Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, eF. napisał:

Wait, what? Czyli Messi nie łapie się nawet do TOP10 All-Time w kopanej? Nah. :D 

Polecam wywiad predraftowy z tegoroczna jedynka. Kolo zna sie na rzeczy i podchodzi racjonalnie do tego kto jest goatem.

44 minuty temu, fluber napisał:

Czyli Bayern? 

Apropo bayerny, to czy nue sadzisz ze w naszym soccerowym ATF byłbym faworytem po tym jak Lewy udowodnil ze byk najwiekszym stealem zabawy?

Duet lewy - rivaldo. Jak to mawial lebron i gracze barcelony, nit1, not2, not3 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

 

Apropo bayerny, to czy nue sadzisz ze w naszym soccerowym ATF byłbym faworytem po tym jak Lewy udowodnil ze byk najwiekszym stealem zabawy?

Duet lewy - rivaldo. Jak to mawial lebron i gracze barcelony, nit1, not2, not3 ...

Bylbys świetny w fazie grupowej:) 

Połowa teamow w finał 8 grała trójka na środku i wahadlowymi a oberwalem za dziwna taktykę:/ to ja powinienem wygrać, Mbappe sam pociągnął Paryż do finału grając z kontuzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Polecam wywiad predraftowy z tegoroczna jedynka. Kolo zna sie na rzeczy i podchodzi racjonalnie do tego kto jest goatem.

Coś czytałem, że dla niego Durant to GOAT. 😂 

Ok, w takim kontekście to ma sens, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

Nie pasują do siebie. I beka , że skrytykowano mnie za Coutinho na LP a on na tej pozycji za Persicia pierdolnal na tej pozycji dwie bramy i asysty Barcelonie

Przecież krytyka opierała się na tym, że masz zbyt ofensywny zestaw z przodu i sam Cambiasso w drugiej linii nie ogarnie jak przyjdzie do bronienia + na LO miałeś Capdevile, który z ofensywy nie słynął, a tam do Cou to idealnie, by siadł chłop, co by jak wiatrak mu tam się wcinał za plecami ;)

Btw, mój zespół nie dostał miłości, a dobrze się matchupowałem z #MessiTeam :(

 

21 minut temu, mac napisał:

Polecam wywiad predraftowy z tegoroczna jedynka. Kolo zna sie na rzeczy i podchodzi racjonalnie do tego kto jest goatem.

Apropo bayerny, to czy nue sadzisz ze w naszym soccerowym ATF byłbym faworytem po tym jak Lewy udowodnil ze byk najwiekszym stealem zabawy?

Duet lewy - rivaldo. Jak to mawial lebron i gracze barcelony, nit1, not2, not3 ...

Nie z takim środkiem obrony ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Przecież krytyka opierała się na tym, że masz zbyt ofensywny zestaw z przodu i sam Cambiasso w drugiej linii nie ogarnie jak przyjdzie do bronienia + na LO miałeś Capdevile, który z ofensywy nie słynął, a tam do Cou to idealnie, by siadł chłop, co by jak wiatrak mu tam się wcinał za plecami ;)

Ofensywny ? Zobacz Bayern. Lewy N, Muller N/ŚN , Gnabry to PS gdzie w kadrze Niemiec gra na N , Coman typowy LS , Goeretzke gra mecze na ŚPO za napastnikiem a Thiago to typowy obrotowy , nie wspominając o popierdalajacym Davisie . Oglądałem Bayern w tym sezonie to patrząc na mój skład to Cambiasso zbyt defensywny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Ofensywny ? Zobacz Bayern. Lewy N, Muller N/ŚN , Gnabry to PS gdzie w kadrze Niemiec gra na N , Coman typowy LS , Goeretzke gra mecze na ŚPO za napastnikiem a Thiago to typowy obrotowy , nie wspominając o popierdalajacym Davisie . Oglądałem Bayern w tym sezonie to patrząc na mój skład to Cambiasso zbyt defensywny :P

Muller to w obronie biega za dwóch. Nie powiesz mi, że Raul był zagrał w takiej roli. Goretzka w środku to w każdej roli się sprawdzi, taki typ gracza. Thiago rozgrywający, ale obrony też nie zaniedbuje. Ty miałeś Eriksena i Coutinho, no krótko mówiąc nie są orłami kiedy trzeba bronić, szczególnie Coutinho, którego widziałem wszystkie mecze w barwach Liverpoolu i znam go na wylot. Z prawej strony miałeś upgrade względem Bayernu, jeśli chodzi o defensywę (Beckham), ale imho to za mało, tym bardziej na poziom ATF. 

7 minut temu, mac napisał:

Ja bym nie gral nimi na obronie, a w ataku.

Tak czy siak, Ty i @fluber i @Koelner:

haters gonna hate, głosujcie sobie na Zmarźlika czy tam Stocha

Nie samym atakiem się gra ;)

Btw, jaki ze mnie hejter? haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Tylko zauważ, że jedynym piłkarzem, który strzelał gole w meczach, w których Juventus odpadał był... Cristiano Ronaldo. 2 gole z Ajaxem, 2 gole z Lyonem. Do niego nie można mieć pretensji, bo zrobił wszystko aby awansować. Walczył do końca ( w przeciwieństwie do truchtającego Leo w meczu z Bayernem). U mnie ma wielki szacunek, bo jako sportowiec to pewnie TOP3 pod względem dbania o siebie, ambicji i woli walki... i tak szczerze... jak kiedyś myślałem, że Messi to absolutny numer jeden w świecie piłki, tak teraz nie jestem co do tego przekonany. CR7 zdominował trzy ligi, wygrał wszystko, za chwilę pobije rekord goli dla reprezentacji, jest najlepszym strzelcem w historii LM, najlepszym piłkarzem w historii Realu itd. Myślę, że taka zmiana da nową motywację Messiemu i to będzie cholernie ciekawe dla postronnego widza. Jednakże City? Meeeh.

Przy okazji pytanie - CR7 czy Messi? (nie ma że boli, trzeba wybrać) :D 

Wiem, że strzelał gole, ale to i tak nic nie dało i Juve skończyło dokładnie tak samo jak w czasach przed jego przyjściem. Przyznam, że nie obejrzałem żadnego meczu Juve i bazuje tylko na suchych faktach, gdzie przed jego przyjściem łatwo wygrywali ligę i puchar do tego, a w Lidze Mistrzów było słabo, tak po jego przyjściu nie było żadnej poprawy a nawet zdobywali mniej trofeów.

Być może problemem jest to co w Barcelonie gdzie Messi zanotował świetny sezon statystycznie  (20-20 w lidze), ale problemem jest to że tam wszystko kręci się wokół niego i jak on nic nie zrobi to reszta też nie jest w stanie.

A co do City, dla mnie to jest podobny ruch jak Ronaldo, który po odejściu z Realu poszedł do Juventusu, który seryjnie wygrywał mistrzostwo i kolejne tytuły nie były wielkim wyzwaniem, więc i Messi prawdopodobnie pójdzie do ułożonej ekipy i do tego ze znajomym trenerem.

A co do wyboru to zdecydowanie Messi.

Edytowane przez The Game 85
z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.