Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Real kupi Courtoisa i Hazarda za ok 150mln to będzie to świetny deal dla nich

 

Zdecydowanie tak, ale kupno Hazarda wymaga też dokupienia klasowej 9. Choćby Icardiego. Sam Hazard bramek nie nastrzela, a w Realu teraz jedynym z jako takim zacięciem do zdobywania goli jest Bale. Raz, że nigdy nie musiał grać jako napastnik, a dwa, że jego zdrowie to wielka niewiadoma. Więc to będzie świetny deal dla nich o ile nie poprzestaną i dorzucą napastnika, bo o charakterystyce Hazarda to mają i Isco i Asensio. Natomiast napastnika im brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, ale kupno Hazarda wymaga też dokupienia klasowej 9. Choćby Icardiego. Sam Hazard bramek nie nastrzela, a w Realu teraz jedynym z jako takim zacięciem do zdobywania goli jest Bale. Raz, że nigdy nie musiał grać jako napastnik, a dwa, że jego zdrowie to wielka niewiadoma. Więc to będzie świetny deal dla nich o ile nie poprzestaną i dorzucą napastnika, bo o charakterystyce Hazarda to mają i Isco i Asensio. Natomiast napastnika im brakuje.

 

Dokupienie klasowej 9 dla nich jest obowiązkiem. Tylko mi się wydaje że przy Hazard/Isco/Asensio/Bale/Vasquez może być za tłoczno. Wiadomo że środek Modric-Kroos jest świetny i ewentualne rotacje to właśnie wpuszczenie tam Isco. A jest jeszcze Kovacic. Dla mnie Ceballos, Valverde i Llorente (2 z 3) są do wypożyczenia lub sprzedaży z opcją wykupu przez najbliższych kilka lat. Zobaczymy jak to Lopetegui ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w piłce napastnika najbliżej bramki nazywa się 9? Srrio nie jestem w stanie tego zrozumieć - czy 9 z logicznego punktu widzenia nie powinien być napastnik wycofany albo najbardziej ofensywny pomocnik jak gra się jednym napastnikiem?


A 3 najlepsze zespoły turnieju to były (bez kolejności, jeden mecz każdy mógł z każdym wygrać):

Belgia

Fracnja

Brazylia

 

Reszta mooocno poza ich poziomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w piłce napastnika najbliżej bramki nazywa się 9? Srrio nie jestem w stanie tego zrozumieć - czy 9 z logicznego punktu widzenia nie powinien być napastnik wycofany albo najbardziej ofensywny pomocnik jak gra się jednym napastnikiem?

 

A 3 najlepsze zespoły turnieju to były (bez kolejności, jeden mecz każdy mógł z każdym wygrać):

Belgia

Fracnja

Brazylia

 

Reszta mooocno poza ich poziomem.

ma to związek z numeracją w przeszłosci.Napastnik (środkowy bo wtedy grało się np 2-3-5 2-4-4)miał po prostu ten numer i tak się utarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 to chyba za samego Hazarda? Courtois w promocji to się zgodzę, bo rok kontraktu mu został.

 

Courtois za 30mln funciaków (tak gdzieś czytałem), Hazard za 120 (wiadomo +/-). Hazard też nie ma długiej umowy (jak się nie mylę do 2020) i już kilkukrotnie odrzucał nowe propozycje. Co nie znaczy, że CFC tanio go puści, nie zdziwię się że cena będzie w granicach 170mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.