Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem Madridista wiec mi tam nie przeszkadzał ten meczyk na TVP, choć nie oddałem ani jednego głosu w tej ankiecie.

Cieszymy się że kibicowi Realu nie przeszkadzał mecz Realu

Ja jestem Madridista wiec mi tam nie przeszkadzał ten meczyk na TVP, choć nie oddałem ani jednego głosu w tej ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanie. Co takiego byłoby złego w słowach tego wywołanego przez Ciebie weganina?

To, że nie głosowałem w tej ankiecie, bo nawet nie wiedziałem, ze taka była, nie znaczy, ze nie chciałem tego meczu :) 

Tak w ogóle mój komentarz to był zwykły jednolinijkowiec, nawet nie wpadłbym, ze ktoś w ogóle sie do niego odniesie głównie w celu zebrania lajkow czy nieudolnego hmm... przywalenia się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanie. Co takiego byłoby złego w słowach tego wywołanego przez Ciebie weganina?

To, że nie głosowałem w tej ankiecie, bo nawet nie wiedziałem, ze taka była, nie znaczy, ze nie chciałem tego meczu :smile:

Tak w ogóle mój komentarz to był zwykły jednolinijkowiec, nawet nie wpadłbym, ze ktoś w ogóle sie do niego odniesie głównie w celu zebrania lajkow czy nieudolnego hmm... przywalenia się?

Czyjeś uczucia zostały skrzywdzone, smuteczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ousmane Dembele w tym roku już nie zagra. Złej passy Barcy ciąg dalszy.

No fatalna ta passa :rugby: . Lider w lidze z kilku punktową przewagą nad Realem, wysokie zwycięstwo w Lidze Mistrzów nad finalistą poprzednich rozgrywek. Z nowych piłkarz Semedo na razie bardzo dobrze, wyśmiewany Paulinho zostaje bohaterem z Getafe,  tylko Dembele na razie dość przeciętnie.  To jak musiałaby grać żeby mieć dobrą passe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętacie Superpucharu? Ograli kilku ogórków, i oslabione Juve, i już jest niby wszystko dobrze? Litości.

Real już na 2 ogórkach się wyłożył. :rugby:

 

Zresztą wracając do tych ogórków to 2 z nich zabrały Barcelonie punkty w zeszłym sezonie, a Espanyol to bardzo prestiżowe starcie. A Juve to najgroźniejszy rywal w walce o 1 miejsce i nieważne w jakim składzie, ale 3-0 bardzo cieszy.

 

 

Superpuchar był w czasie wielkiego zamieszania z Neymarem i świetnej formy Realu, którą ostatnio stracił, a Barcelona gra teraz dużo lepiej niż wtedy ( no może poza Pique i Suarezem :orange: ). Paulinho tym jednym golem zrobił już więcej niż Gomes przez cały poprzedni sezon. Rezerwowi gracze dali zwycięstwo w meczu, który się nie układał ( nie pamiętam już kiedy coś takiego stało się wcześniej).

A Dembele póki co nic szczególnego nie pokazał, więc jego kontuzja nie jest jakaś katastrofą ( póki co to nie Messi, żeby rozpaczać przy kontuzji).

 

Jak dla mnie początek sezonu całkiem dobry i żadnej złej passy tu nie widzę. Nawet widzę spore rezerwy patrząc co póki co pokazują Pique czy Suarez.

 

Zresztą życzę każdej drużynie tak złej passy jaką niby ma Barcelona, bo jeśli 5 zwycięstw z rzędu i bilans bramkowy 14-1 to zła passa to co będzie jak przyjdzie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą życzę każdej drużynie tak złej passy jaką niby ma Barcelona, bo jeśli 5 zwycięstw z rzędu i bilans bramkowy 14-1 to zła passa to co będzie jak przyjdzie dobra.

No wiesz, każdy klub ma inne aspiracje. Dla prowincjonalnego klubu jak Barcelona, 5 zwycięstw z rzędu może być dobrą passą. Dla Realu dobra passa to dwa puchary LM z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.