Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To tez dobre

Edytowane przez montana
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Austriacy są niedoceniani, to akurat fakt.

W naszych mediach od kilku lat jest narracja, że my mamy kadrę na poziomie topu, a dla kogoś kto ma jakiekolwiek większe rozeznanie niż zwykły Janusz, oczywistym jest ze nie mamy. Z dwoma bramkarzami i jednym napastnikiem jeszcze nikt nic wielkiego nie zwojowal.

Jedyne co cieszy, to że ludzie w końcu zaczynają dostrzegać jakim cieniasem jest Zieliński. I tutaj też Brzeczek ma generalnie rację. Ten chłopak się boi, on przegrywa w szatni. Nie wiem czy boi się że go połamią, czy ze potargają mu fruzyre, ale pewne jest ze nie da się dobrze grać jak w sporcie kontaktowym boisz się kontaktu z rywalem. Na treningach to on sobie może być najlepszy, kogo to obchodzi. I w Neapolu jest to samo, on dobrze wygląda na tle takiego Spal, gdzie Napoli zazwyczaj prowadzi i robi się dużo przestrzeni. Jak przyjeżdża Roma, Inter, Juve, czy ktoś ogarnięty z presingiem w LM, to Zieliński jest zazwyczaj najgorszy na boisku, i pierwszy do zmiany. 

Baraże i tak mamy, że względu na rozstawienie z Ligi Narodów, więc pewnie do tego euro się dostaną, ale nie zdziwie się jeśli ostatni raz, bo Lewandowski już nie jest pierwszej młodości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czepiacie się Ziela, ale pokażcie kogoś lepszego. Mnie rozp...dała to, że w meczu z Austrią u siebie nie wychodzimy 2 napastników. Chociaż z przebiegu meczu może to i lepiej bo wyglądało to jakbyśmy z Hiszpanią grali.

Co do selekcjonera, to jest trener którego zwolniono z GKS Katowice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat to, że kogoś zwolniono w naszej lidze, nie jest jakimś dużym wyznacznikiem. 

Ale Brzęczek jest c***owy. Najgorsze, że większość wiedziała to już w momencie zatrudnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I do tego Boniek go broni jakby nie wiadomo jakie sukcesy miał. Ponad rok już minął i dalej nie wiem w którym kierunku ta kadra zmierza.

Znaczy wiem - na oślep...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, matek napisał:

Akurat jaja podobno ma. Dało się to wyczytać zaraz po zatrudnieniu w różnych wychwalających wpisach. W sumie, poza rzekomym charakterem, plusów u niego nie wymieniali za bardzo. 

Szczęście ma, to na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, montana napisał:

To tez dobre

My mamy 17 w serie a wiec skoro to takie istotne to czemu konczy mecz 3 zawodnikami z championship?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosowo wkłada Anglii 3 gole w 60minut...

My Austrii i Słowenii 0 w 180minut.

Kosowo

Anglii

W Anglii

I c***, że stracili 5.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lewy wkurwiony po maksie. W szatni było ostro. Potwierdzone info. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lu- napisał:

Daj jakieś źródło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, matek napisał:

Daj jakieś źródło. 

Mam nagrywać rozmowy? Wybacz, ale nie jestem z tych reżimowych zwolenników. Źródło jest pewne, żaden Kołtoń, Bożydar, czy Żelisław. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Lu- napisał:

Mam nagrywać rozmowy? Wybacz, ale nie jestem z tych reżimowych zwolenników. Źródło jest pewne, żaden Kołtoń, Bożydar, czy Żelisław. 

komu wyjebał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Koelner napisał:

komu wyjebał?

Błaszczykowskiemu za zmarnowanie zmiany rzucił w twarz kromką z chleba bezglutenowego. 

No i mleko się w kadrze rozlało.

Oczywiście sojowe. Odtłuszczone. Bez laktozy.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Eld napisał:

Błaszczykowskiemu za zmarnowanie zmiany rzucił w twarz kromką z chleba bezglutenowego. 

No i mleko się w kadrze rozlało.

Oczywiście sojowe. Odtłuszczone. Bez laktozy.

To żeś k.ur.wa błysnął. Brawo.

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lu- napisał:

To żeś k.ur.wa błysnął. Brawo.

giphy.gif?cid=790b7611e745bb2e04bab5df02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Lu- napisał:

Jak juz wrzucarz takie info to napisz cos wiecej. Na kogo wkurwiony? Na siebie ze zjebal setke, kolegow, pseudotrenera?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za przedstawienie warunków prostowania tu. Pozwól, że zatrzymam je sobie głęboko w dupie. 

Zresztą pomyśl na kogo mógł się wkurwić? Do tego naprawdę nie trzeba wybitnej sztuki dedukcji. 

Dodam, że nie chodzi o Klarę, batony mocy, ani nawet Czarka Kucharskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chill da fuck down @Lu- rzucasz sie jakby ktoś Ci matkę obraził, a faktycznie brzmisz jak każdy internetowy plotkarz 'mam dobre źródło i **uj'

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tym, że ma c***a nie pisał. Wspomniane było tylko dobre źródło. Lewy to leszcz w porównaniu do Messiego. Na MŚ w Rosji trener Argentyny pytał się Leo czy dobra zmianę zrobił. Może jakby RL ustalał skład, taktykę i inne pierdoły to może byśmy wygrali z Austrią. Nawet że Sławkiem na ławce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ptak napisał:

O tym, że ma c***a nie pisał. Wspomniane było tylko dobre źródło. Lewy to leszcz w porównaniu do Messiego. Na MŚ w Rosji trener Argentyny pytał się Leo czy dobra zmianę zrobił. Może jakby RL ustalał skład, taktykę i inne pierdoły to może byśmy wygrali z Austrią. Nawet że Sławkiem na ławce

Pewnie nie, ale z takiej grupy nawet z Misiem Yogi i Ireną Santor na ławce byśmy wyszli z grupy i to mnie wkurwia najbardziej, że Brzękol będzie spijał śmietankę za awans do Euro, który zapewniliśmy sobie już w losowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi