Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2019 o 18:12, matek napisał:

Na szczęście nie okradli United z tej bramy, bo byłoby to śmieszne. Przed oczami sędziego był odbiór, puścił kontrę, która trochę potrwała, a oni jeszcze analizują, czy z tego powodu uznać bramę?

Nie zgodzę się. Bramki być nie powinno i nie ma znaczenia to ile trwała akcja, tylko to, że rozpoczęła się faulem, a nie czystym odbiorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

angielska w ten weekend najbardziej rozczarowała

trzeba ogladac lesta czesciej oni nie rozczarowuja nigdy ;]

przed sezonem rzeklem ze bedą w czworce na koniec i podtrzymuje !

moze w koncu zaczna ich regularnie pokazywac w tv a nie ten smieszny MU i Arsenal tylko dla nazwy.

Wolves czy Bournemouth nawet CP oglada sie od nich 5 razy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rahu napisał:

ale trzy punkty są 😎

Szczerze Ci powiem, że trudno ocenić mi ten mecz. Z jednej strony notoryczna gra Interu do tyłu mnie brzydziła, bo kreowanie akcji leżało i kwiczało, i mam wrażenie że jakby nie ten szkolny błąd przy pułapce ofsajdowej, to oni zmuszeni do gry w ataku pozycyjnym nic by nie strzelili. Z drugiej strony Borussia grała beż jakiegokolwiek zaangażowania, pomysłu i może Inter miał to wszystko pod kontrolą i jakby chciał to by ich przycisnęli. Sam nie wiem która wersja jest bliższa prawdy, ale styl napewno pozostawia dużo do życzenia. Dopóki wyniki się zgadzają, można to pomijać, ale jak przyjdzie kryzys to to wszystko obróci się przeciw Conte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

dzisiaj wygrałeś :)

taaaa wiadomo czerwo zrobilo swoje. swoja drogą Bertrand -6 w fantasy to jak gram 15 lat czegos takiego nie pamietam.

do rzeczy, to co graja pod rodgersem to miodzio, w ogole ten caly ich sklad jest zajebisty super bramkarz, potezna obrona, mega pomoc no i On ;]

taki np. Ndidi to chyba teraz najlepszy DM w lidze, a na pewno top 3.

to samo i top3 na swojej pozycji tyczy sie Pereiry, ktory takiego van bissake nakrywa czapka.

Nie ma slabych punktow ta druzyna, no a pilka ktora grają jest super.

Poza tym mają na 10 meczy za soba 4 bardzo ciezkie w tym 3 wyjazdy na chelsea, MU i pool gdzie nigdzie nie byli slabsi od rywala.

top 4 is coming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 13:06, enba1 napisał:

Szczerze Ci powiem, że trudno ocenić mi ten mecz. Z jednej strony notoryczna gra Interu do tyłu mnie brzydziła, bo kreowanie akcji leżało i kwiczało, i mam wrażenie że jakby nie ten szkolny błąd przy pułapce ofsajdowej, to oni zmuszeni do gry w ataku pozycyjnym nic by nie strzelili. Z drugiej strony Borussia grała beż jakiegokolwiek zaangażowania, pomysłu i może Inter miał to wszystko pod kontrolą i jakby chciał to by ich przycisnęli. Sam nie wiem która wersja jest bliższa prawdy, ale styl napewno pozostawia dużo do życzenia. Dopóki wyniki się zgadzają, można to pomijać, ale jak przyjdzie kryzys to to wszystko obróci się przeciw Conte.

Prawda leży tam gdzie leży ale tu o dziwo jest chyba po środku...Conte grając w Europie często ustawia zespoły zachowawczo  wręcz asekuracyjne,  kreowanie w pomocy bez Sensiego też mocno niestety kuleje a jednocześnie   Borussia nie zrobiła za wiele żeby Inter musiał dać coś ekstra.Do występów Interu  w Europie mam raczej dystans i za wiele nie oczekuje, kadrowo i mentalnie trzeba się jeszcze wzmocnić żeby coś tu znaczyć.Priorytet to zdobycie Scudetto a tu Conte póki co robi robotę.Martwi mnie za to  Lukaku i słabość Conte do niego, gość momentami wygląda po prostu fatalnie rusza się jak wóz z węglem a przyjęciem i technika  nie grzeszy łagodnie rzecz mówiąc. Jego  poziom to ładownie bramek Sassuolo na lepsze zespoły brakuje mu zwyczajnie skilla dość powiedzieć ze jak w meczu z BVB wszedł za niego na boisko dla -wielu pewnie anonimowy siedemnastolatek to poczułem ulgę i radość ze nie muszę go już dłużej oglądać.Za to z Lautaro będą ludzie i to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(do sprawdzenia za ponad pol roku):

michal karbownik i pawel wszolek (obaj z legii) pojada na przyszloroczne me, z czego ten pierwszy moze, nawet w wieku ledwie 19 lat byl naszym podstawowym lewym obronca (ze wzgledu na deficyt na tej pozycji i slaba konkurencje w postacji recy czy rybusa). wszolek  tez ma duze szanse na pierwszy sklad (bardzo dobre dosrodkowania, wytrzymalosc,nieszablonowosc,strzal, szybkosc,drybling)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

who cares?

ciekawe gdzie są Ci wszyscy prześmiewcy, którzy mówili, że ta Bundes taka słaba ;)

5:1 to chyba Kovac

We wszystkich ligach dzieją się dziwne rzeczy. W Hiszpanii nie dominują Real i Barcelona, w Niemczech Bayern tylko w Anglii Liverpool robi rozpierdziel.

Chociaż aktualnie przegrywa z Aston Villą.

Co lepsze Manchester City w 60 minucie jest bez celnego strzału w meczu u siebie z Southampton ( i przegrywają 0:1), które dopiero co oberwało 0:9 u siebie z Leicester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.