Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieję się tylko. Nie mogę zrozumieć fenomenu Rosji, czy to jest forma, czy po prostu zapierdalają ? Z drugiej strony słaby styl grania. Jakaś bramka na farcie i mur. W ogóle w tej kadrze są jacyś wartościowy zawodnicy bo przyznam, że nie śledzę już tak futbolu ?

Ich fenomen odkryla pewna grupa dziennikarzy, fotki jak wyglądaja z bliska ich ręce. Szpryca idzie jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucanie Rosji ze gra słabo i nudno zakrawa na śmieszność.Oskarżenia o szprycowanie się też są żałosne.Kto kazał odpadać Hiszpanom,Niemcom czy Argentynie?Szwedzi w tym samym stylu ograli pewnych siebie Szwajcarów a wcześniej wygrali cholernie silną grupę.Dla mnie te mistrzostwa są bardzo przyjemne do oglądania,w końcu wygrywa przygotowanie fizyczne,taktyka i umiejętność zniwelowania przewag rywala.Cała 4 która jest w półfinałach gra prostą skuteczną piłkę.Wybieganie,konsekwencja taktyczna i sumienność over indywidualne popisy i 80% posiadania piłki.Podoba mi się.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie są szprycowani a jeśli już to słabym towarem bo w sumie cudów z ich strony nie było na tym mundialu. Dość dobre przygotowanie fizyczne, solidność w defensywie, szczęście w losowaniu grup i w samych meczach.

Naszło mnie teraz na kibicowanie Belgii, wygrali mecz z Anglią za karę idąc do trudniejszego drzewka a mimo to pokazali klasę pokonując Brazylię. Życzę im mistrza chociaż z tytułu Anglii i Chorwacji też bym się cieszył. I z Francji w sumie też bo zasługują bardzo dobrą grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek pisze ze kolejny mundial 2022 w Katarze moze byc juz z 48 zespolami

 

Póki co Conmebol (południowoamerykańska Federacja) wystosowała list do Łysego z UEFA/FIFA. Ameryka Południowa ma dostać 1 miejsce więcej, stąd taka przychylność tej idei.

Edytowane przez DUN I LOVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co Conmebol (południowoamerykańska Federacja) wystosowała list do Łysego z UEFA/FIFA. Ameryka Południowa ma dostać 1 miejsce więcej, stąd taka przychylność tej idei.

niech w ogóle zlikwidują eliminacje i wszyscy grają jak wlezie, taki nowy mundial na modłę chciwości fifa, przez jakieś pół roku mogli by to klepać, albo niech podpatrzą z ncaa i mm niech każdy po jednym meczu gra i zwycięzca przechodzi dalej wtedymoże w 2 miechy by się uwineli ... kuriozum co się dzieje teraz z tym pro sportem, kaska i tylko kaska, poziom niema znaczenia bo gawiedź i tak to kupi, w takim spragnionym jakichkolwiek sukcesów kraju jak nasz i tak przed imprezą będzie hype choćby i eliminacje były czysta formalnością i przechodziła je każda jakoś tam zorganizowana ekipa, serio żal na to patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy ten kierunek Ronaldo, z całą pewnością Juve sporo zyskuje w temacie wygrania LM. A Real? zobaczymy co wymyślą, ale Perez ma pewnie z trzy alternatywne plany na zastąpienie Portugalczyka. Obstawiam jednak Hazarda.

 

Jakie prognozy na półfinały? Wg mnie finał Francja- Anglia, co do tego że Francuzi się w nim znajdą jestem niemal pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.