Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

@ptak nieźle odleciałeś - przepisy mówią jasno, że jeżeli piłka po odbiciu się od innej części ciała trafi w rękę , to nie jest to gwizdane - więc o co te oburzenie ? Harden tez dostaje kilka wolnych na mecz bo korzysta z przepisów, a Ty się siepiesz jakby zrobili tam Koreę 2k2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak się odbije od klatki piersiowej to mogę wystawić rękę i zatrzymać piłkę? No chyba nie tak to działa. A wytłumacz dlaczego Legia dostała wolny w meczu z Cracovią?

No i dlaczego te kontrowersyjne decyzję w meczu Legii podejmuje sędzia z Warszawy?

W przerwie jeden z wychowanków Legii (bodajże Kosecki) stwierdził, że karny i czerwień dla Jędzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, ptak napisał:

Czyli jak się odbije od klatki piersiowej to mogę wystawić rękę i zatrzymać piłkę? No chyba nie tak to działa. A wytłumacz dlaczego Legia dostała wolny w meczu z Cracovią?

No i dlaczego te kontrowersyjne decyzję w meczu Legii podejmuje sędzia z Warszawy?

W przerwie jeden z wychowanków Legii (bodajże Kosecki) stwierdził, że karny i czerwień dla Jędzy

żeby pokonać legię trzeba być dwa razy lepszym, wczoraj lechia nie była więc musiała przegrać, tak jest od lat tylko szkoda że dla dobra polskiej piłki przepycha się ekipę która przegrywa z terespolem czy luksemburgiem bo z nimi to też ruch radzionków może przegrać

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry, ale przepisy są ważniejsze niż to co powiedział jakiś tam zawodnik, tym bardziej Kosecki, którego jak widać na załączonym obrazku ciężko traktować poważnie

19lechia3_f5.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idiotyczny przepis. Ta pierwsza sytuacja, przecież zatrzymał ręką piłka lecaca do pustej bramki. Karny jak nic powinien być. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no błagam , koles z Cracovii na czworakach przeczlapal kilka metrów i dostał w łapę przy blokowaniu- co tu jest do bronienia ? Zwykły wolny, jeszcze w miejscu gdzie równie groźny jest rzut rożny - niepotrzebnie się nakręcasz.

Dla mnie tez to byłby karny jakbym sędziował ale nie znałem tego przepisu, jak pewnie 95procent oglądających ten mecz - a Kosecki w roli eksperta i wyroczni to wieeesz, jak Marylka w Studio Plaża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, montana napisał:

sorry, ale przepisy są ważniejsze niż to co powiedział jakiś tam zawodnik, tym bardziej Kosecki, którego jak widać na załączonym obrazku ciężko traktować poważnie

19lechia3_f5.jpg

przecież ten przepis zależy od interpretacji, tym bardziej że Jędrzejczyk zagarnął ręką a nie odbiło się przypadkowo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten DDG jebie końcówkę sezonu United to nie mam słów. Gość wiele spotkań w swojej karierze im wygrał, ale ostatnio jest dramatyczny. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, matek napisał:

Co ten DDG jebie końcówkę sezonu United to nie mam słów. Gość wiele spotkań w swojej karierze im wygrał, ale ostatnio jest dramatyczny. 

Głowa już w Madrycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Cardi napisał:

Głowa już w Madrycie.

Ciekawe gdzie myslami jest arsenal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Ciekawe gdzie myslami jest arsenal?

W LE, a w sumie to w dupie. Bo nie ogarniam tego co oni zrobili w 3 ostatnich meczach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrachowanie w tym sezonie Barcy Valverde - imponujące.

Gol Messiego z wolnego - majstersztyk🤩

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Messi co dzis wyrabial to glowa mala, ale szkoda ze Salah nie zmiescil tej pilki tylko pacnal w slupek, bylyby jakiekolwiek emocje przed rewanzem a tak to raczej game over

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten Bambele na sam koniec? Przecież 4-0 to równie dobrze można oddać mecz walkowerem s i tak się przejdzie dalej (można tak?) Wolny pozamiatał

W rewanżu nie widzę the reds, bo kontry barsy są zabójcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda gry Liv bo dawno nie widziałem tak zdominowanej Barcy u siebie gdy nie wynikało to z kryzysu barcy ( takie sytuacje były w dwumeczach pare razy) tylko z rewelacyjnej gry Reds. 

W drugiej połowie na poczatku tak właśnie było. 

Gdy przeszła mnie myśl ile jeszcze można tak cisnąć Barca wyprowadziła dwa ciosy. 

Szkoda tak niesprawiedliwego wyniku bo reds grali świetnie i to bez swojej opoki a w świat pójdzie info o wyłącznie geniuszu messiego 

( jestem fanem barcy ale wynik niesprawiedliwy ) 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz taki jest styl barcelony za valverde. Czesto wygladaja tak sobie pod wzgledem stylu jak sie porowna z barcelona guardioli, villanovy czy nawet rijkaarda. Sa teraz bardzo skuteczni choc malo widowiskowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś widział Messiego jak daleko przekoziołkował ? Szkoła Neymara nie poszła w las. Cieszyńska Suareza zasługuje na potępienie. 

Trzeba walczyć i liczyć na magię Anfield. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi