Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nawet po odwołaniu City dostanie bana na przynajmniej jeden sezon.

Jeśli skończy się tylko na karze finansowej, to UEFA się po prostu ośmieszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAZIO-INTER 2:1, czyli underdog idzie po scudetto

Lazio pokazało klasę, ale i kibice Interu nie mają się czego wstydzić. Bardzo ciekawy mecz dla postronnego widza, do tego starcie dwóch najlepszych trenerów w Serie A... to mogło się podobać. Imponuje mi coraz bardziej Lukaku. Ależ ten dzik pracuje dla drużyny, damn. Nie piszę o tym meczu, piszę ogólnie, bo to po prostu genialny transfer, ale tyle o Interze. Nie chce też analizować tego konkretnego meczu, wolę się skupić na Lazio, bo chciałem zwrócić uwagę na grę defensywną Rzymian, a właściwie na całą drużynę.

Od jakiegoś czasu, moim zdaniem, to czołowa (a może i najlepsza?) defensywa w lidze, a przecież nie grają tam wielkie nazwiska - Acerbi (moim zdaniem TOP3 tego sezonu), Luiz Felipe (świetnie się rozwija ten 'nołnejm'), weteran Radu, Vavro czy Bastos. No wielkiego wrażenia te nazwiska nie robią, co? Imponuje mi ich pewność siebie, pressing, ustawienie. Czapki z głów.

Wahadłowi to też nie są przecież czołowi gracze na świecie - Marusić, Jony (zagrali w podstawie w tym meczu), ale razem jako drużyna - tworzą monolit. Zresztą tam nawet 31-letni Caicedo daje sporo jakości. A tacy gracze jak Lazzari czy Correa, którzy tym razem weszli z ławki, mają potencjał na to aby stać się gwiazdami Serie A. Szczególnie Włoch robi dużo dobrego na boisku. Niedługo powinien trafić do kadry.

Naprawdę godne podziwu, szczególnie kiedy spojrzy się na ich wartość rynkową. Dużo jakości jest też w środku pola (Leiva, SMS, Alberto). Natomiast o Immobile nie ma co się rozpisywać, bo ten gra życiowy sezon. Po raz kolejny muszę to napisać - Simone Inzaghi jest fantastyczny. Na papierze to nie jest skład na scudetto, na szczęscie nazwiska nie grają. Oby się wzmocnili przed LM, a Serie A dostanie kolejną mocną drużynę, która będzie w stanie zagrozić najlepszym. Gratuluję kibicom Lazio zwycięstwa, to był dobrze spędzony czas. 

Ps. Na stadionie był chyba komplet. Oby jak najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stadionie było 10000 kibiców Interu. Bo kibice gości to ważna część meczu,bez nich atmosfera na trybunach siada o jakieś 75%

Inter w ogóle ma ciekawą serię AC Milan, Lazio, Stara k...a. błękitna część Rzymu trzyma kciuki za Inter za tydzień. Nie wiem na 100% ale oni mają 5,6 budżet w lidze, porównywalny z Napoli, ale jak widać pieniądze nie grają. 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Juventusu od x lat i zauważyłem, że fani Interu mają kompleks Juventusu od x lat.

Z jednej strony beka, ale z drugiej takie buractwo to jednak nic fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo w Napoli mają jakieś "ale" do Milika. Niech ucieka z tej patologii. Kierunek Inter albo Rzym.

Nie wiem, czy te kocopoły o kompleksach to do mnie, ale jedyny kompleks to mam w przypadku Chunii Leszno. Bo jest czego zazdrościć klubowi że wsi, który daje radę w regionie zdominowanym przez jeden klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atalanta jest niesamowita, po prostu czapki z głów. Dla mnie to drużyna sezonu.

Aha, Gasperini to jest jednak król. Jest 75 minuta meczu, jego drużyna prowadzi 4:1, a ten wprowadza sobie napastnika za obrońcę (Zapata>Caldara). Który trener odważyłby się na tego typu zmianę?

I jak tu nie kibicować tej drużynie, ahh. Valencia dostała lekcję futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość dzisiejszych spotkań Serie A zostało przełożonych z powodu Koronawirusa.  Mecze włoskich ekip w pucharach mogą zostać również przełożone albo grane przy pustych trybunach.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sędzia w Neapolu słaby, pozwalał na zbyt ostrą grę ale dwie kartki dla Vidala to rewelacja. niby dziwne, że kolo w ciągu minuty ogląda 2 żółte, ale obie zasłużone i za dwa rożne przewinienia.

fajny występ Milika, chociaż wymuszony. to co wyłożył piłkę do Callejona to nie wiadomo jak ten nie strzelił

a Lewy pokazał ile jest wart dla Bayernu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby Italii, czyli mecz Juventus-Inter odbędzie się bez udziału publiczności.

Jeden z najważniejszych meczów sezonu, a zamiast święta będzie stypa. Ehh, szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.