Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kolader napisał:

CFC i Tottki też nie są lepsze i także nie zasługują na CL

Jeszcze sie okaze ze skoncza na 5-6 ale wygraja lm i le i bedzie 6 druzyn z anglii w lidze mistrzow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, marzec napisał:

co ciekawe raczej nic sie w tych druzynach nie zmieni w najblizszych latach. to juz bedzie takie ciułanie sie poi 4-5 miejscach przez wiele lat. nikt powazny tam nie pojdzie grac.

No tak, bo te klubu przecież nie mają pieniędzy, i graja na kameralnych stadionach, dla 1500 kibiców. A w takim Londynie dodatkowo nie ma co robić, dwa place zabaw, jeden monopol zamykany o 20 i kościół. Skąd Ty bierzesz te głupoty, które wypisujesz to ja nie wiem. 

Arsenal dzisiaj załatwił Emery niezrozumiałym składem. Wystawił więcej kasztanów, niż zawodników coś potrafiących. Jenkinson, Elneny, Mustafi, Mavropanos i Guendouzi w jednym składzie? Nie wiem na co on liczył, tym bardziej że CP to bardzo niebezpieczna drużyna, grająca świetnie z kontry, mająca bardzo szybkich, przebojowych, dobrze dryblujących skrzydłowych i dwóch bardzo solidnych napastników. Mustafi do swojej bardzo długiej listy kompromitujących występów, dziś dołożył kolejny, w dodatku po bramce, miał pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. 

Porażka ewidentnie na konto Emerego, i zamiast odskoczyć od grupy pościgowej, to będą mieli ciepło do końca. No chyba że są przekonani że wygrają LE,, to wtedy nie ma tematu.

Dwa miejsca, czterech chętnych. Kalendarz sprzyja najmocniej Spurs, chociaż to też nie są rywale z którymi nie można by się pogubić, tym bardziej że dochodzi im 2-mecz z Ajaxem. Tak że będzie ciekawie do końca. 

Arsenal:

Brighton (dom)

Wolves, Leicester, Burnley (wyjazdy)

Chelsea:

Burnley, Watford (dom)

United i Leicester (wyjazdy)

United:

Chelsea, Cardiff, City (dom)

Huddersfield (wyjazd)

Spurs:

Brighton, West Ham, Everton (dom)

Bournemouth (wyjazd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gra o LM w Anglii przypomina wyścig ślepego z kulawym (podobnie jest we Włoszech). Wczoraj Chelsea mocno skomplikowała sobie sytuację, dzisiaj Spurs mimo ogromnej przewagi wygrali dopiero rzutem na taśmę, po strzale Eriksena w końcówce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak patrzę na dzisiejszy wynik Arsenalu, to tym bardziej nie wiem co sobie myślał Emery w weekend wystawiając tych paziów.

United trzymać ten remis, Liv'pool po mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

De Gea kolejny raz recznik🤣

Ciekawe czy zarzad United sie ugnie i da mu tą kosmiczną podwyżke.

Edytowane przez Mailman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie bez instynktu samozachowawczego - użytkownik @osialdo z TT .

koles pod wpisem Nawrota, wrzucił zdjecie jak pod kurtka ma ukryta koszulkę Legii nie zasłaniając przy tym swojego pyszczka (mecz w Poznaniu dla tych którym polska kopana jest obca) - teraz już są zdjęcia tejże koszulki , ale już nie na użytkowniku Osialdo, ale gdzieś na trybunach . 

Namierzyli go tez na fb , a ze koles ponoć mieszka na codzień w Poznaniu, to ma przekichane- i jak jestem mocno anty za takie akcje, czy spuszczanie łomotu za nieodpowiednie barwy, tak jak wielkim trzeba być idiota żeby wystawić się na wpierdol za 19 polubien na TT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby polubić taką akcję. Serio. Co kogo obchodzi kto komu kibicuje. Na pewno po takim czymś będzie fanem Lecha. 

Patologia w czystej postaci. Nie wiem po jaki c*** te zdjęcia tutaj wklejacie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie obchodzi. 

Koleś totalna cipa. Jak jest kozak toniech się buja w koszulce Legii po Poznaniu a nie napina się w ukryciu. Fanem Lecha nie zostanie bo takich przerzutów nikt nie chce. Ja jestem jak najbardziej za tym, że dostał po uszach, bo nikt go nie tknął. Sportowcy z Lecha poprosili o koszulkę i koleś oddał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, ptak napisał:

bo takich przerzutów nikt nie chce

No no, już bez przesady Cracovia na przerzutach się zbudowała :D

Typka chyba łagodnie potraktowali? Kiedyś był wybór, że albo idzie 1v1 poważniej (czyli bez bastowania) z największym "sportowcem", albo jest rozbierany, ale nie tylko z koszulki i wychodzi na golca z sektora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi