Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak tylko napomknę, że w ostatniej kolejce ligi luksemburgskiej Dudelange przegrał u siebie 0-2, więc boję się, co by było , gdyby byli w formie...

 

podejrzewam, że grali w rezerwowym składzie, nie wiem ino podejrzewam

 

przerażający jest jednak nie wynik, ale to jak nas deklasują w organizacji gry, te ich akcje skrzydłem naprawdę fajnie wyglądajo

 

a jak patrzę na Carlitosa to się zastanawiam czy mu Lech nie dał pod stołem dużej bańki żeby rozsadził Legiunie z Mioduskim od środka, a przy okazji fajnie sobie zarobił

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że grali w rezerwowym składzie, nie wiem ino podejrzewam

 

przerażający jest jednak nie wynik, ale to jak nas deklasują w organizacji gry, te ich akcje skrzydłem naprawdę fajnie wyglądajo

 

a jak patrzę na Carlitosa to się zastanawiam czy mu Lech nie dał pod stołem dużej bańki żeby rozsadził Legiunie z Mioduskim od środka, a przy okazji fajnie sobie zarobił

Tak tak, bo w Polsce taką bańkę kluby mogą sobie od tak wyrzucić.

 

Legia sobie sama jest winna. W składzie jest Pazdan który tam nie chce być i Kucharczyk który nic nie umie. Poza tym zaciąg najemników bez trenera i jakiejkolwiek spójnej wizji. Ten klub ratuje tylko geografia, tak prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, bo w Polsce taką bańkę kluby mogą sobie od tak wyrzucić.

 

Legia sobie sama jest winna. W składzie jest Pazdan który tam nie chce być i Kucharczyk który nic nie umie. Poza tym zaciąg najemników bez trenera i jakiejkolwiek spójnej wizji. Ten klub ratuje tylko geografia, tak prawda.

umiejętności piłkarskie Kucharczyka  oczywiście są pocieszne  ale akurat  to on jest najmniejszym problemem Legii nie raz nie dwa ratował im dupsko kiedy bardziej utalentowani koledzy zawodzili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dziś nagra Mati z Romkiem :smile:

Nie wiem, ale po takiej ilości wódki jaką przy okazji tych popisów trzeba przyjąć, może być znowu ostro.

że co? :grin:

 

to mało jest przykładów z Lecha i Legii grajków za grube miliony, który nie byli warci złamanego centa?

To jest zupełnie inny temat.  Transfery u nas są po prostu boskie, Bóg jeden wie o co w nich chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam na pozew Mioduskiego dla Stana i Weszło

 

podobno zrobi z niego bankruta

 

kasa może się przydać, bo szykuje się kolejne łatanie 20milionowej dziury w budżecie za brak pucharów

 

oho, jednak jest nadzeja

Jeszcze 1 runde trzeba bedzie i tak przejsc a cluj wlasnie awansowal po wygranej 7-0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.