Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Delph na czerwo? Uśmiałem się do rozpuku ... przecież w tej sytuacji faulował właśnie Kane  :smile:  Obejrzyj jeszcze raz powtórkę tej sytuacji. Delph wybił piłkę, a spóźniony ułamek sekundy Kane lekko go faulował. To normalne, że po wybiciu piłki Delph musiał gdzieś podeprzeć nogę wybijającą piłkę. Kompletnym przypadkiem znalazła się akurat na kostce Kane'a, tyle tylko, że żadnej w tym winy Delpha. Co do wcześniejszych sytuacji pełna zgoda, gracze City zasługiwali wcześniej na kartki. No, ale z drugiej strony ... grały zespoły angielskie a nie jakieś Neymary, więc i gra twarda. Czyli to, co lubię najbardziej. Wygrana Tottenhamu cieszy, tym bardziej do zera, będzie ciekawie za tydzień na Etihad  :smile:

A według mnie dużo bardziej kontrowersyjną sytuacją od tej opisywanej wyżej, był karny dla City na początku spotkania. Tu to dopiero sędzia musiał mieć zagwozdkę. I nie jestem pewny, czy zdecydował słusznie.

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje z przyczyn nieobiektywnych, ze sędzia jest tu wybitnie słaby?

 

Busquets już dawno powinien wylecieć. Ciagle nie wiem czy Pique nie faulował na karnego, a gdyby nie VAR to nie uznałby Barcelonie prawidłowej bramki xD

 

Nie zmienia to faktu, ze Manchester słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż United są ok fajne chłopaki ale tu już chyba nie dzadza rady. Martwić się muszą o grę w cl za rok bo ta wcale nie jest pewna. 6 miejsce 6 kolejek i zdecydowanie najgorszy kalendarz Everton wyjazd city i Chelsea dom. Magia solskjera jak się zbudowała tak może bardzo szybko pierdolnac.

 

Za to Ajax to jest jakiś potwór. Mogło być z 5 lekko. Niesamowita zbieranina talentu.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busquets powinien wylecieć, dwie nieodgwizdane ewidentne zagrania ręką (ręka Coutinho ewidentna, druga nie pamiętam kogo, ale pamiętam że Shaw'owi gwizdnęli rękę, gdy miał ją w naturalnej pozycji i po prostu uderzyła w nią piłka, zatem podobna sytuacja), Alba jedna z najbardziej żenujących symulek jakie widziałem, porównywalna do tych od kolegów z drużyny - Suareza i Busquetsa. Messi wyłączony z gry, albo sam przeszedł obok meczu, Suarez wygwizdywany za każdym razem, zmarnowana główka Dalota, beznadziejny Young i mizeria w wykonaniu Barcelony... Żeby się nie okazało, że jakieś 1:2 w Hiszpanii i United w półfinale :smile:

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.