Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz pewnie o derbach Śląska. Mieszkam w Gliwicach, 20 lat na trójkącie, a teraz w Sośnicy, czyli między młotem a kowadłem :D Nigdy nie byłem kibicem ani jednej ani drugiej drużyny, ale kiedyś te derby były inne, To co się wczoraj działo to szok dla wszystkich, wielu kibiców, prawdziwych kibiców Piasta krytykuje i potępia takie zachowanie. Kibole sami sobie nawalili do gniazda, drużyna poniesie spore konsekwencje i chyba pożegna się z ekstraklasą.*

 

* jeśli też stracą pkt/pieniądze/puste trybuny.

Ja dotad nie kojarzylem gliwic z kibolstwem. Z tamtego rejonu kibole kojarza mi sie z chorzowem i katowicami, ale nie z gliwicami.

 

Bardzo mozliwe ze ta akcja bedzie oznaczala spadek bo konsekwencje w dzisiejszych czasach na pewno beda powazne

 

 

I gdzies czytalem ze ci kibole zaczeli rozrzucac na murawie konskie gowno... wtf?!

 

Edit: to jednak sprawka policyjnych koni i ich plackow ktore kibole rozniesli po murawie chyba niechcacy:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotad nie kojarzylem gliwic z kibolstwem. Z tamtego rejonu kibole kojarza mi sie z chorzowem i katowicami, ale nie z gliwicami.

 

Bardzo mozliwe ze ta akcja bedzie oznaczala spadek bo konsekwencje w dzisiejszych czasach na pewno beda powazne

 

 

I gdzies czytalem ze ci kibole zaczeli rozrzucac na murawie konskie gowno... wtf?!

 

Edit: to jednak sprawka policyjnych koni i ich plackow ktore kibole rozniesli po murawie chyba niechcacy:)

Ej, opcja z tym, że ki bole rozrzucali końskie gówno brzmi bardziej zajebiście, zostańmy przy niej plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wał w Warszawie.

Jaki wał? Czy to było naturalne ułożenie ręki? Koleś dotyka piłki ręką na wysokości głowy piłkarza Legii. To nie było może jakieś specjalne czy ewidentne zagranie, tylko błąd techniczny, ale jednak dotknął piłkę ręką.

Nie gwizdać mogą nabitych zagrań z małej odległości, ale tu był ewidentny błąd gracza Lecha i to tylko i wyłącznie jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wał. tłumaczenie i dorabianie teorii mnie nie przekonują.

żeby nie było. nie lubię Legii, Lecha też nie. a Legia ma najlepszy skład w Polsce, więc jeżeli muszą pomagać im  sędziowie to kiepsko to widzę.

Wał to jest jak sędzia popełni błąd jak w zeszłym sezonie np przy golu Hamalainena.

Tutaj była sytuacja może nie ewidentna i każda decyzja byłaby kontrowersyjna. Ale jeśli to było wg Ciebie naturalne ułożenie ręki to nie ma sensu dyskutować. Ale najlepiej powiedzieć wał i tyle bo argumentów brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wał jak nic :D 

 

Celowość brak, wpływ na ruch piłki brak. Największa głupotą całej sytuacji jest to, że gość w 85 minucie meczu na szczycie (tak?) dyktuje karnego i nie sprawdza tego VARem, choć zanim się namyślił minęło kilka sekund dobrych. Oczywiście nie twierdzę, że Legia zapłaciła czy coś, ale decyzja słaba. 

#Disclaimer

Uważam, że Ekstraklasa to podgatunek podgatunku piłki nożnej więc proszę nie obrażać za bardzo ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że kiedy w meczu Legia - Zagłębie piłka spadła Pazdanowi na rękę w 90 minucie, to nikt nie protestował, a kiedy dzisiaj to samo spotkało przeciwnika Legii, to nagle mamy do czynienia z wielkim skandalem i antypoznańskim spiskiem ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że kiedy w meczu Legia - Zagłębie piłka spadła Pazdanowi na rękę w 90 minucie, to nikt nie protestował, a kiedy dzisiaj to samo spotkało przeciwnika Legii, to nagle mamy do czynienia z wielkim skandalem i antypoznańskim spiskiem ^^

Bo to jest ten słynny "ból tyłka" hejterów Legii i tyle :rugby: . Obrońca zachował się fatalnie, wymachiwał łapskami i dotknął piłkę ręką. Takim samym skandalem byłoby nie podyktowanie tego karnego.

Co do samego VAR-u to po obejrzeniu powtórek, to jeśli widział rękę to nie miał wątpliwości co do karnego, bo ręka na poziomie głowy rywala na pewno nie jest naturalnie ułożona, a zresztą po obejrzeniu powtórek wydaje się, że dostał sygnał z wozu, że była i nie musiał sam tego analizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i słusznie że dostali taką samą karę

a co do karnego Pazdana i Kostewycza. Pazdan zmienił bieg piłki a Kostewycz nie. ale nad karnym dla Zagłębia też bym się poważnie zastanowił

Właśnie o to chodzi, że większość zagrań ręką w polu karnym jest do interpretacji i zawsze w takiej sytuacji ktoś może czuć się pokrzywdzony. Bo przy ciele, bo nabita, bo naturalne ułożenie. Niewiele jest takich ewidentnych zagrań ręka w polu karnym, ale każde takie zagranie jest do odgwizdania i to nigdy nie będzie żadnym wałem tylko co najwyżej kontrowersją, ale zawsze sędzia się wybroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.