Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

"Wczoraj byłem wkurzony, ale dzisiaj po prostu nie mogę brać na poważnie tego zbiorowego wylewu. Czego to ja się nie naczytałem: Real przepchnięty przez sędziów, karnego nie powinno być, bo w takim momencie meczu już się nie gwiżdże, jakim prawem Ronaldo cieszył się z gola dającego awans jego drużynie, Ronaldo jest zbudowany jak mutant i suchoklates z niego. No i jeszcze na świeżo, komentarz tego geniusza pode mną, o doliczonej minucie.

Także dzięki za poprawienie humoru po wczorajszym dniu. Głupota ludzka to najlepsze źródło rozrywki, a La Rambla jest jej niewyczerpalnym źródłem, które podczas tego typu sytuacji zamienia się w rwący potok."

 

fcbarca.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karny moze i byl, po prostu mial w koncu byc nie zagwizdany. real kiedy zostal okradziony tak poteznie z czegos? kradna sami na potege cale 10-lecia , raz by ich ktos mogl w koncu przekrecil jakims golem ze spalonego albo wlasnie karnym w 98 minucie. tak po prostu for fun.

 

ronaldo serio by se juz darowal to sciaganie tej koszulki, jest takim zjebem przez to napinanie sie ze po prostu glowa mała.

 

dla dobra futbolu, roma, liverpool, bayern, byle kto byle nie ten obsrany smieszny klub.

Wkurwiać się, bo sędzia dobrze zagwizdał. To jest po prostu lvl fan Barcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kompletnie nie wiedział co jest za jego plecami. Składał się do strzału, zgrało się idealnie w czasie. Co za głupie pieprzenie, że każdy by się utrzymał....

Ewidentnie nurkował, ale potem był jeszcze ten ruch nogą benatii i faul zdecydowanie był. Prawidłowa decyzja sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuł pchnięcie na plecach to zaczął lecieć, fakt,raczej naturalne zachowanie,a nie w głowie na kozaka stanie na nogach bo tak grają chłopaki na blokowiskach i by strzelił bez względu na wyszstko.  Noga benatii była kluczowa. Całkowicie uniemożliwiła mu oddanie strzału, nie ma żadnych pytań co do karnego. Gdyby skończyło się na samym pchnięciu jest duża szansa, że karnego by nie było. Można gadać, ale po ptokach. 

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od dawna nie oglądam meczów piłki nożnej. Za dużo hałasu o nic. Jakieś rozkminki o pchnięciu od dziewczynki, które ma skutek taki jak strzał od Khalidowa.

FIFA na zbyt wiele pozwoliła stąd setki nurków na boiskach. Zagrania ręką jak u Henry. Każdy widzi i udaje, że to piekno futbolu.

Już niedługo relacje w tvnach o tym co piłkarze jedi na podwieczorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie Francji, Włoch, Niemiec i czarny koń rozgrywek na rozkładzie.

Jeśli im to wypali, to już tylko ludzie z żółtymi papierami będą w stanie umniejszać sukces. 

 

Szkoda trochę, bo liczyłem na Kloppa w Monachium i próbę rewanżu za 2013 rok.Bayern co prawda nie zachwyca w LM, ale z pewnością byłoby wielkie meczycho. A te z Realem już się przejadły, przynajmniej mi. Zawsze w Lidze Mistrzów lubiłem to, że drużyny się crossowały i można było obejrzeć każdą konfigurację wielkich klubów. Ostatnio za często się pary/grupy powtarzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.