Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego  Shaquiriego? Jak w ogóle miejsca nie ma na jakieś rajdy. Brakuje kogoś takiego jak Klose, on by tu już z dwie sztuki wbił z tych wszystkich piłek które były dogrywane ze skrzydeł.   

No i zmiana Gundogana kryminał, od jego wejścia grają w 10. 

Mimo wszystko słabo Niemcy, nie licząc pierwszych 10-15 minut obu połów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale w tym meczu tylko jedna drużyna chciała wygrać. Druga chciała dociągnąć do końca i mając jakiekolwiek zalążki kontry to zamiast pędzić do przodu to od razu podawali do tyłu, gdzie Niemcy nawet nie zdążyli się cofnąć i cisnęli ich bocznych obrońców do wybijania na pałę. Trener Szwedów miał fajnie poukładaną grę w I połówce to w szatni to wyrzucił do kosza i postanowił zagrać na kompletne okopanie i nawet nikogo na desant nie wysłał... Przecież ta obrona Szwedów już w I połowie wyglądała "tak se", a ich największym atutem były szybkie przejścia z obrony do ataku i ewentualna odbudowa ustawienia po stracie. A ten się posrał mając 1-0 i kazał im nie wychodzić z własnej połówki... Złoty Order Barana Roku im. Adama Nawałki dla trenera Szwedów. Oczywiście jutro Adaś odbierze zaszczytne mu trofeum, ale na dziś odda pas innemu niewypałowi trenerskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi oczywiście sami sobie winni, mając gracza więcej powinni oddalić grę od własnego pola karnego, a oni się cofali głębiej z każdą minutą i zamiast wyrzucić Niemców to teraz sami odpadną. Jednak trzeba przyznać że mogą mieć pretensje do  Marciniaka, bo jeśli jest VAR to powinien być użyty i na początku Szwedzi powinni mieć karnego, a obrońca niemiecki, chyba Boateng wylecieć z boiska. 

 

 

Sędziowie podczas tego turnieju bardzo mi się nie podobają. Nie rozumiem totalnie tego rzekomego przykazu, żeby trzymać kartki w kieszeni, i karać tylko bardzo ostre faule, to jest jakaś bzdura stulecia. No i doliczony czas, średnio 2 minuty do pierwszej połowy, i 5 do drugiej. Dzisiejszy mecz nie zasłużył na to by przedłużyć go dłużej niż 3, maks 4 minuty w drugiej połowie, nie było ani gry na czasu, ani ostrej gry, a tymczasem graliśmy 8 minut dłużej z oficjalnie przedłużonych 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze doliczane. w Drugiej połowie miałeś 5 zmian czyli 2,5 minuty. Za co kolejne 2,5?

I żeby nie było że narzekam bo mi się wynik nie podoba, akurat dziś byłem za Niemcami, i cieszę się na ich bardzo prawdopodobny mecz z Brazylią. Tak samo wyjątkowo zamierzam kibicować Argentynie, żeby potem zobaczyć jak Francuzi robią z nich marmoladę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie roumiem czemu w piłce nożnej nie wprowadzi się zatrzymywania czasu podczas kontuzji/zmian/innych przerw itp. Nie byłoby problemu z grą na czas, kontrowersjami z doliczanymi minutami itd.

A Szwecji mi nie żal, jak wychodzą 11 obrońcami i chcą tylko się bronić to wolę tych Niemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemców można nie lubić, ale to jak kontrolują mecz pomimo przeciwności musi budzić szacunek. Nie ma drugiej drużyny z taką silną psychiką. Dostają bramkę, czerwona kartka a oni konsekwentnie swoje. Zapewne przed tym wolny większość miała przeczucie, że Niemcy strzelą z tego bramkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze doliczane. w Drugiej połowie miałeś 5 zmian czyli 2,5 minuty. Za co kolejne 2,5?

I żeby nie było że narzekam bo mi się wynik nie podoba, akurat dziś byłem za Niemcami, i cieszę się na ich bardzo prawdopodobny mecz z Brazylią. Tak samo wyjątkowo zamierzam kibicować Argentynie, żeby potem zobaczyć jak Francuzi robią z nich marmoladę. 

 

Minutę się dorzuca za cieszynkę po bramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.