Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mecz akurat jeszcze nie stanowi powodów do paniki, bo Pardew został przedstawiony jako nowy trener w środę więc miał niewiele czasu, żeby zapoznać się z drużyną i wystawił prawie identyczny skład, który grał we wtorek (jedyną zmianą było wystawienie Rodrigueza za Phillipsa, który miał kontuzję). Zdecydowanie gorzej będzie jeśli nie wystąpi za tydzień, wtedy już trzeba będzie bić konkretnie na alarm.

Dziwna jest też sytuacja Grosickiego, który trzeci mecz z rzędu siedzi na ławce i wchodzi na jakiś ogon.

Grosik nie jest graczem na Championship. Tam zapierdalasz box to box a on w English breakfast stwierdzil:

Odstawiam nogę i unikam urazow.

Nie będę grał w obronie bo nie mam siły w ataku.

No k**** sorry ale z takim podejściem to on do Premier League nie wróci. Pominę już fakt że na siłę chciał transferu a teraz nie potrafi wraz z kilkoma innymi graczy udźwignąć Hull.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grosik za dużo przebywa z Hajto, który mu nawrzucał do głowy jakim to jest przec***em, powtarztarzał to zresztą co chwile przy meczach repry, a prawda jest taka, że on już prawopodobnie jest już za górką i żaden klub w PL nie da takiemu grajkowi pierwszego składu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anglia w 2002 była o szmatę Seamana od tytułu. Jakby wtedy przeszli Brazylię, to mieliby złoto. W 2004 też byli bardzo mocni, i dobrze grali. Od tamtej pory, do teraz była katastrofa. Teraz młodzież przejmuje pałeczkę, i ja się nie zdziwię jak coś z tego będzie. W tym roku kadra u20 wygrała  Mundial ( ten sam rocznik 3 lata temu wygrał Euro u17), a u19 mistrzostwo Europy. Seniorska kadra jest młoda, i zgrana, bo w większości o jej sile stanowią gracze Spurs. Moim zdaniem 1/4 z palcem w nosie, a dalej zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grosik nie jest graczem na Championship. Tam zapierdalasz box to box a on w English breakfast stwierdzil:

No k**** sorry ale z takim podejściem to on do Premier League nie wróci. Pominę już fakt że na siłę chciał transferu a teraz nie potrafi wraz z kilkoma innymi graczy udźwignąć Hull.

Oczywiście, Grosicki do Championship się nie nadaje w ogóle, bo mimo, że ma niezłe przyspieszenie i szybkość to jest bardzo słabo przygotowany kondycyjnie co widać nawet było jak grał we Francji gdzie po 70 minutach nie miał prawie siły. A w Championship biega się dwa razy tyle.

I nie wiadomo co się z nim stanie w styczniu, bo odejść będzie chciał na pewno tylko nie wiadomo gdzie miałby pójść. Do Premier League nikt go na bank nie weźmie z takimi statystykami, nawet jako zmiennika. Do Włoch się średnio nadaje ze względu na słabości w defensywie, może powrót do Francji albo Niemcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grosicki jest przede wszystkim debilem, co z miejsca uniemożliwia mu grę w jakimkolwiek poważniejszym zespole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie miałem możliwości wczoraj obejrzeć meczu Arsenalu z ManUtd na żywo, (czyt. przed tv:D)właśnie skończyłem i kto nie oglądał ten lamus. MECZYCHO. De Gea to przechuuuj, ale wczoraj przeszedł samego siebie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze tylko Inter pociśnie Chievo, wskoczy na pierwsze miejsce i to będzie udane popołudnie :peaceful:  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piękno futbolu:]

włączyłem po czerwonej dla Milanu:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angielska piłka wróciła na szczyt. 5 zespołów w 1/8, 4 z wygrana grupa. Chelsea bedzie miala do wyboru w losowaniu psg, barcelone i besiktas, nieduży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzsiaij jak Liverpool wygra to Chelsea z 2 miejsca ma prawie 50% szans że trafi na Barce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi