Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Też pamiętam, że z kumplami byliśmy niemal pewni, że na pewno Duńczycy i Szwedzi zagrają tak, żeby wyeliminować Włochów, a do tego był chyba potrzebny remis 2-2 (lub wyższy, ale tego nie pamiętam już).

Ale wiadomo skoro to nie oskarżenia wobec Legii to można usprawiedliwić.

 

Dokladnie 2:2, jako młody gnój, który częściej oglądał tabele w telegazecie niż samo TV i umiał dobrze liczyć udało mi się znaleźć dorosłego kolegę, który mi pograł 2:2 za jakieś wyszarpane 11zł w totomixie zanim znieśli typowanie DW w tym meczu

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie tak nie napisałem. Natomiast nie da się w 1 meczu ocenić jak dana drużyna będzie wyglądać przez cały sezon bo na to wpływa multum czynników. Do Emerygo mam 2 wtf: czemu nie grał Leno i dlaczego od początku meczu nie wystawił Lacazette. Torreira z czasem wejdzie do 1 składu (widać że Emery nie chce po poprzednim długaśnym sezonie tyrać nim od początku sezonu po 90min), wyzdrowieją nasi LO. Jeżeli po 1 meczu potrafisz określić mianem bandy nieudaczników to idąc tym tropem 1/3 drużyn to nieudacznicy. Powiem tak, nie od razu Rzym zbudowano (wyświechtane ale pasujące), wiadomo było że w tym sezonie City i L'pool są faworytami do mistrza. Tak, też jestem rozczarowany Arsenalem ale mimo wszystko ocenić po 1 meczu się nie da.

Odpowiedziałem na Twoją zaczepkę, bo ja nigdzie nie wyciągałem wniosków, tylko stwierdziłem jak wyglądali wczoraj, a jeśli oglądałeś to wiesz że słabo. I tyle. Doskonale wiem że Arsenal nie wskoczy z dnia na dzień na wyższy level, doskonale wiem że nie będą mistrzem, doskonale też wiem że o top4 będzie ciężko, aczkolwiek wczoraj to był sabotaż.

Po obejrzeniu każdej drużyny z top 6 poprzedniego sezonu tylko Liverpool mnie zaskoczył (dlatego że tak łatwo przychodziło im kreowanie w ataku pozycyjny, co było ich problemem) i przy Chelsea postawiłbym mały plus, reszta bez zmian. United żenujący występ, City na miarę potencjału, Arsenal do dupy, Totki słabo ale ogarnęły więc nie ma o czym gadać. 

 

A Martial to będzie kolejny po Salahu czy De Bruyne którego Mourinho będzie mógł wpisać na listę "nie poznałem się na nim".

Nawet bukmacherzy wycofali wtedy opcję obstawienia takiego wyniku czy nawet tego meczu, nie pamiętam już szczegółów, ale wiem że była taka akcja.

Była owszem, wycofali opcję remisu, a zapomnieli o dokładnym wyniku, przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy naszych legalnych pseudobuków.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martial niech najpierw ogranie się sam ze sobą, później będzie można przymierzać go do jakiegoś worka, na czele z tym, w którym siedzi Salah z KdB. 

Ma spory problem z głową. 

Na początku przygody w United, gość wydał się mocno ogarnięty. Potem się gnojowi znudziło zajmowanie bachorem i poszedł w dziwki i balety. I teraz pytanie, czy juz po gościu? czy jednak ktoś jest w stanie wydusić z niego to co potrafi? A potrafi sporo.

Mou go tłamsi, nie daje mu nawet minut w gównianych meczach, dopiero gdy nie idzie to woła Martiala.

Ja uważam że to będzie świetny zawodnik, jeśli ten siwy dinozaur go do reszty nie wykończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku przygody w United głównym red flagiem była u niego głowa, pamiętam doskonale - głównym zarzutem wobec niego było to, że to po prostu głupek. Dużo osób zwalało to na młodość. Fajerwerki, świetny start i sporo szans przyćmiło obraz i odciągało uwagę. 

 

Później, tak jak piszesz, mocno zboczył z kursu, a Mou postawił sprawę jasno - jak się ogarnie, to będzie grał. Miał okres, gdzie wrócił do mocnej pracy na treningach i przecież dostawał wtedy minuty. To nie jest tak, że on go czesze bez przerwy. Jak o nim czytam, to zawsze przechodzi mi przez głowę, czy byłby jeszcze w zespole u SAFa.

 

Wydaje mi się też, że Martial ma złych doradców lub wiele rzeczy robi w opozycji do tego, co niektórzy mu mogą sugerować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku przygody w United głównym red flagiem była u niego głowa, pamiętam doskonale - głównym zarzutem wobec niego było to, że to po prostu głupek. Dużo osób zwalało to na młodość. Fajerwerki, świetny start i sporo szans przyćmiło obraz i odciągało uwagę. 

 

Później, tak jak piszesz, mocno zboczył z kursu, a Mou postawił sprawę jasno - jak się ogarnie, to będzie grał. Miał okres, gdzie wrócił do mocnej pracy na treningach i przecież dostawał wtedy minuty. To nie jest tak, że on go czesze bez przerwy. Jak o nim czytam, to zawsze przechodzi mi przez głowę, czy byłby jeszcze w zespole u SAFa.

 

Wydaje mi się też, że Martial ma złych doradców lub wiele rzeczy robi w opozycji do tego, co niektórzy mu mogą sugerować. 

Powiem tak, Martial to najprawdopodobniej kretyn, słuchający nie tych co trzeba, ale tego talentu United będą żałować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie ogarnie bani, to będą żałować podobnie jak np. City Balotellego. 

myślę jednak że to zupełnie inny temat. Ballo to był gracz na pojedyncze, specjalne mecze. zagrał dwa, w jednym rozjebał system(Niemcy), w drugim uciekł do szatni(Hiszpania). Martial moim zdaniem to jest gracz o potencjale Mbappe, tylko źe jest zdecydownaie głupszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krótko mówiąc mają pomysł na siebie, ilość fanów na instragamie rośnie.

 

Forum e-nba powinno być zachwycone ich kreatywnością i życiowym podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :smile: Dudcośtamcośtam grać :smile:

 

Tak nawiasem mówiąc, to nie wiem który wpierdol oglądać, ten który zbiera Legia czy ten który zbierze Lech :smile:

nie no Legie, Lech przynajmniej sprawia wrażenie drużyny zawodowej a Legia to dno dna mnie to osobiście bawiicon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.