Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w cieniu wielkich transferów jeden z wielkich klubów przyjął zupełnie inną strategię. Włodarze Bayernu jakiś czas temu zapowiedziały, że nie będą konkurować w rzucaniu szalonych kwot i wracają do źródeł, czyli budują drużynę opartą o młodych i zdolnych rodaków. Od słów do czynów i prasa za naszą zachodnią granicą jest zgodna, że Leon Gorecka odrzucił zaloty Realu i latem wyląduje w Monachium. Chwilę temu przeczytałem newsa, że także Julian Brandt z Leverkusen od kolejnego sezonu będzie grał w bawarską kratą na piersi. To co, Emre Can (też wolny zawodnik) kolejny? :smile: A może Khedira? Ciekawy jestem co im z tego przyjdzie, ale trzymam kciuki żeby się udało.

Emre Can jest juz dogadany z Juventusem i w lecie tam dolaczy

 

Real niby chce wymienic w lecie tercet BBC na Neymara ( szejk go nie pusci po roku) Hazard i Icardi 

Benzema i Bale moga odejsc ale watpie by C.R7 odszedl  w lecie

 

drugim transferem Barcelony jest sprowadzenie kolumbijskiego stopera Yerrego Miny z Palmeiras za 12 mln euro

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, prezentacja Cou w poniedziałek, Miny w środę, ładnie idzie.

 

Trudniejsze będzie pozbycie się szrotu, fajnie by było spieniężyć kilku gości. To pewnie jednak robota na lato już, w styczniu to nawet Ardy nie spuścimy. Deulofeu może co najwyżej.

jakies drobne wpadna za transfer Mascherano do chin

 

Arda, Deulofeu out ALeix Vidal,Gomes w lecie? , Denis , Rafinha wypozyczenie  jest troche tego do ogarniecia. Fajnie jakby 2-3 nazwiska odpadly z listy plac juz w styczniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arda, Deulo i Gomes niech oni wypadną, to będzie bardzo dobrze. Nie są w ogóle potrzebni. W dalszej kolejności mam Denisa i Rafinhe. 

 

W zasadzie to właśnie teraz zarząd musi pokazać co potrafi, bo kupić jest łatwiej (chociaż dla nich nawet to jest bardzo trudne często) niż sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies drobne wpadna za transfer Mascherano do chin

 

Zgadza się i to całe 10 mln niby, w życiu bym nie pomyślał, że uda się jeszcze wziąć za niego jakieś pieniądze a taka kwota to praktycznie koszt sprowadzenia Miny na jego miejsce.

 

Arda i Delofeu są pewniakami do odejścia, ale szczególnie tego pierwszego nie będzie łatwo się pozbyć skoro gość ma jeszcze sporo umowy i może być sobie kibicem Barcelony, w Barcelonie, za bardzo duże pieniądze. Żyć nie umierać na jego etapie a Chiny nie dzwonią chyba.

 

Wypożyczenia są bez sensu, na pewno w takich przypadkach jak Rafinha czy Denis. To nie są już młodziaki ze szkółki o których niewiele wiemy. Szkoda problemów zdrowotnych Brazylijczyka, ale jest jak jest, większej roli w FCB już nie odegra a jako daleka opcja na ławce to prędzej powinien dostać szansę Alena. Denis podobna sytuacji, nie potrafi się przebić, wykorzystać szansy, w tej chwili jest za słaby na regularne minuty więc pożegnałbym go dopóki jest jeszcze może coś warty. Żadnych wypożyczeń takich ludzi.

 

W styczniu pewnie nie pozbędziemy się nikogo, liczyłem na transfer Ardy, ale podobno jest ciężko ruszyć temat. Może Deulofeu udałoby się gdzieś wysłać. Nikt inny raczej nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był największy transfer 4 lata temu? 

 

Bale za 101 mln, czyli piłkarz roku w Premier League, a teraz Barcelona płaci za szczyla 10 mln wiecej (a jesli zmienne się spełnią to nawet 40 mln wiecej), i za Coutinho 60 mln wiecej. Przepłacenie conajmniej o połowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bale za 101 mln, czyli piłkarz roku w Premier League, a teraz Barcelona płaci za szczyla 10 mln wiecej (a jesli zmienne się spełnią to nawet 40 mln wiecej), i za Coutinho 60 mln wiecej. Przepłacenie conajmniej o połowe.

no i ten sam Bale dziś kosztowałby lekko ponad 200 baniek, a gracze, którzy w 2013 kosztowaliby max 20 dziś idą do Chin za 40

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze klubu, który przekupuje sędziów, są hipokrytami. Szok i niedowierzanie. 

Oj ciężkie jest życie kibica Realu dzisiaj. Bardzo ciężkie. Zamiast dominacji jaka miała być po Superpucharze jest jeszcze przed połową sezonu strata do Barcelony dokładnie taka sama jak przewaga nad strefą spadkową. Kompromitacja na Bernabeu w Gran Derby i zapewne za chwilę Zidane będzie walczył o posadę w starciach z PSG.                                                                                                 Natomiast co do cen jakie zapłaciła Barca, to trzeba tez wziąć pod uwagę nie tylko ile wydała, ale też, że zarobiła 222 mln na Neymarze, więc to wcale nie wygląda ogólnie tak źle.                                                                                                                                A czy to będą dobre transfery to okaże się za kilka miesięcy ( albo lat), ale póki co w tym sezonie krytykowany Paulinho z ligi chińskiej zrobił dla Barcelony więcej niż te wszystkie niby świetne transfery Realu. A zresztą zobaczymy ile latem będzie wydawał Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężkie jest życie kibica Realu dzisiaj. Bardzo ciężkie. 

Nie jestem kibicem Realu. Byłem Chelsea, do czasu, aż zrozumiałem, że lepiej obejrzeć serial, bo jest tak samo wyreżyserowany, ale ma lepszą fabułę. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kibicem Realu. Byłem Chelsea, do czasu, aż zrozumiałem, że lepiej obejrzeć serial, bo jest tak samo wyreżyserowany, ale ma lepszą fabułę. 

Byłeś kibicem Chelsea w czasach Hiddinka zapewne i nie było ci wstyd jak on wypowiadał się o sędziowaniu patrząc na to co było w Korei? Po prostu wróciła do niego karma po tym co się działo na mistrzostwach świata. A potem taki oburzony w mediach, a wczesniej w Korei to mu już sędziowanie nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kibicem Chelsea w czasach Hiddinka zapewne i nie było ci wstyd jak on wypowiadał się o sędziowaniu patrząc na to co było w Korei? Po prostu wróciła do niego karma po tym co się działo na mistrzostwach świata. A potem taki oburzony w mediach, a wczesniej w Korei to mu już sędziowanie nie przeszkadzało.

FIFA faworyzuje gospodarzy MŚ, dlatego Barcelona jest usprawiedliwiona z ustawiania meczy  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA faworyzuje gospodarzy MŚ, dlatego Barcelona jest usprawiedliwiona z ustawiania meczy  :nevreness:

Sędziowie często faworyzują lepsze zespoły w starciach ze słabszymi. Zresztą czy np w NBA Houston czy Cleveland też ustawia mecze bo Harden czy James dostają często gwizdki za nazwisko? A poza tym masz jakieś dowody na to niby ustawianie meczów? Bo za takie coś są powinny być kary i powinieneś to zgłosić do odpowiednich miejsc. Za ustawianie meczów Juventus został zdegradowany a i w Polsce także Widzew czy Korona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.