Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

To się dzieje od czterech sezonów

 

Ale remis z Realem jest? Jest! Tytuł jest? (Przekręt). Jest!

Nie, to co sie dzieje w tym sezonie to jest ewenement. Ja tego nie pojmuje. Mistrz luksemburga nas ciśnie.

 

Przegrywamy 1:2 u siebie z druzyna z luksemburga, sciagamy skrzydlowego, wprowadzamy stopera... spodziewam sie rewolucji w legii.

 

No i na deser jeszcze zmiana napastnika na obronce

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też nie było mi dane tego zobaczyć. To będzie pewnie największa kompromitacja Legii od czasu Vetry Wilno w Intertoto '07.

 

Ktoś tam na forum Legii, zadał sobie trud i zidentyfikował kilku graczy

"-Bramkarz Jonathan Joubert jest specjalistą ds.logistiki w największej hali sportowej w kraju,

-Obrońca Clayton Moreira jest ochroniarzem w szkole
-Obrońca Kevin Malget do niedawna sprzedawał samochody
-Obrońca Bryan Melisse prowadzi restauracje we francuskim Metz. Specjalizuje się w nalesnikach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Money spent by promoted clubs:

 

Bundesliga: €6.350.000

La Liga: €10.600.000

Serie A: €25.600.000

Premier League: €214.900.000

 

na bogato nie ma co

 

 

Żeby dopełnić ten fantastyczny sezon w europejskich pucharach,  Legia za poczynania kibiców w meczu  ze Spartakiem   dostała od UEFA 60 000 euro kary i zakaz sprzedaży biletów na jeden mecz wyjazdowy, passa na wszystkich polach  :grin:

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie postawę Ległej podsumował Borek

 

Polecam posłuchać jak pocisnal z panienkami które wg superlegionistytrenera mają problemy mentalne!

 

Czy wobec postawy innych klubów ktoś serio wierzy że Legia zdobyła tytuł bez przekrętów na górze?

Że te wszystkie zbiegi okoliczności u rywali w ostatnich kolejkach to był przypadek?

 

Legia kiedyś kradła tytuły i piłkarzy, teraz kupuje tytuły

 

Wstyd

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie postawę Ległej podsumował Borek

 

Polecam posłuchać jak pocisnal z panienkami które wg superlegionistytrenera mają problemy mentalne!

 

Czy wobec postawy innych klubów ktoś serio wierzy że Legia zdobyła tytuł bez przekrętów na górze?

Że te wszystkie zbiegi okoliczności u rywali w ostatnich kolejkach to był przypadek?

 

Legia kiedyś kradła tytuły i piłkarzy, teraz kupuje tytuły

 

Wstyd

 

Przecież główny rywal w zeszłym sezonie czyli Lech sam się skompromitował w grupie mistrzowskiej przegrywając wszystkie 4 mecze u siebie.  Sezon wcześniej Jagiellonia miała mistrzostwo we własnych nogach i nie potrafiła pokonać bodaj ze Lecha w ostatniej kolejce. Jeszcze wcześniej w meczu na szczycie Piast przegrał 0-4, więc niby kto miał ten tytuł Legii odebrać?

Legia jest słaba, ale rywale w ekstraklasie jeszcze słabsi. Przecież poza Jagiellonią to w tym sezonie w pucharach też nie było rewelacji.

Lech wygrał 2 razy na 5 meczów, z czego raz po dogrywce. Górnik jedno zwycięstwo w czterech meczach.

 

Oskarżenia rzucać bardzo łatwo, ale coś takiego trzeba udowodnić, dlatego uważam że takimi stwierdzeniami po prostu się ośmieszasz.

 

A poza tym to jedyny skradziony tytuł to jest rok 93 i odebranie mistrzostwa Legii, bez żadnych dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A poza tym to jedyny skradziony tytuł to jest rok 93 i odebranie mistrzostwa Legii, bez żadnych dowodów.

 

Dowodem jest ostatni mecz. :) Bardziej bezczelną ustawką był chyba mecz Austria-RFN w 1982 roku (,,Hańba w Gijon").

 

Nawet Stasiu Kmita (prezes Hutnika Kraków) przyznał, że ten mecz to wałek, a on wiedział wtedy wszystko. :nevreness:

 

Zresztą Stasiu przytoczył kiedyś fajną anegdotkę dotyczącą tamtego sezonu:

 

Z Legią to były mecze, kiedyś przyjechali do nas, jak prowadził ich Wójcik i szli na mistrza. Przed meczem mieszkali w hotelu obok Kopca Kościuszki. Tam było wesele i oni poszli na nie. I popili. Jak Wójcik przyjechał na stadion, to zaproponowałem, żebyśmy zagrali na remis. Wiedziałem, że są przepici. Jakby to to przyjął, nie miałby później kłopotów z tym finiszem w lidze i wygraną 6:0 z Wisłą. – Stasiu, jaki remis? Ja chcę sobie u was stosunek bramek poprawić – odrzucił propozycję. Nie spodziewał się, że ja wiem o tym, że pili. No to mówię swoim chłopakom: „Za każdą bramkę dla nas płacę dziesięć milionów. Nie milion, a dziesięć”. I wygraliśmy. Legia mogła iść na remis, nie musiałaby następnych meczów załatwiać.

 

Czyli Legia musiała kupić mecz w ostatniej kolejce, bo wcześniej przegrała z Hutnikiem po ostrej popijawie i po odmowie kupienia remisu. Polska liga lat 90-tych to złoto. :peaceful::onthego:  :moon: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodem jest ostatni mecz. :smile: Bardziej bezczelną ustawką był chyba mecz Austria-RFN w 1982 roku (,,Hańba w Gijon").

 

Nawet Stasiu Kmita (prezes Hutnika Kraków) przyznał, że ten mecz to wałek, a on wiedział wtedy wszystko. :nevreness:

 

Zresztą Stasiu przytoczył kiedyś fajną anegdotkę dotyczącą tamtego sezonu:

 

Z Legią to były mecze, kiedyś przyjechali do nas, jak prowadził ich Wójcik i szli na mistrza. Przed meczem mieszkali w hotelu obok Kopca Kościuszki. Tam było wesele i oni poszli na nie. I popili. Jak Wójcik przyjechał na stadion, to zaproponowałem, żebyśmy zagrali na remis. Wiedziałem, że są przepici. Jakby to to przyjął, nie miałby później kłopotów z tym finiszem w lidze i wygraną 6:0 z Wisłą. – Stasiu, jaki remis? Ja chcę sobie u was stosunek bramek poprawić – odrzucił propozycję. Nie spodziewał się, że ja wiem o tym, że pili. No to mówię swoim chłopakom: „Za każdą bramkę dla nas płacę dziesięć milionów. Nie milion, a dziesięć”. I wygraliśmy. Legia mogła iść na remis, nie musiałaby następnych meczów załatwiać.

 

Czyli Legia musiała kupić mecz w ostatniej kolejce, bo wcześniej przegrała z Hutnikiem po ostrej popijawie i po odmowie kupienia remisu. Polska liga lat 90-tych to złoto. :peaceful::onthego:  :moon:

 

To są tylko domysły, a nie  żadne dowody. Przecież nikt nie został ani skazany za to ani nawet oskarżony. Prawdziwe dowody były przy Szczakowiance i Świcie, czy później przy Wdowczyku.

Przy 93 były tylko słowa "cała Polska widziała" i na tej podstawie odebrano tytuł. O ile mi wiadomo do dzisiaj nic nikomu nie udowodniono, a jeden z tych meczów sędziował nawet Listkiewicz.

 

 

A mecz Szwecja - Dania gdzie miało być 2-2 i było zmienili wynik bo cały świat widział? Bez dowodów nie można nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przed sprawą Fryzjera nikogo nie skazano, nie oskarżono i nie złapano za rękę a chyba nikt się nie łudzi, że nie było przekrętów. Taki Kmita przyznał się do robienia wałów dopiero wtedy, gdy było wiadomo, że ze względu na upływ czasu nic mu już nie grozi. Ostatnią kolejkę w 1993 roku można jednak ocenić za pomocą zdrowego rozsądku. Inna sprawa, że Lech też na pewno jakieś mecze w tamtym sezonie kupił (choć raczej nie ten ostatni), zatem przyznanie mu mistrzostwa nie oceniam jako wielkiego triumfu sprawiedliwości. :smile:

 

Szwedzi i Duńczycy odpuścili w końcówce, gdy wynik zadowalał obie ekipy, ale czy od początku planowali, że będzie 2-2? Trudno powiedzieć. Nawet jeżeli to była ustawka to jednak nie taka oczywista.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przed sprawą Fryzjera nikogo nie skazano, nie oskarżono i nie złapano za rękę a chyba nikt się nie łudzi, że nie było przekrętów. Taki Kmita przyznał się do robienia wałów dopiero wtedy, gdy było wiadomo, że ze względu na upływ czasu nic mu już nie grozi. Ostatnią kolejkę w 1993 roku można jednak ocenić za pomocą zdrowego rozsądku. Inna sprawa, że Lech też na pewno jakieś mecze w tamtym sezonie kupił (choć raczej nie ten ostatni), zatem przyznanie mu mistrzostwa nie oceniam jako wielkiego triumfu sprawiedliwości. :smile:

 

Szwedzi i Duńczycy odpuścili w końcówce, gdy wynik zadowalał obie ekipy, ale czy od początku planowali, że będzie 2-2? Trudno powiedzieć. Nawet jeżeli to była ustawka to jednak nie taka oczywista.

 

 

To odśwież sobie fakty bo Fryzjer nie tylko był oskarżony, ale i dostał wyrok. Natomiast co do Legii i ŁKS to tylko oskarżenia i domysły natomiast żadnych faktów, żadnych podejrzanych i najważniejsze żadnych skazanych.

 

To Szwedów i Duńczyków bronisz, mimo iż akurat taki wynik, który im pasował to rzadkość? Ja pamiętam tamten turniej i od razu dużo się mówiło, że będzie taki wynik.

Tak samo jak było pewne, że ŁKS i Legia będą chciały wygrać jak najwyżej żeby zdobyć mistrzostwo.

 

Tu i tu były podejrzenia przed meczami, były podejrzane wyniki, ale jednych bronisz, bo to bo sramto, a w innym przypadku już nie.

 

Czyli zdrowy rozsądek tylko w przypadku drugim działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Liverpool się zaprezentował. Fabiański mimo czterech sztuk w worku, i tak najlepszy wśród gości.

To prawda, kosmicznie zaczęli i chociaż bramka Mane ze spalonego, to okazji i tak mieli tyle, żeby dwa razy więcej bramek strzelić, będą bardzo mocni w tym sezonie i powinno się ich świetnie oglądać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.