Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ale się porobiło w tej Anglii mają Rasiaka , Boruca, ( teraz ) Fabiana...

Dudek (Liverpool), Fojut (Bolton), Kazimierczak (Bolton), Cywka (Wigan), Augustyn (Bolton), Kuszczak (United), Rasiak (Southampton), Saganowski (Southampton), Białkowski (Southampton).

 

Z jednej strony Trzeciak zaprzecza ale on to wogóle nic nigdy nie chce mówić tak więc do końca bym mu nie wierzył.

Z drugiej jednak taki transfer to spora promocja klubu i gdyby to rzeczywiście była prawda wszyscy ludzie związani z Legią trąbili by o nim na lewo i prawo.

 

Sam już nie wiem... w sumie dawał bym tak ze 40% szans, że to jednak prawda no może 35% bo jednak coś cały czas za cicho jest ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Trzeciak zaprzecza ale on to wogóle nic nigdy nie chce mówić tak więc do końca bym mu nie wierzył.

Z drugiej jednak taki transfer to spora promocja klubu i gdyby to rzeczywiście była prawda wszyscy ludzie związani z Legią trąbili by o nim na lewo i prawo.

Wlasnie ta druga strona przemawia za tym ze czegos takiego puki co nie ma, bo klub tylko na tym traci. Z reszta jeli tak jak podaja media cena za niego byla by 3 mln euro to napewno zarzad Legii nie siedzial by cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad to wiesz :?: zero zrodla, zero uzasdnienia :mrgreen: juz zdecydowales ze to nie plotka :?: poki co w Anglii napisal o tym tylko The Sun i to w trybie przypuszczajacym wiec skad ta pewnosc :?: na stronach Arsenalu nic nie ma, na stronach transferow z premiership rowniez...

 

z calym szacunkiem to dlaczego Arsenal mialby chciec Fabianskiego i to za takie pieniadze :?: bo to duza kwota jak za bramkarza z europy wschodniej (wg nich) grajacego (pol sezonu i do tego bez rewelacji) w Legii Warszawa ktora wiekszosci kibicow i menedzerow mowi bardzo niewiele albo nic :?:

 

poki co ja smieje sie dalej i coraz bardziej ;) i powoli zaczynam watpic w to, ze bedzie mi lyso

 

ps: w kwietniu nie mozna podpisywac kontraktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znamy juz mistrza Anglii :) Manchester United ma 8 pkt przewagi nad Chelsea, ktora ma do rozegrania jeszcze 3 mecze czyli 9 pkt do zdobycia ;)

matematyczne szanse na mistrzostwo da pilkarzom Chelsea jedynie jutrzejsze zwyciestwo nad Arsenalem na Emirates Stadium

 

 

skoro mowimy juz o Polakach w Anglii to jest jeszcze mlody Szczesny w... Arsenalu ;)

 

 

ps: pomylilem sie heh... juz jest maj ;) ale w maju tez nie wolno podpisywac kontraktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, że tak powiem "walić" Fabiana, dziś został zrobiony kolejny krok (już chyba decydujący i ostatni) do powrotu na tron jedynego prawdziwego mistrza Anglii ;) .

 

Mecz bardzo słaby ale to nic, najważniejsze że są 3 pkt. United w tym sezonie zagrali naprawdę od groma świetnych spotkań tak więc teraz mogą pograć odrobinę brzydziej (mądrzej) byle tylko dowieźć przewagę do końca sezonu. Zresztą nie ma się co dziwić sporo było mówienia o The Treble a niestety będzie tylko co najwyżej dubelek, a to w głowie piłkarzy jeszcze przez jakiś (krótki) czas będzie siedziało i gra już tak pięknie wyglądała nie będzie. Najbardziej od dłuższego czasu dziwi mnie postawa Heinze. W zeszłym sezonie póki się nie skontuzjował konkretnie wymiatał walczył był dokładny i nieustępliwy. Teraz została mu już tylko nieustępliwość bo umiejętności poleciały sporo w dół. Szkoda bo liczyłem, że jednak trochę pogra na tej lewej obronie bo idealnie mi taki charakterniak do MU pasował ;) . No ale jeszcze zobaczymy, może będzie lepiej...

 

No nic co MU mieli zrobić to zrobili teraz tylko pozostaje zarzucić koszulkę Adebayora czy tam innego Cesca i liczyć na dobrą postawę Kanonierów.

 

PS. Radość Edwina i Rio zajebista no i to rzucenie koszulki za wszelką cenę :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co było czystą formalnością, stało się w końcu faktem potwierdzonym matematycznie. Mianowicie Manchester United mistrzem Anglii. Uważam że jest to godne uhonorowanie 20 lecia pracy Sir Alexa Fergusona ale pewnie będzie więcej bo jak pamiętam to obiecał że odejdzie dopiero wtedy gdy podniesie ponownie Puchar Europy, a w tym sezonie już odpadł. NO ale szansa na 2 trofea jest i szczerze mówiąc mam nadzieje ze Man UTD to wygra. :)

 

Ciesze się też że Chelsea nie wygra nic w tym roku oprócz pucharów ligowych, bo to dowód że ciągle wydawanie fortun, dawanie niespotykanych pensji i kupowanie wszystkiego nie oznacza sukcesów rok w rok, a teraz nie dość że nie wygrali kolenjy raz ligi mistrzów to dostali baty na krajowym podwórku po 2 latach dominacji. No i wkurza mnie ten ich pewny siebie trenerek. O ile rozumiem go przed meczami, ze to wojna słowna, próba wyprowadzania rywala z równowagi, albo próba załapania jakiegoś szczegółu który może zdracić taktykę czy cokolwiek innego ma to na celu ale czasam serio pomaga rozpracować rywala, to po spotkaniu jak dostaną w dupę pieprzenie ciągłe na sędziów, jaka to niesprawiedliwość jego zespól spotkała i ze jak zwykle odpadłą drużyna słabsza tj jego to po prostu chamstwo w czystej postaci, bezczelność i brak szacunku dla rywala który cię pokonał. Za czasów Porto go lubiłem, a teraz tracę szacunek trochę, jest dobrym trenerem ale jakaś etyka powinna obowiązywać.Przestałęm go lubić, jeszcze bardizej znienawidziłem Chelsea i cieszę się z ich niepowodzeń. A Roman się rozwodzi i podobno coraz mniej interesuje się piłką więc już niedługo może nie być zastrzyków finansowych z ropy i znowu przyjda chude lata. Tylko ciekawe z czego oni bedą płacić te wszystkie niewyobrażalne sumy kontraktowe jak Abramovic sobie pójdzie, będą chyba ostre kłopoty finansowe :twisted:

 

A swoja drogą to kibice ManU( :twisted: ) się nie popisali z tym wysyłaniem proszków i pogróżek do Fergusona, Ronaldo i Rooneya, nei wiem co im odwala ale na LM świat się nie kończy, rok temu czy 2( jak dobrze pamitam) nie było żadnych sukcesów a teraz już jest mistrzostwo, walka o drugi puchar i im na niezadowolenie się zbiera. Brak logiki, sezon z sukcesami a ci o jeden mecz półinałowy się czepiają gdzie United od początku do końca byli słabsi i zmiażdzeni, trudno było cokolwiek zmienić, Milan był lepszy i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem bite 4 lata :D W końcu mogę przykleić na ścianę kolejny po 2003 mistrzowski skład MU.

 

Trochę szkoda, że mistrz w taki sposób się rozstrzygnął a więc bez czynnego udziału drużyny Fergusona ale nie ma co narzekać. Chelsea się jednym słowem zesrała ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza i liczę, że w końcu trochę spuszczą z tonu popadną w przeciętność bo mimo wszystko mecze o najwyższą stawkę wolał bym rozgrywac z Arsenalem czy Liverpoolem.

 

Co do Mourinho kiedyś go bardzo nie lubiłem ale teraz wiem, że w sporcie tacy ludzie są potrzebni. Ot choćby i po to żeby można się było na kogo powkur*iać po kolejnej głupiej wypowiedzi.

 

Najbardziej mi szkoda tego bezpośredniego meczu na Stamford bo bez tej otoczki oraz wartości meczu widowisko raczej straci. Pół składu United przyjdzie naje*ane, Roo wogóle z łóżka nie podniosą ;) a Chelsea będzie się starała pokazać, że mistrz trafił w nieodpowiednie ręce tyle tylko, że teraz wszyscy mają to w dupie :twisted:

 

ehh czuje się o jakieś 5-10 lat młodszy no 8) 8) 8)

 

brawo i dziękuję united.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja drogą to kibice ManU( ) się nie popisali z tym wysyłaniem proszków i pogróżek do Fergusona, Ronaldo i Rooneya

1. sam jesteś ManU

2. skąd wiesz że to byli kibice United :?: masz na to jakiekolwiek dowody :?: czy KIBIC wysyła swoim guru jakiś biały proszek bez podpisu, bez uzasadnienia :?:

Trochę szkoda, że mistrz w taki sposób się rozstrzygnął a więc bez czynnego udziału drużyny Fergusona ale nie ma co narzekać

jak to :?: dzień wcześniej wygrali derby z City więc o czym mówisz :?: to Lyon przegrywając (z tego co pamiętam) zdobył mistrzostwo Francji na drugi dzień - nie porównuj tego :roll:

 

W końcu mogę przykleić na ścianę kolejny po 2003 mistrzowski skład MU.

Ryan Giggs rekordzistą heh ;) 9 razy na ścianie ;) nie mówiąc o Fergusonie ;) fenomeny i żywe legendy, nikt nie wygrał tylu mistrzostwo co oni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. skąd wiesz że to byli kibice United Question masz na to jakiekolwiek dowody Question czy KIBIC wysyła swoim guru jakiś biały proszek bez podpisu, bez uzasadnienia Question

Nie mam dowodów. Spekuluje, bo nikt dowodów na razie nie ma. Wydaje się być najlogiczniejsze rozwiązanie. Bo jak nie oni to kto? Fani Milanu? ;) Myślę, że to jakiś szaleniec co się mu w głowie poprzewracało od żądzy sukcesu i tyle, bo przecież nikt inny nie miałby celu tego wysyłać, nikt z Chelsea przecież nie bo wtedy jeszcze walczyli o misia, więc jedyen co pozostaje to niedosyt po LM.

A no i racja- nie kibice United a pseudokibice i bandyci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj tego

Wskaż miejsce gdzie porównałem ;) .

 

Chodzi mi tylko o to, że nie wygrali tego bezpośrednio po swoim meczu (wygranym czy przegranym) i nie mogłem patrzeć jak cieszą się na boisku z mistrza. Co prawda po gwizdku z City też była radość ale to nie to samo ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się być najlogiczniejsze rozwiązanie. Bo jak nie oni to kto? Fani Milanu?

Kuchciński odesłał może :lol:

ja nie wiem kto, prędzej już ktoś związany mniej lub bardziej z Chelsea, Man. City bądź LFC, ale na pewno nikt z United bo i po co :?: jak Pearce nastawił swoich piłkarzy względem np. Cristiano Ronaldo to widać na załączonym obrazku

więc próba takiej eliminacji jest bardziej prawdopodobna, podobnie z Chelsea która ostatnio zrobiła też donos do FA na transfer Tima Howarda (dowodów na to nie ma ale to tajemnica poliszynela) i kazała zbadać jego prawidłowość (MU grożono odjęciem punktów itd) - nic z tego nie wyszło ;) a że Chelsea po trupach do celu to już nie pierwszy raz życie pokazuje, szczególnie od kiedy pojawił się tam "Rosjanin" ;)

nikt z Chelsea przecież nie bo wtedy jeszcze walczyli o misia, więc jedyen co pozostaje to niedosyt po LM.

no nie żartuj... to chyba nazywa się MOTYW skoro walczyli o mistrzostwo a nie okoliczność która ich wybiela :roll: co ty mówisz :roll: podobnie jak rok temu otruto piłkarzy Tottenhamu przed decydującym meczem w ostatniej kolejce gdy Arsenalowi groziło wypadnięcie poza czołową czwórkę ligi i brak gry w LM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to liga angielska, walka, ostre starcia bla bla bla ale takie cos? Żenada. W ogole to jakas kara za takie cos bedzie?

Liga się temu przyjrzy i zapyta sędziego prowadzącego mecz jaką karę wymierzyłby gdyby to widział.

Spodziewam się więc że kary jakieś będą skoro już się przyglądają a czerwona to pewnie minimum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4123893.html

 

Żeby nie było, że bez żadnego poparcia to wklejam link :wink:

 

Maciek, nie wierzyłeś, śmiałeś się z tego, ale wszystko wskazuje na to, że transfer Fabiańskiego to jednak prawda, na początku były to były tylko plotki i spekulacje prasy, ale teraz są już wypowiedzi ludzi z Legii, menedżera, no i samego Wengera. W tym momencie to już chyba jest prawie pewne, że bramkarz Legii będzie w przyszłym sezonie bramkarzem Asrenalu Londyn. Oby tylko mu tam dobrze szło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ja wiedziałem, że tu wejdziesz i wkleisz mi ten link, no skąd :lol:

 

tam akurat nie jest napisane komu i kiedy tak Wenger powiedział, zero źródła informacji itd. więc troche ryzykowałeś wklejając ten link

 

 

ale teraz są już wypowiedzi ludzi z Legii

"ludzie z Legii" to już kilka razy się "wypowiadali" więc akurat to co oni mają do powiedzenia o Fabiańskim interesuje mnie najmniej

 

 

co do transferu - prawda, na tę chwilę wygląda na to, że do takiej transakcji dojdzie :) póki co jeszcze nie bije się w piersi bo nic nie jest podpisane, ale chyba będę musiał :)

 

http://www.arsenal.com/article.asp?this ... et+to+sign

 

dla mnie to jest źródło :)

 

 

ale :!: Arsenal jest bliski pozyskania też innego bramkarza - Carreiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Maciek akurat polskie portale zapewne informacje czerpią miedzy innymi z takich stron do której link podałeś, wiec dla mnie to niewielka różnica, ale jeśli się widzi, że sam Arsenal już mówi o transferze głośno, to jednak zaczyna się to brać bardziej na poważnie. :wink:

 

Co do ludzi z Legii to rzeczywiście masz rację, np. Trzeciak mówił coś, że na pewno nie sprzedadzą Fabiańskiego za 3mln euro, a teraz mówi się właśnie o takiej kwocie, także chyba nie można wierzyć w ich wypowiedzi.

 

Tak jeszcze co do polskich bramkarzy, to nie chciałbym przesadzić, ale powoli stajemy się europejską potęgą w tym elemencie, dopiero co polski bramkarz wygrał LM i duża w tym jego zasługa, a przyszły sezon być może będzie dla niego jeszcze odrodzeniem i jego jeszcze nie można skreślać, co niektórzy robią. Poza tym Boruc, Kuszczak i Fabiański jak dobrze pójdzie to wszyscy trzej będą w niedalekiej przyszłości bramkarzami numer 1 w najlepszych klubach świata. Poza tym jeśli się nie mylę, w Arsenalu jest jeszcze młody Szczęsny i jeszcze ktoś, nie pamiętam nazwiska, grał chyba w Amice. Także jeśli chodzi o tę pozycje to naprawdę nie mamy się co martwic o polską piłkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z tą potęgą :roll: no ilu mamy tych bramkarzy :?:

Boruc w średnim na skalę europejską klubie

Kuszczak na ławie

Fabiański jeszcze nawet nie trenował w wielkim klubie

Dudek, który od dawna nie gra

 

chociazby bramkarze Czescy wyżej stoją, że o bramkarzach grających w rodzimych ligach takich jak hiszpańska czy włoska nie wspomne

 

 

a jak świat światem... najlepszych bramkarzy to mają Niemcy i Włosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc w średnim na skalę europejską klubie

Juz podejrzewam, ze niedługo, a poza tym w tym średnim, europejskim klubie gra w LM, odpadli z finalistami, a Boruc to jeden z najlepszych piłkarzy w swoim klubie.

Kuszczak na ławie

Van der Sar się starzeje, a Kuszczak jeśli gra to raczej nie zawodzi, także w przyszłym sezonie wszytsko moze się zdarzyc, holender już pewnie powoli będzie odchodził od wielkiej piłki i Polak moze powalczyc z nim o pierszwą jedensatkę.

Fabiański jeszcze nawet nie trenował w wielkim klubie

No widaomo, ale zainteresowanie takiego klubu jak Arsenal jednak o czymś świadzcy.

Dudek, który od dawna nie gra

Myślę, że nikt nie chciałby sie znaleźc w jego sytuacji, wygrywa dla klubu LM, a w nastepnym sezonie ni stąd ni zowąd siada na ławce bo menedżer-Hiszpan sprowadza swojego rodaka i stawia na niego. Dudek nic nie mógł zrobic, a wchodząc na boisko od wielkigo dzwona nie jest łatwo pokazac dobra grę, tym bardziej jeśli poprzednie kilka sezonów to gra w pierwszym składzie.

 

 

 

a jak świat światem... najlepszych bramkarzy to mają Niemcy i Włosi

Włosi OK, ale Niemcy :?:

Przypominam sobie tylko Kahna i Lehmana z tej njwyższej pólki, a obaj już długo nie pograją. Może nie jestem doinformowany, ale dwóch emerytów to chyba nie potęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz podejrzewam, ze niedługo, a poza tym w tym średnim, europejskim klubie gra w LM, odpadli z finalistami, a Boruc to jeden z najlepszych piłkarzy w swoim klubie.

w takim klubie jak Celtic, w LM może błyszczeć raczej tylko bramkarz

 

Włosi OK, ale Niemcy

Przypominam sobie tylko Kahna i Lehmana z tej njwyższej pólki, a obaj już długo nie pograją. Może nie jestem doinformowany, ale dwóch emerytów to chyba nie potęga.

nie wiem ile masz lat, że pamiętasz tylko Kahna i Lehmanna :roll: powtarzam - zawsze Niemcy i Włosi mieli największe grupy bramkarzy na najwyższym światowym poziomie, a jak nie znasz żadnych nazwisk to sie nie przyznawaj

 

Myślę, że nikt nie chciałby sie znaleźc w jego sytuacji, wygrywa dla klubu LM, a w nastepnym sezonie ni stąd ni zowąd siada na ławce bo menedżer-Hiszpan sprowadza swojego rodaka i stawia na niego.

bo ten jego RODAK jest lepszy od Dudka i tyle... zresztą to jest całkiem normalne, że po wielkim sukcesie często rezygnuje się z jakiegoś piłkarza, sam Jerzy Dudek przyszedł na Anfield po sezonie w którym Sander Westerveld dał "the reds" pięć prestiżowych trofeów

 

Van der Sar się starzeje, a Kuszczak jeśli gra to raczej nie zawodzi, także w przyszłym sezonie wszytsko moze się zdarzyc, holender już pewnie powoli będzie odchodził od wielkiej piłki i Polak moze powalczyc z nim o pierszwą jedensatkę. Cytat:

widac, że nie wiesz o czym mówisz... Kuszczak w United będzie rywalizował o miejsce w składzie z Fosterem a nie VDS, bo Holender dopóki będzie w klubie, dopóty będzie nr 1 ;) a po drugie Kuszczak wcale nie gra jakoś wybitnie dobrze w Man. United, popełnia bardzo często głupie błędy (jak chociażby w meczu z Chelsea ostatnim)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.