Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kogoś to zaskakuje. Ma po prostu słabych piłkarzy. Tak to jest jak się jedzie na typowym brytyjskim hajpie na jakiś martialow czy rashfordow. W pomocy nie ma kreacji od kiedy siadł Miki. Lukaku żadnym wybitnym ani tym bardziej konsekwentnym graczem nie jest. Powiedziałbym, że graja na miarę możliwości. I tak korzystają na mizerii Arsenalu i dziwnych decyzji Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kogoś to zaskakuje. Ma po prostu słabych piłkarzy. Tak to jest jak się jedzie na typowym brytyjskim hajpie na jakiś martialow czy rashfordow. W pomocy nie ma kreacji od kiedy siadł Miki. Lukaku żadnym wybitnym ani tym bardziej konsekwentnym graczem nie jest. Powiedziałbym, że graja na miarę możliwości. I tak korzystają na mizerii Arsenalu i dziwnych decyzji Chelsea.

 

Do Lukaku akurat nie miałbym pretensji. Wiem, że nie strzela goli, ale on w każdym meczu wygląda dobrze i robi, co do niego należy. Problemem jest to, że nie ma kreowania sytuacji. Rashford może nie jest wybitny, ale to wychowanek z potencjałem, a na takich zawsze warto stawiać. Natomiast Lingard jest już mocno na siłę. 25 lat. Lepszy już raczej nie będzie i chociaż to produkt ze szkółki Manchestetu, to oczy mi ostatnio krwawią, jak na niego patrzę, nawet mimo tych dwóch bramek ostatnio. Martial czasem pokazuje kosmiczne rzeczy, ale głównie wygląda tak, jakby się opierdzielał.

 

W obronie też są spore problemy, przecież DeGea ma chyba najwięcej obron w całej lidze i tylko to ratuje United tyłki. Mourinho zaczął dwa tygodnie temu cisnąć po piłkarzach ( po derbach z City bodajże), a ci chyba chcą go zwolnić. Który to już mecz bez wygranej United? Piąty?

 

Valencia jest w porządku, Pogba, pomijając za ile przyszedł, kiedy gra, gra przyzwoicie, Lukaku jest ok, Mata całkiem, całkiem, ale jest sporo problemów na wielu pozycjach. Stoper potrzebny od zaraz, a najlepiej dwóch, no i rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. City ma DeBruyne, Chelsea ma Hazarda, Arsenal ma Oezila, Liverpool ma Coutinho, Tottenham ma Eriksena, a kogo ma United? Matę, Herrerę i Lingarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale futbol jest przewrotny. Teraz Mourinho jest baaaardzo potrzebny piłkarz, którego sam niegdyś zniszczył i zakopał, czyli Mata z CFC. Zabawne.

 

Słuszne spostrzeżenia masz. Pewnie oglądasz więcej United niż ja, bo to żadna przyjemność dla neutralnego widza, ale z tym Lukaku to się nie zgodzę. On nic więcej poza strzelaniem bramek drużynie nie zaoferuje. Zastawienie i odegranie? No bez przesady, to potrafi każdy napastnik, a i w tym nie jest ponadprzeciętny, bo się zbiera jak mucha w smole. Wiec Lukaku, zwłaszcza w takim układzie personalnym, bez strzelanych bramek jest tylko balastem.

 

Na samym United postawiłbym już wielki krzyżyk. Mourinho to nie jest człowiek, który potrafi wyciągnąć drużynę z kryzysu. Owszem, potrafi przyjść i posprzątać (patrz Inter, Real, Chelsea nawet) ale kiedy już za jego kadencji coś idzie nie tak, to mu odpierdala szajba i brnie w to bagno z sędziami, później zaczyna się czepianie piłkarzy, działaczy i statek tonie. To chyba byłby koniec Mourinho w największej piłce, choć ciężko powiedzieć, że United w tym momencie do grona największych nalezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale futbol jest przewrotny. Teraz Mourinho jest baaaardzo potrzebny piłkarz, którego sam niegdyś zniszczył i zakopał, czyli Mata z CFC. Zabawne.

 

Słuszne spostrzeżenia masz. Pewnie oglądasz więcej United niż ja, bo to żadna przyjemność dla neutralnego widza, ale z tym Lukaku to się nie zgodzę. On nic więcej poza strzelaniem bramek drużynie nie zaoferuje. Zastawienie i odegranie? No bez przesady, to potrafi każdy napastnik, a i w tym nie jest ponadprzeciętny, bo się zbiera jak mucha w smole. Wiec Lukaku, zwłaszcza w takim układzie personalnym, bez strzelanych bramek jest tylko balastem.

 

 

Lukaku to tam już w ostatnich spotkaniach zaczął nawet trochę rozgrywać :smile: Romelu nie potrafi tego, co Messi, czy Cristiano, on żyje z podań partnerów, a tych nie ma. To nie jest tak, że on seryjnie pudłuje 100% szanse. On ich po prostu za wiele nie ma. A sam sobie szans niestety nie stworzy, bo to nie jest ten typ piłkarza. Moim zdaniem jakbyś zamienił Kane'a z Lukaku, to Harry miałby może 8 bramek, a Lukaku 15 w tym sezonie.

 

Trochę oglądam United, ale głównie dlatego, że grają wtedy, kiedy nie ma innych meczów Premier League, gdybym miał wybór, to bym tyle nie oglądał. Liverpool, City i Tottenham, to są drużyn fun2watch.

 

 

 

Na samym United postawiłbym już wielki krzyżyk. Mourinho to nie jest człowiek, który potrafi wyciągnąć drużynę z kryzysu. Owszem, potrafi przyjść i posprzątać (patrz Inter, Real, Chelsea nawet) ale kiedy już za jego kadencji coś idzie nie tak, to mu odpierdala szajba i brnie w to bagno z sędziami, później zaczyna się czepianie piłkarzy, działaczy i statek tonie. To chyba byłby koniec Mourinho w największej piłce, choć ciężko powiedzieć, że United w tym momencie do grona największych nalezy. 

 

Myślę, że gdyby zwolnili Mou, to po miesiącu Emery siedziałby już w rodzinnej Hiszpanii:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że gdyby zwolnili Mou, to po miesiącu Emery siedziałby już w rodzinnej Hiszpanii:)

 

Nawet szejkowie chyba by się nie skusili. Raz, że Neymar by im nie pozwolił xd a dwa, że oni oczekują poza wynikami efektownej gry. Zresztą, cholera, jakie wyniki oferuje Mourinho na teraz? Żadne. Strasznie się facet pogubił i... zdziadział. PSG gra teraz bardzo efektowny, a w dodatku efektywny futbol. W grupie LM pozamiatali, pierwszą mini-weryfikację w postaci Bayernu zaliczyli wzorowo. Teraz przyjdzie zobaczyć co ta drużyna naprawdę potrafi, ale imho w tym sezonie ich trio to jest najlepszy atak na świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet szejkowie chyba by się nie skusili. Raz, że Neymar by im nie pozwolił xd a dwa, że oni oczekują poza wynikami efektownej gry. Zresztą, cholera, jakie wyniki oferuje Mourinho na teraz? Żadne. Strasznie się facet pogubił i... zdziadział. PSG gra teraz bardzo efektowny, a w dodatku efektywny futbol. W grupie LM pozamiatali, pierwszą mini-weryfikację w postaci Bayernu zaliczyli wzorowo. Teraz przyjdzie zobaczyć co ta drużyna naprawdę potrafi, ale imho w tym sezonie ich trio to jest najlepszy atak na świecie.

Od biedy mediolan to też ładne miasto. Mou na brak ofert i tak by nie narzekał. Tylko kibice interu by go znienawidzili do reszty.

Bayern juz ogarnal tego nagelsmana na przyszly rok czy tam tez jest wolny etat?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern juz ogarnal tego nagelsmana na przyszly rok czy tam tez jest wolny etat?

 

Jest wolny. Nagelsman odpadł z Hoffenheim w grupie LE i to zapaliło lampkę ostrzegawczą w Bawarii otwierając poszukiwania na nowo. Nie jest powiedziane, że nie postawią ostatecznie na niego, ale ten wyczyn go zdecydowanie oddalił od ławki Bayernu.

W Interze wreszcie coś powoli dzieje się dobrego. Też raczej by nie porzucili nagle wszystkiego, bo Mourinho. Tym bardziej, że Morattiego już nie ma, a sama drużyna nie ma nic wspólnego z tą, którą opuszczał Jose. 

 

 

e// a dobra, teraz ogarnałem, że chodzi o Milan. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko pokazuje, że kasa w Anglii nie ma przełożenia na jakość. Nid lubię Mou, nie przepadam za MU (od 1995 jestem za City) więc smutny nie jestem. Kane i tak ucieknie do Realu. Powinien do Atletico albo do Barcelony ale chyba wybierze Real bo ten jest zdesperowany i wyłoży kasę

Kiedyś śmiano się tu z Pepa, że ma wyniki bo ma kasę na grajków. Jak widać talent do trenerki też ma.

Ciekawi mnie co z Milikiem. No i liczę że Chińczyki z Interu poczują krew i wzmocnią zespół.

Szkoda, że Wszołek zjechał z formą bo taki wszechstronny koń przydałby się w kadrze.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rappar widzę, że co jakiś czas starasz się rozpętać gównoburze na temat Barcy, za każdym razem nieskutecznie, a każda kolejna próba jest coraz bardziej żałosna :onthego:

 

.

w hiszpanii to barcelona jest na świeczniku i ich każda bramka to jeszcze nie gol za to w lm były przypadki kontrowersji jak wszędzie, nie wierzę że barcelona w hiszpanii jest spalona w lm ma zajebiste układy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hiszpanii to barcelona jest na świeczniku i ich każda bramka to jeszcze nie gol za to w lm były przypadki kontrowersji jak wszędzie, nie wierzę że barcelona w hiszpanii jest spalona w lm ma zajebiste układy

 

Kontrowersje były, są i będą. Praktycznie co roku zwycięzcy LM zarzuca się pomoc sędziów. Tylko, że śmieszy mnie pisanie ludzi, którzy "nie interesują się piłką ale wiedzą, że klub XYZ to samo zło i kupuje sędziów". 

 

Co do transferu Coutinho, to na stronie Nike, pojawił się news, że można koszulkę Cou z Barcy kupić. Może jakiś troll, a może pośpieszyli się z opublikowaniem newsa? 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość za chwilę skończy 35 lat i od dobrych kilku pałęta się po peryferiach futbolu,Ljuboja gdy trafiał do Legii był chyba 2 lata młodszy i po 2 pełnych sezonach we Francji,więc musiałby się stać cud,by da Silva okazał się czymś więcej niż niewypałem transferowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można posądzić mnie o wszystko tylko nie o sympatię do Legii. Nie zakładam, że koleś pozamiata polskimi obrońcami ale nie wykluczam tego. Talentem i osiągnięciami bije Ljubo na leb.

Ja trzymam kciuki za bałkańską porażkę Legii, chyba że zajmą 2 miejsce. Wtedy to mogą a rok dojść nawet do półfinału LE. Bo tylko za pieniądze z pucharów podniesie się poziom naszej krajowej kopaniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość za chwilę skończy 35 lat i od dobrych kilku pałęta się po peryferiach futbolu,Ljuboja gdy trafiał do Legii był chyba 2 lata młodszy i po 2 pełnych sezonach we Francji,więc musiałby się stać cud,by da Silva okazał się czymś więcej niż niewypałem transferowym :smile:

 

Paixao 34, Angulo 34 , Robak 36

 

da radę

 

 

podobno już Coutinho za 150 mln euro klepnięty

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość za chwilę skończy 35 lat i od dobrych kilku pałęta się po peryferiach futbolu,Ljuboja gdy trafiał do Legii był chyba 2 lata młodszy i po 2 pełnych sezonach we Francji,więc musiałby się stać cud,by da Silva okazał się czymś więcej niż niewypałem transferowym :smile:

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.