Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma podlegać pod dyskusję?

 

Nawałka nie doprowadził by do takiej degregolady i geniusz Lewy nie wychodziłby przed kamery i mówił, że on nie wie po co jest ta cała liga narodów skoro wszystkie najsilniejsze reprezentacje wystawiają w niej najsilniejsze składy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod postem bo nie da się k**** wstawić filmiku z yt pod cytatem

 

może by ktoś z administracji w końcu coś z tym zrobił?

 

nie no żartowałem - lacha wyjebana musi być, co nie

 

 

wielki sukces chłopaków, którzy absolutnie przez wszystkich byli wskazywani na pożarcie, zwłaszcza sukces Czesia 0 700, który z mojego MKSu został wyjebany jak pet w miejsce dzbana Moskala

 

Brzęczek to jest taka pizda, że nie wie nawet jaki talent ma zaraz obok, niby powoła Matynie (na wyrost) i Buksę, ale i tak zagra prawym obrońcą na lewej flance, pierdoli, że Cionka nie powoła by gdy tylko Glik się połamie sięgać po niego z racji palącej dupy

 

Boniek zaczyna być zwykłym zakłamanym politykiem, który nie przyzna się do błędu choć możnaby tego głąba wyjebać i do marca jakoś to poskładać

 

Polska nie wygrała oficjalnego meczu o punkty w tym roku, Lewy jako kapitan jest arcypizdą, która w Soczi sama jadła posiłki, a w wywiadach tylko umywa ręce i coraz bardziej jest znany jako mąż swojej żony

 

najbardziej szkoda mi ludzi, którzy jeżdzą setki kilometrów w dzień roboczy za tą trupą wierząc, że to ma jakiś większy sens

 

10 milionów wydane na przygotowania do MŚ gdzie nawet nie potrafili ogarnąć klimatu, który panuje w danym mieście i k**** still couting

 

zaorać to w c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej szkoda mi ludzi, którzy jeżdzą setki kilometrów w dzień roboczy za tą trupą wierząc, że to ma jakiś większy sens

 

 

 

szczerze to ja sie zastanawiam kto w ogole jezdzi i co to sa za ludzie. Rozumiem jeszcze pojechac raz na jakis czas na mecz jak jest w fajnej lokacji, ale takie jezdzenie na mecze by jezdzic, czy za repra czy za swoim klubem - no nie wiem, dla ludzi starszych niz 23-25 lat to wg mnie troche LOL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja sie zastanawiam kto w ogole jezdzi i co to sa za ludzie. Rozumiem jeszcze pojechac raz na jakis czas na mecz jak jest w fajnej lokacji, ale takie jezdzenie na mecze by jezdzic, czy za repra czy za swoim klubem - no nie wiem, dla ludzi starszych niz 23-25 lat to wg mnie troche LOL.

no to też taki lol jak oglądanie spoconych murzynów po nocach, ludzie się na tych gamoni nahajpowali i teraz ciężko dać sobie na luz

 

a co do Robercika

 

Ania mu wybaczy, najważniejsze by nie jadł glutenu, bo wtedy to już na serio będzie koniec

 

w: no chyba, że tanta dupa miała gluten w ślinie

 

"zabieram Klare i puszczam flare"

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.