Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Bednarek to no-brainer do kadry, jeśli Nawałka chce grać na trzech z tyłu. Dużo lepsza opcja, niż jakieś kombinacje na siłę z Piszczkiem, które wróżą katastrofę. 

 

A Bednarek gra w takiej formacji w Southampton i dobrze sobie ostatnio radzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek miał chyba na myśli przesunięcie Piszczka na jego naturalniejsze wahadło a do trójki z tyłu na jego miejsce wstawić Bednarka ...myślę że nikt normalny przy naszym potencjale w defensywie nie usunąłby   Piszcza ze składu .

 

Atalanta przywróciła znowu nadzieje Interu na 4 miejsce w lidze znowu wszystko jest w ich nogach ostatni mecz z Lazio zapowiada się więc grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek miał chyba na myśli przesunięcie Piszczka na jego naturalniejsze wahadło a do trójki z tyłu na jego miejsce wstawić Bednarka ...myślę że nikt normalny przy naszym potencjale w defensywie nie usunąłby Piszcza ze składu .

 

Atalanta przywróciła znowu nadzieje Interu na 4 miejsce w lidze znowu wszystko jest w ich nogach ostatni mecz z Lazio zapowiada się więc grubo

No chyba ze Juve zaliczy spinke na Derby Wloch i lyknie Inter wtedy mozemy na kolejke przed koncem znac top4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgoda sie nie nadaje na razie do kadry .Jak jakis napastnik ma jeszcze jechac to pewnie Wilczek(9 goli w 6 meczach ostatnio) albo Teodorczyk ktory tez cos tam strzela. I tak bedzie on pewnie wchodzil w 85-88 minucie albo w doliczonym czasie na wiecej nie maja co liczyc przy zdrowych Lewym i Miliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katasyrofą to będzie brak Piszczka w jedenastce, nie wiem jak można w ogóle rozważać posadzenie go na ławce

 

matek miał chyba na myśli przesunięcie Piszczka na jego naturalniejsze wahadło a do trójki z tyłu na jego miejsce wstawić Bednarka ...myślę że nikt normalny przy naszym potencjale w defensywie nie usunąłby   Piszcza ze składu .

Dokładnie o tym myślałem, o przesunięciu Piszczka na skrzydło. 

 

Ale jeśli Nawałka go tam nie widzi (nie wierzę), to lepiej żeby usiadł, niż grał w trzyosobowym bloku obronnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym myślałem, o przesunięciu Piszczka na skrzydło.

 

Ale jeśli Nawałka go tam nie widzi (nie wierzę), to lepiej żeby usiadł, niż grał w trzyosobowym bloku obronnym.

Nie przesadzalbym, w BVB grał tak przez jakiś czas i nie było tak źle, ale też wolałbym go na wahadle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.