Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Milik co zjebal setke na wage awansu.

Czekam aż Smokowski znowu powie jakie to niesprawiedliwe te nabijanie się z Areczka i jak to jest świetnym grajkiem po dwóch aclach. Ile to w plecy jednorazowo dla Napoli? 20 baniek licząc wszystko? Taka szansa choć tam powinno być dawno 3:0, bo Mane to taki drugi czorny Milik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż Smokowski znowu powie jakie to niesprawiedliwe te nabijanie się z Areczka i jak to jest świetnym grajkiem po dwóch aclach. Ile to w plecy jednorazowo dla Napoli? 20 baniek licząc wszystko? Taka szansa choć tam powinno być dawno 3:0, bo Mane to taki drugi czorny Milik.

 

I gra i nikt mu nie wypomina jednej pół sytuacji.. 

Facet przyjmuje piłkę 1,5 metra od bramkarza na maksymalnym zasięgu lewej nogi, zbiera się i strzela prawą. Pewnie byś chciał aby tutaj rogalem w okienko strzelił.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gra i nikt mu nie wypomina jednej pół sytuacji..

Facet przyjmuje piłkę 1,5 metra od bramkarza na maksymalnym zasięgu lewej nogi, zbiera się i strzela prawą. Pewnie byś chciał aby tutaj rogalem w okienko strzelił..

ale o kim Ty teraz piszesz?

Milik oczywiście przymilikował jak to bywa, ale ostatecznie zrobił i tak wiecej od Zielinskiego. Gra go szukała i on gry szukał.

ja go nie skreślam, ale ignorowanie faktu, że od meczu z Niemcami na Narodowym typ c***a gra(czy wszystko tłumaczymy urazami, to go może do Belgii wysłać?) w ważnych meczach i jeszcze nazywanie kibiców, których to wkurwia hejterami jest delikatnie - mówiąc nie na miejscu

 

a co do Ziela, skoro Carlo robi z niego wieczną rezerwę w UCL, to niech się potem nie dziwi, że typ w takim meczu c***a pokaże, skoro wiadomo nie od dziś jak gostek radzi sobie pod presją

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż Smokowski znowu powie jakie to niesprawiedliwe te nabijanie się z Areczka i jak to jest świetnym grajkiem po dwóch aclach. Ile to w plecy jednorazowo dla Napoli? 20 baniek licząc wszystko? Taka szansa choć tam powinno być dawno 3:0, bo Mane to taki drugi czorny Milik.

wiesz co tutaj przyjęcie pierwsza klasa, cięzko było mu z tego strzelić, wyskoczył na niego od razu Alisson, musiał szybko reagować i strzał byle jaki byle oddać, trafił w bramkarza to miał pecha

jka sam czesto po nim jade to cięzko mi tutaj szukać jego winy, za bardzo nie miał z czego uderzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej jakby nie podjął próby bo bez problemu mógł powiedzieć, że za dalekie podanie. Wtedy nikt by się nie czepiał. Ja życzę Napoli jak najlepiej, bo Milik i Zielu wygrywając nabiorą pewności siebie a to ważni zawodnicy w polskiej kadrze. Na dodatek nie lubię Juve a zmiana we Włoszech poprawi konkurencyjność seria A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Sunderland 'Til I Die na Netflixie

 

dokument nakręcony z pasją + kapitalne zdjęcia

 

właśnie jestem przed ostatnim odcinkiem, ja pi****le, ale to jest sztos po prostu, genialna rzecz!

 

 

przyznam szczerze, że NBA pochłania mnie ostatnimi laty na tyle, że nie miałem pojęcia w jakiej lidze gra obecnie Sunderland, więc na początku myślałem, że to będzie przyjemny serialik o drodze do BPL (chyba takie były założenia, bo niby co?), po kilku odcinkach pomyślałem - no dobra, nie będzie ta łatwo, ale pewnie i tak awansują - i tak mi się co chwile zmieniało, ale w to co się ostatecznie stało nie mogłem po prostu uwierzyć, człowiek zżył się na maksa z tymi kibicami, pracownikami klubu, z trenerem Colemanem, no coś pięknego, teraz pacze, że są na trzecim miejscu w League One gra sporo znajomych nazwisk i serio zaczynam im kibicować,a może nawet kupię sobie koszulkę, droga być nie powinna (hehe)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.