Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest z niedocenianiem polskiej myśli szkoleniowej. Trzeba było brać Skorżę albo Jana TUrbana.

 

Skorża z Legią ojebał Spartaka z Rojo w składzie (którego czapką nakrył Rybus), wesoły Janek w pojedynku head 2 head Legia vs Molde okazał się lepszy od Ole Gunnara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też, bo akurat Ole spuścił Cardiff z ligi :smile:

 

Cholera wie, jak z tym ZZ. Niektórzy piszą, że mają też dogadanego Pochettino po sezonie, c*** wie. Zidane podobno ma też przejąć Juve, wszystko plotki.

 

Jak Ole zrobi top 4 i styl będzie ładny, to ma szansę (moim zdaniem) zostać na dłużej. Chodzi też jakaś plotka, że w kontrakcie z Molde miał zapis, że w każdej chwili będzie mógł odejść do United :grin:

 

11 punktów do top4, do zespołu, który nie nazywa się Arsenal jest ciężkie do odrobienia, ja nie mam złudzeń. Z Molde miał 63 gole w 30 meczów, jak tutaj też postawi na ofensywę to będę zadowolony, jeżeli by udalo się OGS zrobić top4 to jestem pewny, że by go zatrzymali. Legenda klubu w szatni plus milion do morale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ole spuścił Diabły ze smyczy i zaczął się koncert. Ja wiem, że to Cardiff, ale come on, tyle akcji co w tym meczu to Man United nie miało przez poprzednie 2,5 roku w sumie. Sytuacje 17:9, Strzały celne 9:3, pierwsze 5 goli w oficjalnym meczu od ostatniego meczu SAFa i ostatniego poprzedniego meczu Mike Phelana, który z Ole wrócił do United.

 

Dawać mnie to peesgie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo wygrał w tej śmiesznej lidze 3 mecze?

Nie ale to że w kilka dni z przeciętnego Lecha na dodatek kompletnie bez formy zrobił ekipe grającą z polotem , wszechstronnie i bardzo dobrze w obronie

9-0

A Lech wcześniej potrzebował 8 kolejek by zdobyć 9 bramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech gra z takim polotem, że tego 6:0 z Sosnowcem nie dało się oglądać

 

9 bramek przy 18 strzałach celnych grając z dwoma najgorszymi zespołami pod względem kultury gry, formy i ogólnej przyjętej przyzwoitości + z Wisła, której piłkarze bardziej myślą czy dzwonić do Providenta czy może bardziej do Bociana

 

grande Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie napisać...

 

Jestem właśnie po obejrzeniu wywiadu-rzeki z Maćkiem Szczęsnym, świetnie się ogląda. Godzina z kawałkiem minęła moment, bardzo przyjemny materiał.

 

Ja, bramkarz.

 

nie zebym dissowal, tylko taka uwaga: byla kiedys jakas wypowiedz/ wywiad ze szczesnym ktora zle sie czytalo / ogladalo? : ) jeden z all-time-best ze swiata sportu jak chodzi o umiejetnosc wypowiadania sie + sprzedawania ciekawych historii. Az mnie dziwi ze tak rzadko bywa w telewizji / jakichs portalach jako expert (bo chyba bywa rzadko - nie sledze tematu na bierzaco, mieszkam zagranico)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym dissowal, tylko taka uwaga: byla kiedys jakas wypowiedz/ wywiad ze szczesnym ktora zle sie czytalo / ogladalo? : ) jeden z all-time-best ze swiata sportu jak chodzi o umiejetnosc wypowiadania sie + sprzedawania ciekawych historii. Az mnie dziwi ze tak rzadko bywa w telewizji / jakichs portalach jako expert (bo chyba bywa rzadko - nie sledze tematu na bierzaco, mieszkam zagranico)

A gdzie ja napisałem, że to jest jakiś wyjątek lub coś innego? Na pewniaka szedłem w ten wywiad, bo sam bardzo lubię słuchać pana Macieja, a że materiał świetnie zrobiony, to poleciłem szerzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to tylko ze to tak jakbys w watku o GSW napisal "Curry we wczorajszym meczu niezle rzucal za 3"  - spoko, mozna to napisac, ale raczej wszyscy sie tego spodziewali i tak


btw jest to gdzies w internetach do obejrzenia, ten wywiad?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.