Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, każdy klub ma inne aspiracje. Dla prowincjonalnego klubu jak Barcelona, 5 zwycięstw z rzędu może być dobrą passą. Dla Realu dobra passa to dwa puchary LM z rzędu. 

 

Oj masz kompleksy Barcelony. Dupa przez lata bolała widząc 1 mistrzostwo Realu przez 8 lat i 7 na 8 razy kończąc w lidze za Barcą. Ostatnio Real wygrał ligę to niech ma te 2 na 9. Fantastyczny wynik dla potężnego klubu.

 

A jeśli umiesz czytać ( bo na razie nie bardzo chyba z tym jest ) to ja wcale nie napisałem, że to jest dobra passa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, każdy klub ma inne aspiracje. Dla prowincjonalnego klubu jak Barcelona, 5 zwycięstw z rzędu może być dobrą passą. Dla Realu dobra passa to dwa puchary LM z rzędu. 

 

Jak chcesz wywołać gównoburze takimi tekstami to idź na fcbarca com albo realmadrid pl (tu oczywiście z odpowiednio innym bait'em ) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masz kompleksy Barcelony. Dupa przez lata bolała widząc 1 mistrzostwo Realu przez 8 lat i 7 na 8 razy kończąc w lidze za Barcą. Ostatnio Real wygrał ligę to niech ma te 2 na 9. Fantastyczny wynik dla potężnego klubu.

 

A jeśli umiesz czytać ( bo na razie nie bardzo chyba z tym jest ) to ja wcale nie napisałem, że to jest dobra passa.

 

Napisz po prostu 3 na 10 bo przewaznie sie podaje okragle liczby a nie jakies 8 czy 9. Bo tak wygodnie co nie?

Za to jak wyglada 3 na 4 LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz po prostu 3 na 10 bo przewaznie sie podaje okragle liczby a nie jakies 8 czy 9. Bo tak wygodnie co nie?

Za to jak wyglada 3 na 4 LM?

Nie mam pojęcia o co ci chodzi.

Jak się podaje takie ciekawostki, to właśnie o to chodzi, żeby najdobitniej pokazać.

Prawdą jest, że na 9 ostatnich sezonów Real w lidze oglądał plecy Barcelony 7 razy. Zresztą jeśli jesteś kibicem Realu to pewnie wiesz, że to właśnie początek okresu Pepa, więc ogólnie nowej ery Barcelony. Więc nie rozumiem o co masz problem.

No bo jeśli "prowincjonalny klub" jest w ciągu 10 sezonów aż 7 razy lepszy ,( stosując twoje statystyki) w lidze to jak nazwać wtedy Real?

 

Ja do 3 na 4 LM Realu się nie czepiam bo to jest prawda i jak ktoś che podkreślić sukcesy Realu w ostatnich 4 sezonach proszę bardzo, może wziąć 4 lata, może 2. I nie ważne co było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21587236_1755607017813298_26685162848446

Bardziej przypadło mi do gustu to 

Screen-Shot-2017-09-18-at-165447.jpg

 

Neymar juz odpierdziela i wymusza teansfer Cavaniego. Jak go nie znosilem w Barcelonie to te 222 mln minus jakies 90 (bo raczej tyle realnie za niego dali), to nie byl zly interes. Gosc moze i jest swietny ale glowa chyba nie jest u niego stworzona do wielkich rzeczy.

Na miejscu Cavaniego bym spierdalał z PSG jak najdalej niedługo tam będą Neymarowi  buty lizać i pomniki stawiać bo wielka gwiazdeczka tego chcę. Cavani przez parę ładnych sezonów budował sobie pozycje a tu nagle młody będzie mu mówił co ma robić.Zdaję mi się,że w każdym klubie panuje jakaś hierarchia tylko nie w tym wielkim "klubiku".

Edytowane przez ŁukaszNBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, niech rozwali peesże od środka.

alves to też ćwok. powiedział, że neymar mówił mu, żeby przeniósł się z Juve do Paryża. czyli na miesiąc przed rozmowami z Barcą o wykupieniu kontraktu miał dogadane z Katarczykami. ja bym na miejscu UEFA zrobił test z wariografem i uwalił arabów. ale do tego nie dojdzie

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, niech rozwali peesże od środka.

alves to też ćwok. powiedział, że neymar mówił mu, żeby przeniósł się z Juve do Paryża. czyli na miesiąc przed rozmowami z Barcą o wykupieniu kontraktu miał dogadane z Katarczykami. ja bym na miejscu UEFA zrobił test z wariografem i uwalił arabów. ale do tego nie dojdzie

 

Lol.

 

Bo mu Neymar powiedział żeby sobie zamienił Turyn na fajny Paryż z 3krotnością pensji? Dobra podstawa do ukarania kogoś. 

Myślałeś kiedyś o zostaniu sędzią? :D 

Tam przecież nie doszło do żadnego transferu na linii Barcelona - PSG  tak btw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupienie SIĘ. Mylisz pojęcia i chcesz karać klub za to, że czujesz się gorzej wobec ogromu fortuny szejków? Klauzule kontraktowe w Hiszpanii są pochodną prawa pracy. Każda umowa między pracownikiem i pracodawcą musi mieć zawartą klauzulę wykupu, która po uiszczeniu przez pracownika automatycznie rozwiązuje kontrakt. W tej sytuacji stronami postępowania są jedynie Barcelona oraz Neymar. 

 

Miał wylądować w City i zarabiać 6 mln bodajże, wtedy weszło PSG z 12. Neymar przecież od roku wiedział ile wynosi jego klauzula wykupu i najzwyczajniej w świecie mógł sobie zaplanować ten ruch, tak po prostu. A co dopiero czepiać się, że zasugerował Alvesowi Paryż jako opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa 6-1 a w najbardziej polecanych standardowo komiczne, miałkie i żenujące teksty o Realu i Ronaldo. Jeszcze jakby to naprawde było rzeczywiscie smieszne, ale jak po zwyciestwie swojej druzyny 6-1 najwiecej lajkow ma komentarz "Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to cos nie halo. I jeszcze ta ilość D. Jak łatwo po czymś takim wywnioskować wiek takiej osoby :')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa 6-1 a w najbardziej polecanych standardowo komiczne, miałkie i żenujące teksty o Realu i Ronaldo. Jeszcze jakby to naprawde było rzeczywiscie smieszne, ale jak po zwyciestwie swojej druzyny 6-1 najwiecej lajkow ma komentarz "Złota piłka dla Ronaldo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" to cos nie halo. I jeszcze ta ilość D. Jak łatwo po czymś takim wywnioskować wiek takiej osoby :')

 

To po co tam wchodzisz i przepisujesz te głupoty? Dostosowujesz się tym tylko poziomu tych komentarzy. Pewnie na stronie Realu znajdują się komentarze podobnego typu tylko, że ich nie zacytuję, ponieważ na ich stronie nie byłem nigdy i nie zamierzam tam wchodzić, ale cieszy mnie, że kibic Realu nawet o tak późnej godzinie przesiaduje na stronie Barcelony.

 

 

A co do meczu to rezerwowi dali radę, Pique dalej słabo, nowi zawodnicy kapitalnie (poza nowym-starym Deulofeu). Ogólnie mecz bardzo przyjemny. Wracając do Paulinho widać, że doświadczenie zdobyte w ŁKS w pełni wystarcza na drużyny walczące o utrzymanie w lidze hiszpańskiej :orange: . Na weryfikacje z lepszymi ekipami trzeba jeszcze poczekać, ale póki ci jest dobrze.

 

Tylko ta dobra gra może być problemem w pozbyciu się Bartomeu, bo transfery wydają się bardzo dobre, gra na razie także dobra, więc nie będzie podstaw dla zwykłych kibiców do głosowania za wotum nieufności.

Nawet odejście Neymara w obliczu tego co się dzieje w PSG nie wydaje się teraz takie złe. Parę lat temu Zubi został zwolniony bo niby było źle, ale się okazało, że kilka jego transferów to strzały w 10 (chociaż wtopy też miał wielkie ) sezon zakończył się trypletem i teraz może być podobnie. Bartomeu dla spokoju zwolni Fernandeza, a dobre wyniki pozwolą mu zachować stołek jak poprzednio.

 

Chyba, że Pique zrobi sobie z nim zdjęcie i podpisze zostaje :rugby:  wtedy będzie nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.