Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no błagam , koles z Cracovii na czworakach przeczlapal kilka metrów i dostał w łapę przy blokowaniu- co tu jest do bronienia ? Zwykły wolny, jeszcze w miejscu gdzie równie groźny jest rzut rożny - niepotrzebnie się nakręcasz.

 

Dla mnie tez to byłby karny jakbym sędziował ale nie znałem tego przepisu, jak pewnie 95procent oglądających ten mecz - a Kosecki w roli eksperta i wyroczni to wieeesz, jak Marylka w Studio Plaża 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, montana napisał:

sorry, ale przepisy są ważniejsze niż to co powiedział jakiś tam zawodnik, tym bardziej Kosecki, którego jak widać na załączonym obrazku ciężko traktować poważnie

19lechia3_f5.jpg

przecież ten przepis zależy od interpretacji, tym bardziej że Jędrzejczyk zagarnął ręką a nie odbiło się przypadkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powinien być też karny dla Lecha, a Guma dostał kartkę za symulkę ;]

Ciekawie dziś w Anglii.

 

Gol Klicha https://twitter.com/MarcinHorazyk/status/1122486823933095938

 

Bielsa oddaje gola AV https://twitter.com/avfchistory/status/1122480584834658304

 

Gosc z Villi dostal tez czerwona kartke za burdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gry Liv bo dawno nie widziałem tak zdominowanej Barcy u siebie gdy nie wynikało to z kryzysu barcy ( takie sytuacje były w dwumeczach pare razy) tylko z rewelacyjnej gry Reds. 

W drugiej połowie na poczatku tak właśnie było. 

Gdy przeszła mnie myśl ile jeszcze można tak cisnąć Barca wyprowadziła dwa ciosy. 

Szkoda tak niesprawiedliwego wyniku bo reds grali świetnie i to bez swojej opoki a w świat pójdzie info o wyłącznie geniuszu messiego 

 

( jestem fanem barcy ale wynik niesprawiedliwy ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wróbel napisał:

Ktoś widział Messiego jak daleko przekoziołkował ?

pisanie o tym jest w sumie tak smutne i zalosne ze nawet szkoda to komentowac.

mogl zrobic i 200 koziolkow nic to nie zmienia i c*** z tym.

pal licho tam tego gola ładny jak to czesto w pilce bywa. 

ale jak ktos gral kiedys na zielonym to nie ma opcji zeby sie nie zachwycac tym jak gosc przyjmuje pilke i uwalnial sie z pod opieki obrony w kazdym niemal segmencie boiska.

tym ze juz przed przyjeciem juz wie co bedzie w tej akcji za 10 sekund.

to jest niesamowite jak on zyskuje teren i robi przewage z byle czego gdzies w srodku pola czy jeszcze na swojej polowie. ten balans ciała , ta wizja,  rozegranie, to wykorzystywanie kazdego niemal dotkniecia pilki.  o tych passach c*** wie skad prosto pod noge kolegi to juz nie mowie.

po prostu najzwyczajniej w swiecie czy sie go lubi czy nie trzeba sie cieszyc ta jego gra poki dalej gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wróbel napisał:

Ktoś widział Messiego jak daleko przekoziołkował ? Szkoła Neymara nie poszła w las. Cieszyńska Suareza zasługuje na potępienie. 

Trzeba walczyć i liczyć na magię Anfield. 

Wynik nie jest sprawiedliwy, powinno być 5-2, ale właśnie o te 3 bramki Barcelona była lepsza (jak dla mnie)

Jaka magia? Rzucą się do ataku i zaryzykują szybka kontrę? Jak wystawią więcej zawodników ofensywnych, To kto przypilnuje wychodzących do kontry Messiego, Suareza i Dembele?

Messiemu bardzo się chciało, a wtedy trudno go ogarnąć. Zawsze można powiedzieć, że nic z kadrą nie ugrał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.