Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Co za rzeźnia, damn. Cieszy mnie to mocno, bo nigdy nie lubiłem Barcelony, ale tutaj aż mi nawet trochę szkoda ich fanów. To był jebany gwałt.

Ten wynik przechodzi do historii, 8:2. Bayern to jest kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przypomnialem sobie jak gdzieś w ~2012 rozmawialem z wujkiem z Bochum o Goretzce (nie widzialem go w zyciu na oczy, ale wujek byl fanem) - no teraz go rozumiem ;)

Lewy >>> Kane

25 minut temu, january napisał:

Lessi jak zwykle o stawkę lajza. 

FRANCE FUTBOL TU KU*WO SKOŃCZ MI ROBERTA PRZEŚLADOWAC I DAWAJ ZŁOTĄ PIŁKĘ.

mega pech ma, w naszym ATF też nie dokończono zabawy i Robert przez to nie wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 14:07, Kubbas napisał:

Premier League nie ma podjazdu do Bundes jesli chodzi o fun z ogladania

tak wlasnie gra sie w bundeslidze, szybka pilka na jeden kontakt, bardzo techniczna dobrze zorganizowana, duzo strzalow

styl bayernu odwzorowuje pieknie najlepsza lige na swiecie

swietna gra, palce lizac

Robert pan profesor, to co gosc prezentuje to jest niemozliwe, na srodku na skrzydle, w rozegraniu na szpicy, w powietrzu

k**** co za grajek po prostu

nawet nauczyl sie w pressingu grac gdzie zawsze sobie truchtal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, january napisał:

Barcelona cóż... futbol poszedł do przodu, może sobie Messi strzelać ku uciesze swych wyznawców jakimś Levante, ale w powaznych meczach z pressingiem to jego człapanie i znikanie od kilku lat zabija ten klub. 

Nie przesadzaj.

Barcelonę położył Josep Maria szerzej znany jako Bartomeu. Finanse, wyjątkowo nietrafione transfery, w końcu afera z płatnym trolowaniem.

Swoją drogą, w 21 w jeszcze ktoś wierzy że płatny trolling jest do ukrycia 🤣

Brak poważnego trenera od czasu LE, też nie pomógł. Przez nieudane transfery, nie było zmiany pokoleniowej. Kloce się zużyły i tyle.

 

Robert jak Robert, ale  Alphonso Daviesa bez roweru na skrzydłach nikt w Europie nie dogoni. Dzieciak jest niesamowity, po 36 km/h tam i z powrotem.

Tak jak Robert nie wygląda w polskiej kadrze szczególnie wyjątkowo, tak Messi otoczony zużytym materiałem, wolniejszym o 2 biegi w skali meczu, może niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał facet który wygrał... co wygrał? do ludzi którzy wygrali wszystko.

Nie używam Twittera, może mu ktoś napisze, że złotem jest milczenie, a nie taki p......e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, StaryFan napisał:

Napisał facet który wygrał... co wygrał? do ludzi którzy wygrali wszystko.

Nie używam Twittera, może mu ktoś napisze, że złotem jest milczenie, a nie taki p......e

w 2020 roku w sobotni poranek czepiać się sportowca że napisał bezsensownego twitta? 

 

92e16094437431a68e421018a6e8ba87.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lu- napisał:

Stosując Twoją retorykę, też nie możesz krytykować Gortata, bo osiągnąłeś mniej od niego*

Skąd wiesz, że mniej?

Mniej jedynie przez pryzmat $

Teraz, rw30 napisał:

w 2020 roku w sobotni poranek czepiać się sportowca że napisał bezsensownego twitta? 

 

92e16094437431a68e421018a6e8ba87.jpeg

Problem polega na tym, który to już bezsensowny Twitt? Myślę, że sam dobrze wiesz który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lu- napisał:

Dodałem przecież "*". 

Ale jeśli drylowałeś ABC, tę cycatkę z teledysku Donatana, a do tego Lisę Ann, zdecydowanie masz mój dozgonny szacunek. 

Mam to szczęście, że nigdy nie musiałem płacić.

 

A już w bardziej dorosły sposób, zależy mi aby pseudonimy osób publicznych nie nabierały  pejoratywnego kontekstu :) 

 

W ten sposób unika się stereotypów, w których w zachodniej literaturze, kinematografii i aktualnościach, Polak nie jest przedstawiany jako cymbał/cwaniak z jabolem w kieszeni.

Nie jesteśmy gorsi, wręcz odwrotnie, a takie podejście nie pomaga, zwłaszcza u osób ogólnie znanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.