Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko wtrącę od siebie, że rozumiałbym takie teksty po meczu z jakimś Anderlechtem czy tam nie wiem, Utrechtem (tak strzelam, chodzi mi o europejską średniawkę, nic mi do głowy nie przychodzi), ale oni grali w 2 rundzie eliminacji z niespodziewanym mistrzem Słowacji, no k****. Nawet jakby przeszli, to nie byłoby za bardzo z czego się cieszyć przy takiej grze.

Czlowiek teskni za czasami kiedy legia rozpieprzala taki utrecht jak tylko jej sie podobalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOL, przypomnę Ci że ten mecz nie zakończył się wynikiem 7-8 ani 44-45, i, zgodnie ze statystyką, Legia zdobywała z nim jedną bramkę na 180 minut, więc szanse że go w ciągu paru minut wcisną były zwyczajnie niewielkie, a jeszcze mniejsze na to, że w 9 udałoby im się dobić przeciwnika.

 

 

 

 

ale my nie rozmawiamy o tym co miała w 9, a czego nie miała w 11, tylko czy była lepsza niż przeciwnik, a tego w żaden sposób nie pokazali

 

 

 
 
czy to wg Ciebie jakikolwiek dowód na to, że była lepsza od przeciwnika? me no think so
 
 
 
 
aha, a co to ma do tematu naszej dyskusji ?
 
nie wiem, w ogóle chyba wdałem się w dyskusję z fanatykiem / fanatykami licząc, że będzie to miało sens. Shame on me, zmarnowałem sobie 10 minut z życia.

 

 

 

Dyskusja zaczęła się od słów  "dostać wpier-dol w dwóch meczach" jeśli wynik 2-1 w dwumeczu jest czymś takim to dosłownie każdy rozstrzygnięty mecz powinieneś nazywać wpier... .

Dla mnie o czymś takim można mówić przy różnicy 3-4 bramek, a nie jednej.

 

No i ja oczywiście pisałem po pierwszym komentarzu gdzie była wyraźna sugestia o dwóch przegranych meczach. Tylko jak to możliwe przy wyniku 2-1 wiesz tylko Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprawiłem od razu, w oryginalnym poście,  bo się machnąłem, i w kolejnym przeprosiłem za to.

Ale dyskusja zaczęla się w odpowiedzi na czyjś post że Legia przegrała choć była lepsza [!!!!], i o to mi cały czas chodziło.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poprawiłem od razu, w oryginalnym poście, bo się machnąłem, i w kolejnym przeprosiłem za to.

Ale dyskusja zaczęla się w odpowiedzi na czyjś post że Legia przegrała choć była lepsza [!!!!], i o to mi cały czas chodziło.

Nie ze byla lepsza tylko ze legia to lepszy zespol a co do tego nie ma watpliwosci. Tak jak po porazkach warriors w sezonie regularnym nie stwierdzisz ze ich rywale to lepszy zespol . Myslales ze bylo 0-3 i na tym oparles cala narracje a teraz wstyd Ci jest sie wycofac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem że było 0-3, nie, ale w ogóle wychodzę już z tego wątku, bo ty znowu sam piszesz że "nikt nie ma wątpliwości że Legia to lepszy zespół", gdy tymczasem ten słabszy zespół będzie grał w kolejnej rundzie eleiminacji do ligi mistrzów, która to co roku jest wielkim celem klubów pokroju legii, ziemą obiecaną europejskiej piłki nożnej,  finansowym eldorado, a legia nie, przepraszam w ogóle że się odzywałem,  już mnie tu nie ma, pozdrawiam i i jeszce raz przepraszam że w ogóle zabrałem głos (L) pany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona kumpla wyjechala z dziecmi na wakacje, ten zebym wpadl bo LM gra.

 

Ja ze co ? Przeciez to 2 runda pre eliminacji sciezki mistrzowskiej gdzie L wtopila ze Slowakami u siebie (moja zona to Slowaczka i uwaza ze Trnava to naprawde prowincja).

 

Dobra wpadlem na flaszke.

 

I tak nasza ekstraklasa / eksportowa druzyna powinna byc traktowana, jako dodatek do alkoholu gdzie wszedzie na swiecie to piwo czy inne procenty sa dodatkiem do emocji pilkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna bliżej sylwetkę Grabary ? Czy głowę ma ogarniętą, czy jakiś kozaczek ?

Jak masz czas to te dwa filmy pozwolą Ci poznać go lepiej:

 

 

 

Co do kwestii Bułka vs Grabara to raczej ciężko wyrokować bo dopiero raczkują w seniorskiej piłce, pozycje w swoich zbliżonych poziomem teamach mają podobną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pojedynkach polsko-słowackich będzie 0-2 jak nic w tym sezonie:)


Chciałem Ci Fluber odpisać szerzej, ale po po przejściu na inną zakładkę skasował mi się post. Może wieczorem będzie mi się chciało go odtworzyć.

Masz rację z Astaną, oni sprzedali ojców zwycięstwa z Legią, Kabanange(poszedł za większym sianem  do Arabów) i Twumasiiego (poszedł do Hiszpanii, do Alaves), ale ściągnięto na jego miejsce zawodników z klubów Europejskich. Villareal, Werder, Gent, Paok, nawet jeśli to były spadające kontrakty jak w przypadku Rukavinii, to na kontrakty tych graczy polskich klubów nie stać.

Legia ściągnęła topowe postacie poprzedniego sezonu w Ekstraklasie, gdyby wspomniane Ludogorec, APOEL Karabach czy Astana robiły transfery tylko w ten sam sposób, ograniczając się do ściągania wyróżniających się graczy słabszych rywali ligowych, to pewnie nikt by o tych klubach nie usłyszał. Oni do słabszych klubów ligowych to wypożyczają do ogrania, a realnie wzmacniają się za granicą. 

 

A jak Ci się podoba sposób Trencina? :smile: Zupełnie inaczej budują drużynę, w polu grają teraz:

Yem (20 lat) , Sulek (20 lat), Lawrence (25 lat), Skovajsa (24 lata) , Catakovic (22 lata), El Mahdioui (22 lata), Zubairu (19 lat), Sleegers (24 lata) , Mance (22 lata), Azango (21 lat). Średnia wieku graczy z pola to 21 lat z hakiem:)

Ale w przeciwieństwie nawet do takiego Górnika, z tych 10 graczy tylko 2 to Słowacy, to nie są ich juniorzy. A i tak wystarcza na polską ekstraklasę :smile:

 

Nawet miliona Euro Trenczin za tę dziesiątkę nie dał, jeśli wierzyć transfermarkt:) Na razie w dwumeczu 3-0:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pojedynkach polsko-słowackich będzie 0-2 jak nic w tym sezonie:)

 

A jak Ci się podoba sposób Trencina? :smile: Zupełnie inaczej budują drużynę, w polu grają teraz:

Yem (20 lat) , Sulek (20 lat), Lawrence (25 lat), Skovajsa (24 lata) , Catakovic (22 lata), El Mahdioui (22 lata), Zubairu (19 lat), Sleegers (24 lata) , Mance (22 lata), Azango (21 lat). Średnia wieku graczy z pola to 21 lat z hakiem:)

Ale w przeciwieństwie nawet do takiego Górnika, z tych 10 graczy tylko 2 to Słowacy, to nie są ich juniorzy. A i tak wystarcza na polską ekstraklasę :smile:

 

Nawet miliona Euro Trenczin za tę dziesiątkę nie dał, jeśli wierzyć transfermarkt:) Na razie w dwumeczu 3-0:)

Nie oni pierwsi budują na młodych, taki Górnik też próbuje, ale jednak różnica jest ogromna. Mają tam szczęście i talent do szkolenia i wyszukiwania młodych talentów, ale swój najlepszy okres zmarnowali. 2-3 lata temu odpadali ze Stetuą i Legią  po meczach gdzie piłkarsko byli zdecydowanie lepsi.  Grali wtedy pięknie dla oka, ale do LM się wtedy nie udało awansować.Teraz też starają się grać bardzo atrakcyjny futbol, drużyny z Ekstraklasy pod względem kultury gry to są względem nich daleko za murzynami, co zresztą można zaobserwować podczas tej rywalizacji. Skład jednak mają słabszy niż te 2-3 lata temu, najlepszych jak  Kalu, Bero, Madu nie byli w stanie utrzymać albo posprzedawali. 

 

 

Myślę że tylko Lech da radę awansować. Rio Ave potrafiło w Białymstoku zepchnąć do rozpaczliwej obrony Jagę, a tam przecież było po deszczu i boisko było fatalne, dziś w normalnych warunkach powinni odrobić straty, chyba że Jadze udałoby się trafić z kontry jako pierwszym.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

 

Spaonego możesz też wziąć jako audiobook. Lubaszenko chyba czyta i naprawdę bardzo daje radę. Jak czytałem książkę, raczej słuchałem, to tak średnio ogarniałem kto to ten Iwan. Po przesłuchaniu, a potem "poznaniu" Iwana dostałem obraz, który rysował się z tekstu Stanowskiego i głosu Olafa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę że tylko Lech da radę awansować. Rio Ave potrafiło w Białymstoku zepchnąć do rozpaczliwej obrony Jagę, a tam przecież było po deszczu i boisko było fatalne, dziś w normalnych warunkach powinni odrobić straty, chyba że Jadze udałoby się trafić z kontry jako pierwszym.

I badz tu madry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalczycy kabaret w obronie, mimo tego mieli tyle sytuacji żeby awansować że szkoda gadać, w szczególności te dwie setki przy 3:2. Z Belgami będzie blamaż jak ten Górnika. 

 

Wygląda na to że Lech trafił w dziesiątkę z tym Amaralem, dzisiaj jak wszedł to zdecydowanie robił różnicę. W lidze dotychczas tylko na skrótach go widziałem, ale dziś zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, wyglądało że jest lepszy od pozostałych graczy na boisku przynajmniej o dwa levele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalczycy kabaret w obronie, mimo tego mieli tyle sytuacji żeby awansować że szkoda gadać, w szczególności te dwie setki przy 3:2. Z Belgami będzie blamaż jak ten Górnika.

 

Wygląda na to że Lech trafił w dziesiątkę z tym Amaralem, dzisiaj jak wszedł to zdecydowanie robił różnicę. W lidze dotychczas tylko na skrótach go widziałem, ale dziś zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, wyglądało że jest lepszy od pozostałych graczy na boisku przynajmniej o dwa levele.

Belgowie nas zmasakruja. Ludze sie ze lech moze nie zostanie rozgromiony ale jaga dostanie lomot. Legii trafila sie druzyna z luksemburga??? Az takiej kompromitacji nie podejrzewam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od Kostewycza? Koleś pokazał się z niezłej strony. Potrzeba 2 napastnika, mam nadzieję że nowy Hiszpan zrobi różnicę

Ty do mnie mówisz? Przecież ja nic o nim nie pisałem, uważam go za dobrego gracza na warunki Ekstraklasy. 

 

 

Fluber, Legia przejdzie spokojnie, Lech jeśli na wyjeździe będzie w stanie zagrać na poziomie meczu domowego to jakieś szanse ma, Jaga zdecydowanie odpada, tak to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fluber, Legia przejdzie spokojnie, Lech jeśli na wyjeździe będzie w stanie zagrać na poziomie meczu domowego to jakieś szanse ma, Jaga zdecydowanie odpada, tak to widzę. 

 

Ja nie jestem pewny tej Legii w ogóle. Poza tym w Dudelange kojarzę nazwiska dwóch zawodników, czyli to jednak nie są totalni amatorzy ( Bisevac i Kruska). Oglądałem wczoraj Legię w meczu z Lechią i tam dalej jest źle, wygląda na to, że jest jakiś poważny konflikt w szatni pomiędzy starymi, a nowymi graczami legii. Najpierw Radović wyskoczył w wywiadzie, że Wisła Kraków i Wisła Płock to nie jest Legia Warszawa ( wycieczka w kierunku Carlitosa i Kante), a w przerwie meczu Kucharczyk powiedział wprost, że cięzko się gra, jak jeden z kolegów nie dojechał na mecz ( po czym na 2 połowę Carlitos już nie wyszedł)

 

A Genk i Gent to zdecydowani faworyci, przecież w sezonie 16/17 obie te drużyny grały w fazie pucharowej LE, gdzie Gent wyeliminował Tottenham i odpadł w 1/8 z Genkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewny tej Legii w ogóle. Poza tym w Dudelange kojarzę nazwiska dwóch zawodników, czyli to jednak nie są totalni amatorzy ( Bisevac i Kruska). Oglądałem wczoraj Legię w meczu z Lechią i tam dalej jest źle, wygląda na to, że jest jakiś poważny konflikt w szatni pomiędzy starymi, a nowymi graczami legii. Najpierw Radović wyskoczył w wywiadzie, że Wisła Kraków i Wisła Płock to nie jest Legia Warszawa ( wycieczka w kierunku Carlitosa i Kante), a w przerwie meczu Kucharczyk powiedział wprost, że cięzko się gra, jak jeden z kolegów nie dojechał na mecz ( po czym na 2 połowę Carlitos już nie wyszedł)

 

A Genk i Gent to zdecydowani faworyci, przecież w sezonie 16/17 obie te drużyny grały w fazie pucharowej LE, gdzie Gent wyeliminował Tottenham i odpadł w 1/8 z Genkiem:)

Też oglądałem mecz z Lechią, katastrofa. Jak ogarną sytuację finansową w Gdańsku to Stokowiec powinien zrobić tam drużynę na czołowe miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.