Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia w Hiszpanii jak zwykle żenada

Kolejne derby fatalne dla sedziego. Karny dla realu ewidentny. Oby var stal sie standardem jak najszybciej. Hiszpanie nie maja ani jednego dobrego sedziego

I teraz pytanie kto bardziej zyskał na błędach sędziego? Real który nie gra w 10 czy Barcelona która dostała bramkę i nie został podyktowany ewidentny karny dla Realu?

Chyba po rowno bo to bale strzelil wyrownujacego gola.

 

Do tego chyba przy sam na sam ronaldo w 1 polowie i przy nieuznanym golu na 3-1 raczej nie bylo spalonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po rowno bo to bale strzelil wyrownujacego gola.

 

Do tego chyba przy sam na sam ronaldo w 1 polowie i przy nieuznanym golu na 3-1 raczej nie bylo spalonych

 

Zapomniałeś jeszcze o ewidentnym faulu Suareza przy bramce na 2:1. Generalnie kolejna kompromitacja hiszpańskich sędziów. Mam wrażenie, że tym idiotom nawet VAR by nie pomógł, bo oni są po prostu ślepi i kompletnie nie ogarniają otaczającej ich rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna kadra 35-osobowa wg Przeglądu Sportowego:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus), Łukasz Fabiański (Swansea), Bartosz Białkowski (Ipswich), Łukasz Skorupski (Roma)

Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Glik (Monaco), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Jan Bednarek (Southampton), Thiago Cionek (SPAL), Marcin Kamiński (VfB Stuttgart), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Paweł Jaroszyński (Chievo)

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Kamil Grosicki (Hull City), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Piotr Zieliński (Napoli), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Karol Linetty (Sampdoria), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Paweł Dawidowicz (Palermo), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Damian Kądzior (Górnik Zabrze)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Napoli), Dawid Kownacki (Sampdoria), Krzysztof Piątek (Cracovia), Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad), Łukasz Teodorczyk (Anderlecht)

 

Jak dla mnie odpadaja: Bialkowski,Kaminski,Jaroszynski,Jedrzejczyk,Gumny,Kadzior,Romanczuk,Dawidowicz,Goralski/Kurzawa,Peszko,Swierczok,Piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o ewidentnym faulu Suareza przy bramce na 2:1. Generalnie kolejna kompromitacja hiszpańskich sędziów. Mam wrażenie, że tym idiotom nawet VAR by nie pomógł, bo oni są po prostu ślepi i kompletnie nie ogarniają otaczającej ich rzeczywistości. 

 

Nie pomógłby.

Sędzia dostał 2 komunikaty o faulu Suareza, dodatkowo sam patrzył się na tę sytuację z bliska i nawet gwizdek włożył do dzioba, ale coś go powstrzymało. W ogóle to chyba już jego trzeci Klasyk i kolejny, w którym sędziowanie jest z kosmosu. Właściwie wydaje się, że w Hiszpanii do wielkich meczów wyznaczani są ciągle ci sami sędziowie, pomimo że wcześniej już nie raz tych meczów poprowadzić nie potrafili.

 

Ten mecz powinien się skończyć jakieś 10 vs 9 czy 8. Na pewno czerwona jeszcze dla Bale'a, dla Messiego a pewnie by coś tam się jeszcze znalazło. A to ponoć koleś z nagrodą za najepsze sędziowanie w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna kadra 35-osobowa wg Przeglądu Sportowego:

 

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus), Łukasz Fabiański (Swansea), Bartosz Białkowski (Ipswich), Łukasz Skorupski (Roma)

 

Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Glik (Monaco), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Jan Bednarek (Southampton), Thiago Cionek (SPAL), Marcin Kamiński (VfB Stuttgart), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Paweł Jaroszyński (Chievo)

 

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Kamil Grosicki (Hull City), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Piotr Zieliński (Napoli), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Karol Linetty (Sampdoria), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Paweł Dawidowicz (Palermo), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Damian Kądzior (Górnik Zabrze)

 

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Napoli), Dawid Kownacki (Sampdoria), Krzysztof Piątek (Cracovia), Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad), Łukasz Teodorczyk (Anderlecht)

 

Jak dla mnie odpadaja: Bialkowski,Kaminski,Jaroszynski,Jedrzejczyk,Gumny,Kadzior,Romanczuk,Dawidowicz,Goralski/Kurzawa,Peszko,Swierczok,Piatek

 

Brakuje mi Wilczka. 

 

Romanczuk raczej będzie bo to zawodnik w typie Krychowiaka a taki jest nam potrzebny.

 

Wg mnie odpadną: Skorupski, Gumny, Jaroszyński (gość ma szanse na lata być podstawowym lo repry jak spełni potencjał), Kamiński, Jędrzejczyk/Kędziora (raczej Jędza pojedzie choć wolałbym kogoś w formie), Peszko, Mączyński, Dawidowicz, Góralski, Kądzior, Świerczok i Piątek. Dużo zależeć będzie od tego jak będą się prezentować na treningach ale nie widzę wielu możliwości by ci nowi wskoczyli za tych, którzy są już jakiś czas. Największe szanse ma Bednarek, niby Kamiński też grywał w trójce so ale teraz głównie ława. Ból głowy będzie na pozycji napastnika numer 3 i 4, bo ostatnio każdy z nich strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam robi warszawska Legia?

 

Wiesz czym się różni Juventus od Legii?

 

 

Juventus to Stara Dama, a Legia to... :grin:

 

Bez spiny oczywiście, przeczytałem gdzieś na onecie jakiś czas temu i nie mogłem powstrzymać śmiechu, że ktoś na to wpadł :)

 

Ekstraklapę mam głęboko we dupie.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroka kadra reprezentacji Polski:


 


Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Bartosz Białkowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski.


 


Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek.


 


Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Paweł Dawidowicz, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Maciej Makuszewski, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Szymon Żurkowski.


 


Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek.


Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrozumieć, że każdy trener ma swoich ludzi. Od trzymania atmosfery lub ogólnie kadry w ryzach, od roboty różnego rodzaju np. na treningach... ja nie mam nic do tego, że zawsze 2-3 takie nazwiska się trafiają. Nie siedzimy w środku tego zamieszania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.