Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co jest do cieszenia w tym ze kibic Realu przesiaduje na stronie Barcelony? 

W chorych głowach kibiców Barcelony i Realu (w przypadku odwrotnym) jest to oznaka kompleksu względem drugiego klubu. Z drugiej strony rejestracje na takich stronach uważam za stratę czasu, tam 99% postów to bełkot dzieciarni. Normalnych postów nie da się odszukać, zresztą co normalniejsi już dawno na takich stronach się nie udzielają. Można poczytać, głównie po porażkach, dla beki. 

W przypadku Realu trochę się to teraz, ze względu na grube lata, ustatkowało, ale oczywiście po dwóch remisach na początku większość już wyrzuciłaby połowe składu, i jechała Zizu za sprzedaż Jamesa czy Moraty. Za to w przypadku Barcelony, to w tym roku mamy prawdziwą huśtawkę nastrojów, nawet można by powiedzieć że objawy podobne do choroby psychicznej. Koncówka sezonu- smutek, rozczarowanie, rozgoryczenie. Początek okienka, plotki o Verrattim, Coutinho- euforia. Cele okazują się nierealne, do tego sprzedaż Neymara, łomot w superpucharze- smutek, rozczarowanie, rozgoryczenie. Do tego wszystkiego przychodzi Paulinho, którego nikt z tych gówniarzy nie widział na oczy, ale w fifie pewnie skill under 85- połowa forum bliska płaczu, rozważa przerzucenie się na kibicowanie PSG, City, albo nawet samemu Realowi. Ogranie kilku ogórów, Messi znów czaruje- znów euforia, wszyscy już widzą puchar LM w gablocie. Teraz tylko czekać jak ich Real dogoni, bo im się noga powinie, i znów będzie płacz. 

Strony klubowe (poza oficjalnymi), to ostatnie miejsca gdzie bym szukałbym informacji,  już tym bardziej wymiany poglądów, bo to jak kopanie się z koniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szejki i ruskie oligarchy totalnie zwisają. Chińczycy przejęli Mediolan, bardzo możliwe że kupią Juve. Kasa rządzi i trudno z ty walczyć. Jedyna noralna silna liga, Niemcy powoli zmierza w kierunku eredivisie. Mierzi mnie postawa Neymara (jego zakłamanie) a nie kasa z Kataru czy Czukotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze sie znajduja, z ta roznica ze ten dostal 50 polecen... za co? za gimnazjalna ilosc D?

A co jest do cieszenia w tym ze kibic Realu przesiaduje na stronie Barcelony? Przesiaduje na stronach kilku klubow co jest normalna rzecza dla fana pilki noznej.

 

Ciekawy jestem w takim wypadku na stronie Realu jakie niby dostają najwięcej polubień? Tam niby taki wysoki poziom jest? A co z tym głosowaniem na mecz w TVP?

 

Takie rzeczy są pewnie na każdej stronie, a kopiowanie tego to taki sam styl jak dawanie poleceń temu.

 

Ja jestem kibicem Barcy i nawet nie zamierzam zaglądać na stronę Realu, bo z całym szacunkiem to g.... mnie obchodzi co tam wypisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Borek to ostro przypakował, dawno temu, czy na czasie? 

Da się zauważyć stopniowo od kiedy wkręcił się w te sporty walki. 

 

Ale ogólnie Borek kręci często bekę z Hajty i tylko kwestia czasu, kiedy ten w końcu załapie i zacznie się wkurwiać :) chyba, że są aż takimi ziomami... lub tyle mu płacą. 

 

Ja tam lubię posłuchać Gianniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa 6-1 a w najbardziej polecanych standardowo komiczne, miałkie i żenujące teksty o Realu i Ronaldo. Jeszcze jakby to naprawde było rzeczywiscie smieszne, ale jak po zwyciestwie swojej druzyny 6-1 najwiecej lajkow ma komentarz "Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to cos nie halo. I jeszcze ta ilość D. Jak łatwo po czymś takim wywnioskować wiek takiej osoby :')

 

nie rozumiem, dlaczego to przytaczasz każda ekipa ma takich trolli, daje się ich na ignora i tyle

nie ma co oceniać przez ich pryzmat reszty kbiiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa 6-1 a w najbardziej polecanych standardowo komiczne, miałkie i żenujące teksty o Realu i Ronaldo. Jeszcze jakby to naprawde było rzeczywiscie smieszne, ale jak po zwyciestwie swojej druzyny 6-1 najwiecej lajkow ma komentarz "Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to cos nie halo. I jeszcze ta ilość D. Jak łatwo po czymś takim wywnioskować wiek takiej osoby :')

 

2gJpibf.jpg

 

Tutaj oczywiście ilość "D" w normie więc wiadomo, że to użytkownik prezentujący wysoki poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz olałbym tamten komentarz gdyby nie dostał 50-60 poleceń (za co?), tylko zniknal w gąszczu reszty durnowatych wpisow. Jeszcze jakby to byl rzeczywiscie jakis inteligentny pocisk.

Brakło by życia jakbym musial wypisywac z obydwu stronek (rm.pl i fcb.com) komentarze na poziomie najglupszej emotki jaka wymyslil człowiek "XD" z Bóg wie jaka iloscia D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj przeglądałem rm.pl w poszukiwaniu jakichś perełek, po tej wczorajszej wpadce. I w gąszczu pomyj wylewanych na Zizu i głównie Balea, znalazłem taką oto fachowa opinię: 

http://prntscr.com/go2z4r

 

Co do Leo,to można go nie lubić, ale jest bezsprzecznie najlepszy.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj przeglądałem rm.pl w poszukiwaniu jakichś perełek, po tej wczorajszej wpadce. I w gąszczu pomyj wylewanych na Zizu i głównie Balea, znalazłem taką oto fachowa opinię:

http://prntscr.com/go2z4r

 

Co do Leo,to można go nie lubić, ale jest bezsprzecznie najlepszy.

Pół roku temu zdaniem wielu bezsprzecznie najlepszy był CR7.

 

A w moim słowniku w kwestii oceny sportowców nie istnieje słowo bezsprzecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu zdaniem wielu bezsprzecznie najlepszy był CR7.

 

A w moim słowniku w kwestii oceny sportowców nie istnieje słowo bezsprzecznie.

Myślę o całokształcie, i o talencie. Ale ciągnął nie będę, bo takie rozmowy nie mają sensu (patrz temat czy dyskusje o Jordanie i Jamesie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.