Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Mrtio napisał:

Bo musiałby wyrzucić Messiego a tego Argentyna by nie zniosła.

 przeciez cholo uwielbia messiego powtarza to od lat, nie ma w ogole takiej opcji by z niego nie skorzystal.

tylko na simeone - messi jest po prostu za pozno.

raz mial zostac trenerem barcy dawno temu, dwa jak nie barcy to wlasnie argentyny.

no ale ze to czlowiek atleti i te pare lat temu gdy wygladalo na to ze odejdzie , zdecydowal ze zostaje to nie bylo tak naprawde nigdy tematu tylko zwykle plotki.

cholo od pierwszego dnia w madrycie to dla mnie abosolutny top trenerski. patrzac na niego ma sie wrazenie ze bez wiekszych problemow wymyslilby nowe rozwiazania gry wlasnie majac w skladzie messiego, czego obecnie tak bardzo brakuje barcie czy argentynie. 

mnie generalnie smieszy jak ktos gada ze on nie chce by jego druzyna grala do przodu a jednym z podstawowych argumentow to od zajebista obrona jego druzyny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, eF. napisał:

@Artlan

No nie wiem czy ta sama logika, bo Liverpool na Anfield był po prostu o wiele lepszą drużyną.

Równie dobrze mogli zamknąć ten mecz w regulaminowym czasie gry. Następnie prowadzili 2:0, co zapewniało im awans, a gola stracili po fatalnym błędzie rezerwowego bramkarza. Wtedy ich gra się posypała. Nie jestem fanem Liverpoolu, ale było mi ich trochę szkoda, bo włożyli w ten mecz mnóstwo serca, szczególnie w ofensywie.

Widocznie oglądaliśmy inne mecze. :)

Co z tego, że MOGLI skoro tego nie zrobili? 

A bramkarz to niby nie jest członkiem zespołu? 

Za ,,włożenie mnóstwa serca" nie przyznaje się tytułów, liczy się rezultat. 

Liverpool przegrał oba mecze i nie ma znaczenia czy ich styl gry ci się podobał. Barcelona od ponad dekady ma wyższe posiadanie piłki w praktycznie każdym meczu LM a jednak nikt z tego tytułu nie uznaje ich za najlepszą drużynę w każdym kolejnym roku. 

Liverpoolu szkoda przede wszystkim w lidze. Kosmiczny sezon, tytuł praktycznie pewny i na skutek siły wyższej mogą go stracić (nie wiem czy w ogóle regulamin rozgrywek przewiduje przyznawanie mistrzostwa po niedokończonym sezonie). Niesamowicie gorzko (i w sumie też trochę zabawnie) brzmią teraz tytuły artykułów sprzed kilku tygodni w stylu ,,tylko kataklizm może odebrać tytuł Liverpoolowi". :) 

Godzinę temu, marzec napisał:

 przeciez cholo uwielbia messiego powtarza to od lat, nie ma w ogole takiej opcji by z niego nie skorzystal.

tylko na simeone - messi jest po prostu za pozno.

raz mial zostac trenerem barcy dawno temu, dwa jak nie barcy to wlasnie argentyny.

no ale ze to czlowiek atleti i te pare lat temu gdy wygladalo na to ze odejdzie , zdecydowal ze zostaje to nie bylo tak naprawde nigdy tematu tylko zwykle plotki.

To nie były tylko ,zwykłe plotki". 

Patrz chociażby artykuł z 2014 roku:

https://sport.tvp.pl/15390568/simeone-chcialbym-poprowadzic-argentyne-ale

I nie wiem czemu teraz jest niby za późno. Wręcz przeciwnie - teraz jest właśnie idealny moment. Simeone w Atletico osiągnął maksa i jest już spełniony jako trener klubowy, a Messi jeszcze trochę pociągnie (na Mundialu w Katarze będzie w wieku obecnego Ronaldo i parę lat młodszy od obecnego Ibry).

Niestety Messi ma dużego pecha do trenerów (oczywiście poza Pepem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem czy było, Sławek tłumaczy i objaśnia jak spędzać czas z dziećmi, wykorzystując przy okazji zapas papieru toaletowego

Tylko brakowało, by nie trafił w papier, a w głowę i byłby cały Sławek w pełnej krasie 😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zdzich napisał:

Tylko brakowało, by nie trafił w papier, a w głowę i byłby cały Sławek w pełnej krasie 😂😂

To i tak jest cały Sławek w pełnej krasie.. Ja nie wiem co oni mają z tymi nominacjami. Ja nominuję Rumcajsa, Kubusia Puchatka, Żwirka i Muchomorka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 20:00, Braveheart22 napisał:

@ptak ilość lajków jest mi obojętna (nie po to wchodzę na forum), ale w tym przypadku chciałbym wiedzieć, czym sobie zasłużyłem na downvote? 😂😂😂

 

piszesz o bezndziejnej lidze, której nie lubię. z mojego punktu info typu "AD podpisał to co prezes kazał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Eklapa 15-25k max 50k

1 liga kilkanaście k max 20k

2 liga to już zależy od sponsorów ale raczej 5-8k to szczyt

Nie no znacznie więcej zarabiają, oczywiście mamy zróżnicowanie płacowe dość spore i ci najmłodsi zarabiają normalne pieniądza ale z mojej wiedzy

eklapa- średnio 25-30, maks 200tysiecy na miesiąc- młodzieżowcy z profesjonalnym kontraktem koło 8-12 zarabiają 

1liga- średnio 8-11, najlepsi koło 20-25 tysięcy, tutaj młodzieżowcy koło 4 

2 liga nie wiem, nie mam tam znajomych :D 

Oczywiscie zawsze się znajdzie jakaś Wisła czy Ruch Chorzów czy inna Korona, ale ogólnie w ekstraklasie zarobki bardzo godziwe jak na poziom gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

maks 200tysiecy na miesiąc

 kto tyke kasuje? przyznam, że dane z eklapy znałem bodaj sprzed dwóch sezonów, reszta niewiele odbiega od tego co w sumie napisałem :)

5 godzin temu, SlaKB napisał:

Zarabiają sporo więcej niż to co podałeś.

W 2 lidze Robak w Widzewie ma ok. 60k

dlatego napisałem, że w zależności od sponsora, Widzew przecież nie ma budżetu gorszego od kilku klubów eklapy, chodziło mi o przeciętny klub 2 ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.