Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież weszli do środka, rozjebali szatnie itp. Na necie są filmiki z tego zajścia, dzisiaj rano widziałem, nawet na gazeta.pl czy WP było. Jak w niedzielę przegraja finał pucharu, to bedzie powtórka.

 

Do niedzieli to wszyscy ci pajace powinni już siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, może Portugalia jest skuteczniejsza w egzekwowaniu takich spraw, bo u nas to chyba akcja "Liść" na parkingu w Warszawie chyba przeszła bez konsekwencji.

 

Wydaje mi się, że tak, ale ja się słabo orientuję. W ekstraklasie szanuję tylko śmieszne kiksy, aferki jak ta obecna, ta z obrażony Bońkiem i varem czy najebanym Peszko.

Tylko czy w ogóle Legia współpracowała z policją? Przekazano zapisy monitoringu itp. itd?  Legia wyszła na c***ów amatorów, ale w sumie w ekstraklasie to raczej nic nowego, skoro na klubowym parkingu nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa/egzekwować kary za naruszenie tegoż. Mam nadzieję, że Sporting nie okaże się taką samą wydmuszką organizacyjną. Zwłaszcza, że chyba ostatnio takie akcje są coraz powszechniejsze - lub po prostu szerzej nagłaśniane przez sm- i powinno się to bardzo surowo karać, bo jeszcze zrobi się z tego jakaś moda wśród tych troglodytów.  

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak, ale ja się słabo orientuję. W ekstraklasie szanuję tylko śmieszne kiksy, aferki jak ta obecna, ta z obrażony Bońkiem i varem czy najebanym Peszko.

Tylko czy w ogóle Legia współpracowała z policją? Przekazano zapisy monitoringu itp. itd? Legia wyszła na c***ów amatorów, ale w sumie w ekstraklasie to raczej nic nowego, skoro na klubowym parkingu nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa/egzekwować kary za naruszenie tegoż. Mam nadzieję, że Sporting nie okaże się taką samą wydmuszką organizacyjną. Zwłaszcza, że chyba ostatnio takie akcje są coraz powszechniejsze - lub po prostu szerzej nagłaśniane przez sm- i powinno się to bardzo surowo karać, bo jeszcze zrobi się z tego jakaś moda wśród tych troglodytów.

Kiedyś było na pewno gorzej, ale i teraz są regiony gdzie w trakcie meczu lepiej nie znajdowac się w okolicy stadionu. Na Bałkanach dalej co drugim klubem rządzą gangsterzy. Ale zakładając, że nie trafisz na jakąś zadymę, to myślę że zajebiscie byłoby się znaleźć na trybunach podczas takiego np. Besiktas- Galatasaray, czy Partizan-Crvena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny trener który w Niemczech robi różnice to Julian Nagelsmann, i to na niego jeśli już Bayern powinien zarzucić sidła. Hasenhuttl nic szczególnego w swojej karierze nie osiągnął. Dobry pierwszy sezon w Lipsku, natomiast ten to dali dupy na każdym froncie, i szczerze mówiąc to podejrzewam że go wy***ali, a nie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.