał:

Napiszesz coś więcej ? Jakieś argumenty ?

Mógłbym zapytać o to samo Ciebie. :D

No chyba, że dałeś mi downvote, bo nie napisałem o Messim w superlatywach  i nie patrzę na to zerojedynkowo, Jeśli tak to spoko, nie ma tematu.

A porównanie Ronaldo z Realu, czyli najlepszego piłkarza w historii tego klubu do Messiego ma o tyle sens, że w pierwszym przypadku nie było takiego syfu. Niepotrzebny mi o tego research. Jednakże już po Twojej reakcji wiem z kim mam do czynienia. Tak jak i w przypadku LBJ, hehe. Dlatego myślę, że najlepiej będzie odpuścić sobie dyskusję. Niech będzie, że wszystkiemu winny jest klub. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF.  Dostałeś downvote za bzdurne porównanie, które nie ma żadnego sensu i żadnych podstaw. Mam gdzieś jak piszesz o Messi czy Ronaldo o ile trzymasz się faktów i znasz temat. Sam uważam, że Messi powinien rozegrać to lepiej i nie postrzegam go jako wiecznego aniołka z Rosario, ale zdecydowałeś się na to porównanie to ciekawi mnie czy to obronisz. 

Więc choć podyskutujemy o klasie Cristiano Ronaldo trochę. Ja zacznę przygotuj się na serie artykułów, wywiadów i zachowań względem kibiców, rywali i Florentino Pereza potwierdzających wysoką klasę Ronaldo. On odszedł w innych okolicznościach nie dlatego, że "ma klasę", ale dlatego, że Real Madryt nie jest zarządzany przez bandę krętaczy, których to przerasta. 

Tweet Cristiano po katastrofie samolotu piłkarzy Chapo za, który został zgrillowany.

 

Cristiano Ronaldo celebrujący gola kolegi z zespołu (tracił trochę do Messiego w Pichichi)

Cristiano o odejściu z Realu 

Cytat

– Czułem w środku klubu, szczególnie ze strony klubu, że nie doceniano mnie już jak na początku. Prezes nie patrzył na mnie już tak, jak gdybym był niezbędny. Florentino Pérez nigdy nie patrzył na mnie inaczej niż w stosunku biznesowym. To, co mi mówił, nigdy nie wychodziło z jego serca. Przez 4-5 pierwszy lat czułem się jak Cristiano Ronaldo. Potem już mniej… To sprawiło, że pomyślałem o odejściu. Gdy pojawiły się informacje o moim odejściu, miałem wrażenie, że prezes nie chce mnie zatrzymywać. 

https://www.realmadryt.pl/news/84601-cristiano-florentino-nigdy-nie-patrzyl-na-mnie-inaczej-niz-w-stosunku-biznesowym

Cytat

33-latek również unika kontaktu z Perezem jak ognia. W stolicy Hiszpanii zostawił wielu kolegów, jednak nie zamierza się z nimi oficjalnie pożegnać. - Ostatecznie Cristiano odwołał wizytę w Valdebebas - podkreśla "Corriere dello Sport."

Perez miał dosyć odwiecznych pretensji Portugalczyka. W 2016 roku Ronaldo domagał się nowej umowy, dzięki której dostanie dużą podwyżkę. Mimo lepszego kontraktu (21 mln euro), pół roku później ponownie żądał większych pieniędzy. Nie mógł przeboleć, że jego najwięksi rywale: Lionel Messi czy Neymar mają zdecydowanie lepsze pensje (ponad 30 mln euro).

Największą złość u prezydenta Realu wywołało jednak zachowanie Ronaldo tuż po finale Ligi Mistrzów z Liverpoolem (3:1). W wywiadzie dla hiszpańskiej telewizji "CR7" podkreślił, iż było to jego ostatni mecz dla Los Blancos.

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.