Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Juve. Był ten karny, ale nie był to znowu aż tak "mocny" faul którego nie można by przeoczyć. Ja bym nie gwizdnął w tej minucie.

Był faul to jest karny, proste. Minuta tu nie ma nic do rzeczy, w każdej minucie przepisy są takie same. Chociaż pewnie większość sędziów bała by się gwizdnąć tego karnego, bo o ile faul był to rzeczywiście nie było to aż takie ewidentne.

 

Juventus bardzo dobry mecz, Real bardzo słaby, ale trzeba też powiedzieć że sam nie wiem czy Juventus zasłużył na zwycięstwo 3:0, tak naprawdę to poza bramki stworzyli może z jedną sytuację, ale ogólnie grali świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy głównego musiało wyglądać na 100% wapno, inna sprawa, że Ci pozoranci zabramkowi poraz setny na ch**a się nadają

Fakt że główny był za akcją, i z jego perspektywy mogło to wyglądać jakby Benatia wskoczył na plecy Lucasowi, a tak nie było.

 

Szkoda, miałem ochotę na dogrywkę i karne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był faul to jest karny, proste. Minuta tu nie ma nic do rzeczy, w każdej minucie przepisy są takie same. Chociaż pewnie większość sędziów bała by się gwizdnąć tego karnego, bo o ile faul był to rzeczywiście nie było to aż takie ewidentne.

 

 

Oczywiście zgoda. Chodzi o to, że w meczu takich sytuacji jest wiele, i w zależności od arbitra, raz z tego są karne, raz nie. Jakby nie gwizdnął to też by się wybronił, bo to był miękki faul. Myślę że jakby tam był jeszcze jakiś obrońca, to by nie gwizdnął. Nieważne, już po meczu.

 

Juve samo sobie winne, bo na takim słabym Realu trzeba było usiąść i ich wykończyć. Taki sam błąd popełniło Atletico w tym drugim finale. 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karny moze i byl, po prostu mial w koncu byc nie zagwizdany. real kiedy zostal okradziony tak poteznie z czegos? kradna sami na potege cale 10-lecia , raz by ich ktos mogl w koncu przekrecil jakims golem ze spalonego albo wlasnie karnym w 98 minucie. tak po prostu for fun.

 

ronaldo serio by se juz darowal to sciaganie tej koszulki, jest takim zjebem przez to napinanie sie ze po prostu glowa mała.

 

dla dobra futbolu, roma, liverpool, bayern, byle kto byle nie ten obsrany smieszny klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.