Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie jestem przed ostatnim odcinkiem, ja pi****le, ale to jest sztos po prostu, genialna rzecz!

 

 

przyznam szczerze, że NBA pochłania mnie ostatnimi laty na tyle, że nie miałem pojęcia w jakiej lidze gra obecnie Sunderland, więc na początku myślałem, że to będzie przyjemny serialik o drodze do BPL (chyba takie były założenia, bo niby co?), po kilku odcinkach pomyślałem - no dobra, nie będzie ta łatwo, ale pewnie i tak awansują - i tak mi się co chwile zmieniało, ale w to co się ostatecznie stało nie mogłem po prostu uwierzyć, człowiek zżył się na maksa z tymi kibicami, pracownikami klubu, z trenerem Colemanem, no coś pięknego, teraz pacze, że są na trzecim miejscu w League Two gra sporo znajomych nazwisk i serio zaczynam im kibicować,a może nawet kupię sobie koszulkę, droga być nie powinna (hehe)

 

 

League One ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S04 vs. Manchester City
Atletico Madryt vs. Juventus
Manchester United vs. PSG
Tottenham vs. Borussia Dortmund
OL. Lyon vs. Barcelona
Roma vs. Porto
Ajax vs. Real Madryt
Bayern Monachium vs. Liverpool

 

Atletico - Juve , Bayern - Liverpool  i Tottenham z Borussia  powinny byc widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S04 vs. Manchester City

Atletico Madryt vs. Juventus

Manchester United vs. PSG

Tottenham vs. Borussia Dortmund

OL. Lyon vs. Barcelona

Roma vs. Porto

Ajax vs. Real Madryt

Bayern Monachium vs. Liverpool

 

Atletico - Juve , Bayern - Liverpool  i Tottenham z Borussia  powinny byc widowiska.

 

wielka szkoda dla mnie że PSG-MANU . jedna z nich musi przejść a to wielka szkoda, chociaż bardziej wskazuje na PSG z tego powodu że Mourinho znowu będzie stawiał autobus jak z Liverpoolem i c*** nie widowisko.

szkoda też meczu Liverpool Bayern ponieważ obu ekipą kibicuję.

reszta mi obojętna chociaż stawiam z sympatii na włoskie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, jest mi przykro. 

 

Zaakceptuję chyba tylko Zidane lub Blanca. 

 

Jardim? Choć on może być niepewny jeżeli chodzi o zarządzanie szatni z mocnymi charakterami. Wenger niby był kuszony kilkukrotnie przez United ale to spełzało na niczym. Teraz jest dostępny. Wg kolejności ja bym ustawił Zidane/Wenger/Blanc/Jardim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek 18 grudnia doszło do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków z luksembursko-brytyjskim konsorcjum funduszy inwestycyjnych, podczas którego podpisano warunkową umowę sprzedaży 100 procent akcji Wisły Kraków SA.


Szczegóły umowy są objęte ścisłą klauzulą poufności. Uprawomocnienie umowy nastąpi w najbliższych dniach.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Zizou dostał ofertę od Woodwarda, ale chce zacząć od nowego sezonu. OGS zrobił 2 miejsce w Molde, Norwegia to żaden wyznacznik, ale jednak. Zobaczymy, aż się nie mogę meczu z Cardiff doczekać.

No ja też, bo akurat Ole spuścił Cardiff z ligi :) 

 

Cholera wie, jak z tym ZZ. Niektórzy piszą, że mają też dogadanego Pochettino po sezonie, c*** wie. Zidane podobno ma też przejąć Juve, wszystko plotki.

 

Jak Ole zrobi top 4 i styl będzie ładny, to ma szansę (moim zdaniem) zostać na dłużej. Chodzi też jakaś plotka, że w kontrakcie z Molde miał zapis, że w każdej chwili będzie mógł odejść do United :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

We wtorek 18 grudnia doszło do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków z luksembursko-brytyjskim konsorcjum funduszy inwestycyjnych, podczas którego podpisano warunkową umowę sprzedaży 100 procent akcji Wisły Kraków SA.

Szczegóły umowy są objęte ścisłą klauzulą poufności. Uprawomocnienie umowy nastąpi w najbliższych dniach.

 

jakiś czas temu próbowali też wejść do Genoi ale temat upadł ciekawe w jakich okolicznościach...śmierdzi to na kilometr taką szopką jak z Meresinskim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.