Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam mecz Cagliari - Lazio, który właśnie trwa (1:0 po 10 minutach), bo te drużyny grają obecnie chyba najlepszą piłkę w Serie A. Jak na razie tempo jest szybkie, obie ekipy ewidentnie skupiają sie na ataku. Forza!

btw Radja Nainggolan to obecnie najlepszy pomocnik w Serie A, rozgrywa rewelacyjny sezon

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kocha Ligi Europy? Pary 1/16:

Wolverhampton Wanderers – Espanyol Barcelona
Sporting Lizbona – Istanbul Basaksehir FK
Getafe – Ajax Amsterdam
Bayer Leverkusen – FC Porto
FC Kopenhaga – Celtic
APOEL FC – FC Basel
CFR Cluj – Sevilla
Olympiakos Pireus – Arsenal
AZ Alkmaar – LASK Linz
Club Brugge – Manchester United
Łudogorec Razgrad – Inter Mediolan
Eintracht Frankfurt – RB Salzburg
Szachtar Donieck – Benfica Lizbona
VfL Wolfsburg – Malmo
AS Roma – KAA Gent
Rangers – SC Braga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Wyczaili, że w tym dziale licznik się nie nabija. 

A może ludzie interesują sie też kopaną i dlatego dodają tu posty? I może dla niektórych licznik nie jest istotny? Najpierw sie rzucasz w dziale NBA, bo 'szukasz treści' samemu pisząc jednozdaniowce, a teraz wywęszyłeś spisek, że ludzie tu piszą tylko dlatego, bo im postów nie nabija (jakby to miało jakieś większe znaczenie), a  dyskusje o piłce to już w sumie mało ważne. Co jak co, ale niekiedy jest tu ciekawie i można popisać o czymś innym jak NBA. Dobra odskocznia od kosza, a tu negatywne wibracje czuć z daleka, damn... 

Z innej beczki:

Cagliari przegrało z Lazio 1:2 tracąc bramki w 93 i 98 minucie meczu. A polecałem  😛

Info - Ancelotti uzgodnił warunki kontraktu z Evertonem. Najs.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Prowadzi Magnus Carlsen. 

 

prowadzil przez chwile, no ale 3 miejsce na ten moment miazdzy tez. wiem co to za uczucie bo tez mialem kiedys 3 na tym etapie sezonu tylko ze nie gralo 7 a 2 mln ludzi.

myslalem ze to fake ale skoro jest na oficjalnej fpl to nie moze byc.

generalnie gra 5 sezon i w kazdym byl bardzo wysoko w overalu na koniec.

80 tys, 170 tys, 2 400 i 24tys.

solid w chuuuj.

w tym sezonie coz, przede wszystkim dobrze zaczal, po drugie na 17 kolejek trafil z 14 razy C ( trafił oznacza minimum 8 pkt) a jak dal sterlinga ktory nie zagral to mu wszedl de bruyne z 17 ;]

dobre transfery w odpowiednim momencie np. wziecie Vardyego, poza tym ma ich odpowiednia mała ilosc na tym etapie czyli 14.

zobaczymy co zrobi teraz bo nie ma juz wild card, i nie zagra mu mysle z 5 ludzi w tym 3 z lfc , jakos to przetrwa bo pewnie zrobi transfer czy dwa no ale jak nie trafi C to spadnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22, 18, 22, 16, 20, 17,17, 21, 21, 18, 17 209/11 średnia wieku 19 lat. I tak nieźle, biorąc pod uwagę że to pewnie sama szkółka gra. Hiszpan, dwóch Holendrów, dwóch Walijczyków, Szkot, Irlandczyk, czterech Anglików.

 

Tymczasem: https://twitter.com/utdreport/status/1207022688377679873

Sam nie wiem co o tym myśleć.

 

Dlaczego mam bana na osadzanie odnośników? Jak mi osadzi twitta wyżej mam coś takiego: 

image.png.b774b4e687d0640b7d39edf1c3893eb8.png

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Uwaga, multikonto. 

Konto, sronto, nie mogę dodać osadzonego linku (patrz wyżej), tak mam przy edycji, przy nowym poście od zera mam tak: 

image.png.59610c4f7fb36cf11f657b4bd9561054.png

Jak dostałem bana to wypadałoby chociaż wiadomość skrobnąć za jaką konkretnie niewinność :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O faken, muszę lepiej śledzić twittera :) Dzieki za wyjasnienie z wtyczkami

edit: Zaraz, na pozostałych trzech zdjęciach ma te same ciuchy, na zdjęciu z koszulką United ma inne :D plotka ciągle żywa! :D 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.